Rutina je největším zabijákem sexu. Nedovolte jí, aby ovládla i ten váš!
RSS

Rutina je největším zabijákem sexu. Nedovolte jí, aby ovládla i ten váš!

Sex je sice náš, jak stojí ve známé české písničce, ale i tak si jej snad každý, obzvláště pokud je v dlouholetém vztahu, tu a tam musí trošku zpestřit.
Sex je veskrze příjemnou a především přirozenou záležitostí. Někdy se do něj vkrade rutina. A to může být začátek konce. Naštěstí existují způsoby, jak tomu zamezit. Jedním z nich je používání různých sexuálních hraček .
Co takhle vyzkoušet afrodiziaka?
Afrodiziaka naši předkové používali po staletí. Dokáží totiž náležitě vybudit sexuální touhu a patřičně navnadit. Některé dokonce zvyšují prokrvení pohlavních orgánů a zesilují erekci. Ovšem pozor, afrodiziaka nakupujte jen u renomovaných prodejců – na e-shopu ruzovyslon.cz například nabízejí jen prostředky personálem osobně vyzkoušené. Jinak v lepším případě riskujete, že nebudou působit, a v tom horším by vám mohly i ublížit.
Už máte svůj vibrátor?
Součástí každé ložnice by měl být kvalitní vibrátor . Ten zdaleka neslouží k potěšení žen, byť uznáváme, že ty dokáže přivést do hotové extáze. Libido totiž zvyšují i u mužů. Jedna z teorií říká, že největším potěšením pro skutečné muže je rozvášněná žena. A něco na tom bude. Vibrátory můžete vybírat podle materiálu (doporučujeme silikové), ale i tvaru, barvy a samozřejmě podle funkcí. Je-li v hledáčku vašeho zájmu opravdu luxusní vibrátor, zaměřte svou pozornost na modely s pulzátorem. Nebudete litovat, vy, ani vaše partnerka.
Venušiny kuličky pro zpestření všedního dne
Skvělou věcičkou jsou i venušiny kuličky . Jistě jste o nich slyšeli. S touto hračičkou si totiž můžete užívat potěšení i bez přítomnosti partnera. A ve kterékoliv části dne. Ony totiž vibrují při každém vašem pohybu. Jste-li hodně odvážná, zaveďte si je hned ráno před cestou do práce. Pochybujeme ale, že se na ní budete soustředit.
Nebo raději vybrační vajíčka
Na podobném principu, tedy stimulaci vnitřních pohlavních orgánů jsou postavena i vibrační vajíčka . Prakticky se jedná o malý vibrátor ve tvaru vejce, který je ovšem možné na dálku ovládat. Uvnitř vajíčka se totiž nachází malý motůrek, který se po zmačknutí ovladače rozvibruje. Kdo bude vajíčko ovládat, je jen a jen na vás. Ať to bude kdolikov, může tak činit až z délky dvaceti metrů! To dává poměrně široký prostor fantazii, nemyslíte?
Co takhle pouta na ruce?
I když se to na první pohled nemusí zdát, velkou změnu do intimního života mohou přinést i obyčejná pouta na ruce . Nevěříte? Tak je vyzkoušejte. Zdaleka se přiotom nejedná jen o praktiku využívanou vyznavače BDSM. I heterosexuální páry přeci v sexu rády dávají najevo svou nadřazenost, nebo naopak podřízenost. Správně zvolená pouta na ruce pak jsou ideálním způsobem, jak toho docílit.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější