Kam s počítačem, monitorem a klávesnicí? Na pojízdný stojan!
RSS

Kam s počítačem, monitorem a klávesnicí? Na pojízdný stojan!

Počítač se dnes nachází v každé firmě a téměř v každé domácnosti. Většinou na pracovním stole. Víte ale, že co se jeho umístění týče, máte dnes mnohem více možností?
Kam s počítačem? Většinou na psací nebo ještě lépe k tomu určený pracovní stůl. Nabídka současného trhu je ale mnohem bohatší a nabízí i jiné možnosti. O jaké se jedná?
Nová dimenze PC pracoviště
Často svůj počítač přemísťujete z místa na místo a jeho manuální přenášení se ukazuje jako nepraktické? Pořiďte si stojan na PC s držákem na monitor a PC – Fiber Mounts AX793, jež najdete v nabídce e-shopu drzakyastolky.cz.
Mobilní uchycení vašeho počítače
Mobilní a tedy snadno přenosné uchycení vašeho počítače stejně jako monitoru a klávesnice představuje velmi chytré konstrukční řešení, jež se zcela jistě bude vyjímat nejenom v přednáškových sálech, ale i ve firemních kancelářích a domácích pracovnách. Tato moderní PC pracovní stanice totiž na první pohled působí navýsost profesionálním dojmem. S ní vaše PC pracoviště získá zcela novou dimenzi.
PC pracoviště pro všechny
Pojízdné PC pracoviště se skládá z pojízdného stojanu s držákem na PC, držáku na monitor a police na klávesnici a sloužit může naprosto každému bez ohledu na jeho výšku. Veškeré komponenty jsou totiž ergonomické – výšku, náklon i natočení monitoru si nastavíte dle vlastních potřeb. Stejně jako výšku klávesnice, myši a samotného držáku PC. Pracovní PC stanici tak budou moci bez potíží obsluhovat i osoby velmi malého vzrůstu.
Jednoduchý převoz počítačové techniky
Velmi praktická jsou i pojezdová kolečka s aretací, s jejichž pomocí nebude problém počítač bezpečně převážet z místa na místo. Nejenom pořadatelé přednášek a konferencí tak mohou mít o starost míň. Nebudou muset řešit technicky náročný převoz počítačové techniky.Tímto však výčet předností stojanu nekončí. Držák umožňuje až stoosmdesátistupňovou rotaci monitoru do stran, náklon monitoru je pak možný až do patnácti stupňů.
Stabilní stojan s vysokou nosností
Stojan na monitor a PC Fiber Mounts AX793 je samozřejmě pevný a stabilní, na místě proto nejsou ani obavy o bezpečí vaší techniky. Nosnost samotného držáku na PC je osm kilogramů, police na klávesnici i myš unese dva kilogramy a držák monitoru je stavěný až na desetikilogramovou zátěž. Celkovou nosnost stojanu výrobce uvádí dvacet kilogramů.
Nakupujte na drzakyastolky.cz
Stojan na PC Fiber Mounts AX793 si za necelé tři tisíce korun můžete pořídit na e-shopu drzakyastolky.cz, jež je specialistou na držáky všeho druhu. V jeho portfoliu tak spolu s držáky na PC najdete i držáky na televize, notebooky, laptopy, tablety, mobily, ale třeba i klimatizace a reproduktory. Stejně jako další potřeby pro kancelář a domácnost, jako jsou kabely, elektrospotřebiče, lampy a rychlovarné konvice.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější