VIDEO: Šéf pražských muslimů vyzývá k vyzbrojení jeho komunity
RSS

VIDEO: Šéf pražských muslimů vyzývá k vyzbrojení jeho komunity

Nedávno zvolený nový šéf pražských muslimů Leonid Kušnarenko vyzývá v reakci na teroristický útok na mešitu na Novém Zélandu k vyzbrojení jeho komunity a nabízí při tom svou pomoc:
“Ve světle posledních tragických událostí informuji všechny naše členy a hlavně se jedná o muže, všechny, kteří mají zájem si udělat zbrojní průkaz a ozbrojit se, protože ochrana majetku a zdraví je FAS, obraťte se na mně a já vám s tím pomůžu.”Šéf pražských muslimů vyzývá české muslimy, aby se vyzbrojili. Budou do nás střílet?
Tady končí legrace. Máme se připravit na masakry podezřelých nevěřících spáchané českými muslimy? Máme se bát, že když veřejně vyjádříme nesouhlas s islámem, tak nás může nějaký český muslim zastřelit? Šéf pražských muslimů Leonid Kušnarenko vyzývá české muslimy k tomu, aby se ozbrojili a nabízí, že jim zajistí od úřadů povolení k držení střelných zbraní. Takže až půjdete kolem některé české mešity nebo kolem českých muslimů a muslimek, tak pozor na ně. Aby si třeba nemysleli, že se na ně vy nebo vaše děti díváte zlým pohledem a nebo, že jste řekli něco uštěpačného na adresu islámu a oni vás a vaše děti pak nezastřelili. Tuto výzvu šíří čeští muslimové ve svých diskuzních skupinách. Více o panu Kušnarenkovi zde: https://www.reflex.cz/clanek/komentare/93584/novy-sef-prazske-muslimske-obce-kusnarenko-chce-zakladat-islamske-skoly-i-politickou-stranu-hajici-islam.htmlToto video jsme získali díky mravenci práci Lukáše Lhoťana a jeho přátel v monitorováni aktivit českých muslimů.Abychom dále mohli jejich práci podporovat potřebujeme i vaší pomoc. Pokud nám chcete pomoci je podpořit, tak můžete: Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXXNebo můžete pomoci zakoupením knih v nakladatelství Lukáš Lhoťan http://www.lukaslhotan.cz/
Zveřejnil(a) euRABIA – Islám dobývá Evropu, Eurabia.cz ji brání dne Pondělí 18. března 2019

 
Kdo je Leonid Kušnarenko?  Advokát teroristů…
Leonid Kušnarenko upoutal pozornost médií jako právník bývalého pražského imáma Sámera Shehadeha obviněného z podpory terorismu. Ten na něj také před rokem bezplatně převedl ještě před zatčením svoji firmu. Česká muslimská komunita má podle něj politické ambice. Kušnarenko by si přál, aby vznikla politická strana, která by hájila zájmy českých muslimů.
…a zločinců
Kušnarenko také zastupuje ruského podnikatele Olega Gubina, který vloni na Nový rok srazil opilý v Praze turistku z Kolumbie, která na místě zemřela. Poté, co jej krátce po činu propustili z vazby na kauci, z Česka bez souhlasu soudu odjel zpět do své vlasti. Při propuštění přitom sliboval, že se stíhání nebude vyhýbat. Gubinovi hrozí za obecné ohrožení 12 až 20 let a v krajním případě by odsouzený mohl dostat doživotí.
K islámu konvertoval před 10 lety
Kušnarenko dříve pracoval jako kriminalista a vyšetřoval ty nejtěžší zločiny – těžká ublížení na zdraví a vraždy. Následně se stal prokurátorem a před dvaceti lety odešel do Česka. Jak sám přiznává, z ekonomických důvodů. K islámu konvertoval před 10 lety. V muslimské komunitě o něm zaznívá, že velmi často zastupuje Rusy, má výborné kontakty na ruském velvyslanectví nebo že je zástupcem kavkazské komunity, která má extremistické názory. Kušnarenko také v minulosti boxoval za pražský Real Fight Club.
Rudolf Hruboň
 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější