A už je to tady! Policie vypnula první český web na základě nového drakonického paragrafu, podle hostingové firmy navíc prý nešlo na webu o nic závažného! Policie už nemusí nic dokazovat nebo prokazovat u soudů, nemusí sbírat důkazy, prostě vypne web a na
RSS

A už je to tady! Policie vypnula první český web na základě nového drakonického paragrafu, podle hostingové firmy navíc prý nešlo na webu o nic závažného! Policie už nemusí nic dokazovat nebo prokazovat u soudů, nemusí sbírat důkazy, prostě vypne web a na

A už je to tady! Policie vypnula první český web na základě nového drakonického paragrafu, podle hostingové firmy navíc prý nešlo na webu o nic závažného! Policie už nemusí nic dokazovat nebo prokazovat u soudů, nemusí sbírat důkazy, prostě vypne web a na celých 90 dnů je mimo provoz! Nikdo si ani nesmí a nemůže stěžovat, protože jde nově o legální způsob sběru důkazů o činnostech a provozovateli webové stránky! Efektivní způsob na likvidaci konkurence a nepohodlných webů!
V polovině února [ 1 ] jsme na Aeronetu informovali o novém paragrafu zákona č. 141/1961 Sb, který v České republice dává nově policii neuvěřitelnou pravomoc vypínat libovolné servery a weby, a to bez rozhodnutí soudu nebo státního zástupce, ale pouze na základě úvahy a posouzení řadového policisty, že věc nesnese odkladu a nevypnutím serveru nebo webu by došlo např. k dalším škodám. Jedná se o nový paragraf § 7b, který umožňuje policii vypnout jakýkoliv web, pokud policie usoudí, že by došlo k prodlení , pokud by policie postupovala běžnou cestou, tedy sběrem informací a vyšetřováním, na jehož základě by poté policie dostala souhlas soudu k zastavení provozu konkrétního webu, třeba ideově závadnému. Propaganda např. proti našemu serveru jede už dokonce i na základních školách, více najdete zde .

Nebavíme se přitom o webech jako jsou různé podvodné stránky, kde lidem je nabízeno např. fiktivní zboží s požadavkem platby dopředu, ale lidé za své peníze zboží nikdy neuvidí. Pokud probíhá taková činnost, tak není důvod k tomu, aby soud nevydal rozhodnutí pro obstavení takového webu, žádné prodlení by rozhodně nehrozilo. Jenže tento nový paragraf je tichým nástrojem na odstavování nepohodlných webů a serverů z provozu , a je úplně jedno, že je to pouze na 3 měsíce, resp. 90 dnů, protože když máte webový projekt jakéhokoliv druhu, ať už je to eshop, blog, stránka s nabídkou služeb, homeopatie, názorový server nebo diskusní fórum, tak když zmizíte z webu na 3 měsíce, tak jste skončili, protože když nejste na webu čtvrt roku, tak prostě končíte.
Vypnutí webu na 90 dní je rozsudkem smrti na internetu
Celé je to přitom neuvěřitelně jednoduché. Jak jste si všimli, náš Aeronet měl výpadek pouhých 5 dní, více o tomto výpadku pohovořím dnes večer na Svobodném vysílači CS, ale tato krátká doba stačila k tomu, že např. Google snížil ranking našeho webu, propadli jsme se o něco dolů ve vyhledávačích, redakce je zaplavena emaily od Googlu o selhání Google Search indexerů, a to jsme přitom nebyli v provozu jenom pouhých 5 dní. Pokud policie dostala do ruky pravomoc vypínat weby podle svého uvážení až na 90 dnů, tak v internetovém prostoru se jedná o rozsudek smrti. A jak ukazují první svědectví české hostingové firmy Wedos, tak policie rozhodně nevypíná nějaké brutálně závadné kriminální weby, ale obyčejné stránky, kde mohl být spáchán přečin nebo přestupek. A ptáte se jaký přečin nebo přestupek? No, zkuste hádat. No přece hanobení rasy, národa, popírání holokaustu, rasová nesnášenlivost a třeba pomluva.
Indexování pomocí botů a crawlerů na Google Search je alfou a omegou pro webové projekty.
Právě společnost Wedos dostala ve středu od české policie vůbec první příkaz [ 2 ] k vypnutí jednoho konkrétního webu, který je hostován na serverech společnosti Wedos, a to právě na základě nového paragrafu 7b Trestního zákona. Stačí k tomu jedna jediná věc, že provozovatel daného webu pustí na svůj web nějaký závadný názor, nějaký výrok proti někomu, vyjádří svůj postoj např. ke kauze Lety na Písecku a toho, jak Romské muzeum kultury přišlo k téměř půl miliardě korun od českých daňových poplatníků za romský holokaust v Letech, kde přitom žádný vyhlazovací tábor nebyl, protože se jednalo o pracovní tábor, tzv. lágr. Pomník a pietní místo na památku nespravedlivě stíhaných a internovaných osob, to zcela jistě, pro4 ne, ale půl miliardy za prasečák je obyčejný tunel státních prostředků, které navíc nešly přímo společnosti AGPI za odprodej prasečáku, ale peníze nejprve šly obklikou na účet Romského muzea kultury. Česko snese fšecko.
Vypnutí webu může přijít na objednávku skrze úmyslně vložený nenávistný komentář do diskuse
Dalším příkladem, jak vám mohou obstavit web, je obyčejný komentář v diskusi s nenávistným obsahem, který tam uveřejní nějaký rozčílený člověk, ale nejen on, ale třeba i placený provokatér z neziskovky, který napíše do diskuse nenávistný příspěvek, samozřejmě tak, aby jeho skutečná IP adresa nešla dohledat, a jakmile zjistí, že jeho názor administrátor v diskusí nesmazal a úspěšně se ujal, ihned předá podnět policii, která vydá příkaz k vypnutí webu, aby provozovatel webu nemohl ex-post závadný příspěvek smazat z databáze. Policie si tak šetří práci, protože až dosud se musela obracet na provozovatele webů a žádat o poskytnutí IP adresy osoby, která nenávistný příspěvek publikovala. Jenže, znáte to, jak to dnes v takových případech chodí. Lidé navštěvují weby nejen z domova, ale i z práce, ze škol, z kaváren, z vlaků a policie nedokáže podle jedné IP adresy autora komentáře určit. Mají prostě za to, že když obstaví celý server, tak ho prolezou a posbírají informace o všech čtenářích webu, o všech diskutujících, o všech jejich přezdívkách!
Ukázka tzv. nenávistných komentářů na Facebooku.
Takto vytěžená data se poté zkompilují a použijí k dalšímu rozpracování proti danému webu nebo serveru, protože policie zjistí další desítky závadných komentářů od desítek osob a jakmile se to rozkřikne, že nějaký server byl vypnut a policie si teď prochází celý jeho obsah, dostanou lidé strach na takový server v budoucnu, i kdyby jeho provoz byl po 90 dnech obnoven, vůbec vracet. A k tomu prostě stačí jen jeden policista, který usoudí, že je potřeba vypnout nějaký web, protože hrozí prodlení. Nejde totiž vůbec jenom o to vypnutí jako takové, o kterém se pořád hovoří. Jde právě o to, že policie dostane do ruky celý obsah webu a v něm může tzv. zahájit další desítky a stovky osob, sympatizanty proruských webů po celé republice , sympatizanty neonacistických hnutí, příznivce mimoparlamentních stran atd. Celý systém vypnutí webu na 90 dnů má přitom jeden jediný účel, dát policii prostor a čas 3 měsíců na vytěžení dat a informací ze závadového serveru.
Zatímco policie v ČR vypíná weby pomocí nového paragrafu, na Pražském hradě se sešli neoconi v čele s Krvavou Madlou
Zůstávám v naprostém šoku, kolik českých alternativních webů stále jede na serverech a hostingových platformách v České republice. Podívejte se přitom na vládní establishment, který bez mrknutí oka tento nový paragraf schválil a prezident Miloš Zeman bez mrknutí oka novelu podepsal. Počátkem týdne navíc na Pražském hradě proběhly oslavy 20 let členství ČR v NATO, ale byl to spíš sjezd neoconů, konkrétně skupiny V4 a Madly Albright a sídlo českých prezidentů se proměnilo na sionistický kongres dokonalého amerického střihu. Miloš Zeman zešílel, napsali nám čtenáři do redakce na emaily, které nám jako jediné fungovaly i při výpadku našeho webu, protože naše redakční emailové schránky domény aeronet.cz provozujeme ve Švýcarsku na infrastruktuře společnosti Protonmail. Já však říkám, že Miloš Zeman rozhodně nezešílel, pouze se široce rozkročil mez Ž a ž, kdy na jedné straně přijal v Jeruzalémě Halachu, a na straně druhé v poslední době od doby kauzy Juana Guaida a Venezuely sbírá sympatie i u neoconů.
Madeleine Albright dostala od ministra zahraničí Tomáše Petříčka medaili, více zde .
Pamatujete si, jak jsem varoval před několika týdny, že Miloš Zeman svým skandálním postojem k Venezuele neřekl své poslední slovo, a že nás ještě překvapí. No a vidíte, překvapil, vlastně mnoho lidí už ne, když uvítal na Pražské hradě Krvavou Madlu [ 3 ], i když na druhé straně Miloš Zeman přiznal, že jeho souhlas k bombardování Jugoslávie v roce 1999 nebylo dobré rozhodnutí, když se na to dívá zpětně [ 4 ].
Na konferenci V4 přitom Miloš Zeman obrušoval hrany neoconů tím, že Rusko nepředstavuje hrozbu a strach z něj je pouze projevem slabosti. Jenže pozvání neoconů přímo do Vladislavského sálu však připomnělo éru Václava Havla a pouze to ukazuje, že Miloš Zeman má jako kádr novou a nebezpečnou roli mediátora a vyjednavače ve válce mezi Židy a židy. Také jste si toho všimli? Nově jeho kroky jsou jak pro-chasidské, tak i pro-neoconské, což je klasická pozice kádra v roli mediátora. Jenže konceptuální mediátoři ve válce mezi Ž a ž končí nakonec v bizarních pózách groteskních figur. Jestli toto čeká Miloše Zemana, potom Pánbůh s námi a zlé pryč.
Miloš Zeman je v roli mediátora ve válce mezi Židy a židy, ale Pražský hrad počátkem týdne spíš vypadal jako hlavní stan neoconů
Mluví se neustále o tom, že Václav Havel zavedl pojem humanitární bombardování, ale úplně se zapomíná na to, že to byla právě vláda Miloše Zemana, která vyslovila souhlas s alianční akcí NATO v Jugoslávii jen pár dnů poté, co ČR vstoupila do NATO. Je sice pěkné, že pan prezident má sebereflexi, ale to nic nemění na tom, jaké kroky dělá v posledních týdnech, které jsou celou plejádou úliteb americkým neoconům. A ten sjezd neoconů na Pražském hradě pouze potvrdil, že český národ nemá ochranu a oporu nikde, přežití národa v Nové Evropě je pouze v rukách těch, kteří nasadili čepce a/nebo zástěry.
Prezident Miloš Zeman na oslavách 20 let NATO.
Nejen o vypnutí prvního českého webu budeme hovořit dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS . Probereme všechny politické události z domova i ze světa, o kterých jsem nemohl tento týden nic napsat v důsledku výpadku našeho serveru, ale především probereme dnešní 80. výročí okupace nacistickým Německem. Celý týden jsem strávil restaurováním a obnovou článků od data 1. února 2019, které jsem ručně znovu poskládal a vložil na náš server, protože zálohu našeho serveru jsem měli jenom k datu 1. února. Z tohoto důvodu nejsou pod těmito obnovenými články žádné diskuse, abyste se nedivili, kam zmizely. Děkujeme, že jste s námi a že to čekání na zprovoznění Aeronetu jste vydrželi.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější