Európski ľudovci pozastavili členstvo strany Fidesz. Štefanec: Za principiálnym postojom proti Orbánovi stojí aj KDH, je to dôkaz, že sme jednotní! Orbán: To nemôžete urobiť. Svoju politiku nezmeníme.
RSS

Európski ľudovci pozastavili členstvo strany Fidesz. Štefanec: Za principiálnym postojom proti Orbánovi stojí aj KDH, je to dôkaz, že sme jednotní! Orbán: To nemôžete urobiť. Svoju politiku nezmeníme.

Brusel 20. marca 2019 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Jean-Francois Badias)   Najvyšší politickí predstavitelia Európskej ľudovej strany (EPP) v stredu večer v Bruseli s okamžitou platnosťou potvrdili pozastavenie členstva maďarskej vládnej strany Fidesz v najväčšej európskej politickej rodine. Pre TASR informáciu potvrdil poslanec Ivan Štefanec (KDH), ktorý mal hlasovacie právo Štefanec potvrdil správu, ktorú prostredníctvom Twitteru zverejnil predseda …
Source: Európski ľudovci pozastavili členstvo strany Fidesz. Štefanec: Za principiálnym postojom proti Orbánovi stojí aj KDH, je to dôkaz, že sme jednotní! Orbán: To nemôžete urobiť. Svoju politiku nezmeníme – Hlavné správy
The post Európski ľudovci pozastavili členstvo strany Fidesz. Štefanec: Za principiálnym postojom proti Orbánovi stojí aj KDH, je to dôkaz, že sme jednotní! Orbán: To nemôžete urobiť. Svoju politiku nezmeníme. appeared first on Slobodný vysielač .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější