VIDEO: Další uniklé video z Christchurch odhaluje obrovské spiknutí novozélandské vlády, policie začala falšovat důkazy? Amatérské video zachytilo zatčení střelce, ale na čelním skle auta nebyly žádné díry! Dnes se objevilo oficiální foto policie z odtahu
RSS

VIDEO: Další uniklé video z Christchurch odhaluje obrovské spiknutí novozélandské vlády, policie začala falšovat důkazy? Amatérské video zachytilo zatčení střelce, ale na čelním skle auta nebyly žádné díry! Dnes se objevilo oficiální foto policie z odtahu

VIDEO: Další uniklé video z Christchurch odhaluje obrovské spiknutí novozélandské vlády, policie začala falšovat důkazy? Amatérské video zachytilo zatčení střelce, ale na čelním skle auta nebyly žádné díry! Dnes se objevilo oficiální foto policie z odtahu vozu a ve skle jsou najednou 3 obrovské krátery jako vrata! Manipulování s důkazy probíhá jako zoufalá damage control odezva na uniklé analýzy obrazových záběrů pořízených v den masakru!
Situace s masakrem v novozélandském Christchurch nepolevuje a nabírá na obrátkách způsobem, ze kterého se doslova tají dech. Hlavní roli zde hrají uniklé záběry, které novozélandské úřady a policie zuřivě mažou a cenzurují a začalo už dokonce zatýkaní lidí, kteří videa zavěsili na své blogy. Zuřivost novozélandské vlády je neuvěřitelná a čím více informací vyplouvá na povrch, tím jsou reakce vlády zuřivější.
Ukazuje se, že celý útok a masakr byl spiknutím novozélandské vlády proti vlastnímu lidu s cílem odzbrojit obyvatelstvo Nového Zélandu před plánovaným projektem přeměny obou ostrovu na uprchlické ostrovy pro miliony muslimských migrantů z Indonésie a dalších zemí, což je plánem sionistického projektu Gladio Pacific. Více podrobností o tomto utajovaném projektu uvedu v pátek na SVCS. Odpor obyvatel proti islamizaci ostrovů bude obrovský, a proto je potřeba jim nejprve odebrat zbraně na základě nějaké záminky. A terorismus je tou nejlepší osvědčenou záminkou. Novozélandská vláda dnes potvrdila, že do 10 dnů předloží nový zákon na zpřísnění držení zbraní a jejich typů.
Zatčený Brenton Tarrrant po vytažení z auta.
Unikátní video odhaluje, že střelec v autě opravdu střílel skrze sklo slepými patronami
Jenže to není ta hlavní převratná událost. Již včera unikla do amerických médií videonahrávka z Christchurch v necenzurované podobě. Amatérský kameraman v projíždějícím autě zachytil zatčení Brentona Tarranta v jeho autě. Video je uvedeno níže. Policie jeho vůz “ramovala” a zabránila mu v další jízdě a dva policisté muže vytáhly bez problému z auta, přestože oba dva policisty mohl bez problémů na místě oddělat arzenálem zbraní, které měl na sedadle. Tohle je smoking gun jako kráva, dámy a pánové.

Motorista natočil okamžik zatčení střelce a odhalil tím součást spiknutí
A video začalo být okamžitě mazáno z novozélandských blogů, jako kdyby na videu bylo něco drastického a přitom nic drastického tam není. Je tam něco horšího: je tam pravda! Brenton Tarrant se totiž nijak nebrání, podobně jako Anders Breivik a nechává se zatknout. Při předvedení před soudce potom v soudní síni na kameru ukazuje prsty pravé ruky symbol Satanovy synagogy 666 (palec a ukazovák tvoří kruh a tři prsty do vějíře), což stupidní mainstreamová média interpretují jako White Power, což je naprostá idiocie a je to lež samozřejmě.
Všimněte si čelního skla vozu, žádní díry od brokovnice při pohledu z dálky, jen mléčná skvrna.
Sionistická média přece nebudou oznamovat, že střelec je ve skutečnosti pod ochranou Kabaly a Satanovy synagogy. O propojení Brentona Tarranta na Johna Podestu a izraelský Šin-Bet připravuji článek. Brenton Tarrant zkrátka provedl misi, použil dohodnuté symboly na zbraních, aby vykreslil “just cause” princip svého chování , na jehož základě bude potom mít novozélandská vláda, na pokyn z Domu Rothschild z Londýna, otevřenou cestu k přijetí drakonických zákonů proti novozélandským občanům.
Různé úhly, různé záběry, ale tři krátery v čelním skle prostě nikde
Takhle se to dělá pokaždé, když je třeba přijmout zákony proti lidem, musí se to udělat tak, aby sami lidé s tím souhlasili. A toho se dosahuje jedině terorismem, aby lidé prodali svoji svobodu za pocit bezpečnosti. Takhle jednoduše se to dělá. A jak je vidět, takto jednoduše to funguje. A když někdo začne spiknutí proti lidu odhalovat, musí být umlčen a důkazy ošetřeny. Toto další uniklé video je toho důkazem.
Vytahování útočníka z auta, jiný úhel záběru, žádní díry ve skle.
Tarrant 3x vystřelil z brokovnice do čelního skla, ale sklo neprostřeil. A svědecké video projíždějícího motoristy to potvrzuje
Takže, k čemu vlastně došlo? Na amatérském videu, kromě zatčení Brentona Tarranta bez jediného výstřelu, je vidět i něco, co nikdo neměl vidět. Motorista, který záběry natočil z auta a dokonce použil na mobilu zoom na přiblížení, zachytil střelcovo auto z naprosté blízkosti, které odhaluje dohady o předním skle a o tom, jestli brokovnice mohla nebo nemohla prostřelit čelní sklo. Taková banalita, že? No a vidíte, tahle banalita se ukazuje jako naprosto otřesným důkazem, co probíhá na Novém Zélandu ve snaze přesvědčit veřejnost o své verzi útoku. Amatérské video totiž naprosto průkazně a z mnoha záběrových úhlu dokazuje, že v době zatčení Brentona Tarranta a jeho vytažení z vozu policií nebyly v čelním skle auta Subaru Outback naprosto žádné díry.
Zoom zblízka a opět žádné díry ve skle, jen mléčná skvrna popraskaného skla od plynů z brokovnice.
Při průjezdu autora videa okolo místa činu je auto a přední sklo auta útočníka zabíráno z mnoha úhlů, ale nikdy tam na skle žádné díry nejsou. Vidět je pouze mléčné zabarvený flek téměř uprostřed skla. Video nemusí být v ultra HD rozlišení, protože autor videa použil zoom a přiblížení na detail auta, kde je jasně vidět, že na autě žádné krátery od průstřelů skla brokovnicí prostě nejsou , ani kdybyste se na hlavu postavili, tak je tam prostě nenajde, ať se díváte, jak se díváte. Uniklé video (najdete ho v článku zde ) z masakru totiž ukazovalo, jak střelec při cestě autem z mešity se snaží celkem 3x prostřelit čelní sklo, ale nestane se vůbec nic, pouze dole na spodním okraji skla po celé délce se objeví mléčné zamlžení skla způsobené popraskáním krystalů lepeného skla kvůli tlaku plynů z brokovnice. Jinak ale nic, žádné díry ve skle.
Na čelním skle auta v době zatčení střelce nebyly žádné stopy po průstřelech z brokovnice, video svědka to potvrzuje ze všech záběrových úhlů
Jenže dnes se jeden nestačil divit. Novozélandská policie poskytla médiím neuvěřitelnou fotografii odtahu útočníkova auta, kde je vidět něco neuvěřitelného. Kde se vzaly, tu se vzaly, na skle jsou vystřílené tři krátery vedle sebe jako kráva, které prostě nepřehlédne ani člověk s deseti dioptriemi [ 1 ]. Přesně takové krátery vyrobí ve skle pravá brokovnice s pravými ostrými náboji, jak už jsem psal a vysvětloval v minulém článku, přesně tak to opravdu vypadá, když brokovnicí prostřelíte autosklo.
Jiný úhel, ale opravdu žádné díry ve skle.
Všimněte si na obrázku níže úzkého rozptylu brokovnice, to je typická vlastnost taktických brokovnic, jejichž cílem je zesílit průraznost zúžením rozptylu plynového kuželu s broky na minimum. Jenže, problém je v tom, že tyto díry do skla udělal někdo jiný, rozhodně ne střelec Brenton Tarrant před nebo během svého zatčení. Protože uniklé video jasně dokazuje, že ve chvíli zatčení bylo čelní sklo auta bez jediné díry. Jediné, co je možné vidět na skle, je mléčná skvrna od tlaku plynů z brokovnice, ale rozhodně žádné krátery v této skvrně nejsou, z žádného úhlu záběru svědeckého videa.
Policie při odtahu auta ukázala médiím jako v cirkusu vůz se třemi krátery a čistými průstřely v čelním skle
Zdálo se to jako banalita před dvěma dny, takový detail a blbost, řekl by jeden, že? Jenže právě tento detail může zhroutit celý oficiální narativ o masakru a udělat z něho blamáž a spiknutí novozélandské vlády proti vlastním občanům. A proto musela policie nebo někdo z jejího okolí ty přesně 3 díry do skla udělat, aby došlo k uklidnění veřejnosti. Právě proto novozélandské úřady vyhrožují občanům za sdílení těchto videí, vůbec jim nejde o nějakou úctu k mrtvým, na tu novozélandská vláda kašle.
Jde jim o to, aby se videa nedostala na veřejnost proto, že na těch videích jsou důkazy o spiknutí. Pamatujete na 11. září, jak letadlo, které vrazilo do jižní věže WTC, nemělo žádná okna pro cestující? A pamatujete, jak začala videa mizet z internetu, výpovědi svědků? Tak si pamatujte, že stejný osud postihne i tato videa z Christchurch. Odhalují spiknutí sionistické Satanovy synagogy a kabalistického stolce proti lidu jedné země.
A tohle ukázala policie médiím dnes…
Ne náhodou měl Brenton Tarrant symboly, runy a inskripce na svých zbraních, které odkazují na Sofii, matku Kabaly, zednářské rity Slunce a obsahují i vzkaz Johnu Podestovi. Náhodná nebyla ani zvolená hudba útočníka, bez zajímavosti není ani žoldácká minulost střelce a jeho pobyt na Balkáně, odkud si oblíbil i místní srbskou folklórní hudbu. Pamatujete si, co jsem několikrát říkal na rádiu i psal v článcích, že každé spiknutí má chyby, nelze jim nikdy zabránit, protože obvykle není čas na jejich přípravu a nelze operaci dopředu nacvičit. Proto vznikají chyby ve skriptech a scénářích těchto spiknutí.
Sami posuďte, co vidíte a sami si udělejte názor, co vlastně vidíte a co si myslíte, že chtějí, abyste viděli!
Představte si, že byste z jedné vody načisto měli provést operaci nebo akci podobného formátu a nemohli byste si to dopředu natrénovat a vyzkoušet. Je jasné, že byste udělali spoustu chyb, přešlapů, nerozumností a každá z nich je jako smoking gun, tzn. důkaz, který odhaluje spiknutí. A chyb ve scénáři v Christchurch je už tolik,  že přichází na řadu falšování důkazů, dodatečné perforování autoskel policií pro média, patrony v mešitě, kam prý střelec nebyl vpuštěn, protože ho odehnal statečný muslim s přenosným platebním terminálem, mrtví lidé vstávající z podlahy a další a další lapsusy.
Vidíte, že z videa střelce je patrné, že na skle je pouze bílá skvrna, žádné 3 krátery tam prostě nejsou.
Jenže právě toto video zachycující zatčení Brentona Tarranta odhaluje hned dvě věci naráz, že střelec se vůbec nebránil tím arzenálem, který měl na sedadle a navíc video jasně dokazuje, že v době zatčení prostě v čelním skle auta žádné díry nebyly. A proč je to tak důležité? No logicky, protože to je důkaz toho, že střelec měl slepé brokové patrony bez broků, pouze se střelným prachem uvnitř, takže patrony byly slepé a střílely jen plyny. Proto bylo nutné médiím dnes ostentativně ukázat auto se třemi obrovskými dírami ve skle. Přátelé, nenechávejte si tyto články pro sebe, šiřte je svým známým, ať se dozví, o jaké obrovské spiknutí proti svobodě novozélandského lidu se jedná ve chvíli, kdy už se dokonce falšují i doličné důkazy.
Doporučení:
Analýzu videa střelcova masakru z mešity Al Noor najdete zde .
Analýzu videa a podivného chování přeživších z Islámského centra ve čtvrti Linwood najdete zde .
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější