Zdravotnické prostředky fixační, bandážní a obvazové neslouží pouze sportovcům
RSS

Zdravotnické prostředky fixační, bandážní a obvazové neslouží pouze sportovcům

Zásoba různých zdravotnických pomůcek se hodí. Vyplatí se mít lékárničku, doma, v práci, škole, zájmovém kroužku či ve sportovním oddíle. Bez pomůcek pro poskytnutí první pomoci i k ošetření složitějších zranění se prostě neobejdete. I když mnoho lidí tvrdí, že neumí podat náležitou první pomoc těžce raněným a raději přivolávají zdravotníky, přece jen něčím musejí být nápomocni. Zástava krvácení, fixace zlomeniny, podpora pohybu a tak dále je snazší, pokud jste vybaveni alespoň základním – ale lépe rozšířeným – zdravotnickým materiálem.
Vybavte se zdravotnickým materiálem dopředu, nebudete litovat!
Co se týče autolékárničky, i když je nově zmírněna vyhláška přikazující mít obsah přeplněný zdánlivě nepotřebným materiálem, měli byste mít na paměti, že dezinfekce, krycí, tlakový a stahovací obinadla jsou nutností. Nůžky, sterilní rouška, třícípý šátek rovněž. Sportovní kluby mají v lékárně navíc chladicí spreje, dlahy a pomocný fixační zdravotnické pomůcky. Rodiče by měly vybavit své děti chrániči sluchu, pokud předpokládají na pouti, vesnické zábavě nebo posvícení více decibelů, než snese citlivé dětské ouško. Ovšem takzvané „špunty do uší“ by měli používat samotní hudebníci při živé produkci, jakož i lidé navštěvující hlučnější koncerty – například v klubech – častěji.
Mezi certifikovanými zdravotnickými potřebami prodávanými specializovaným internetovým obchodem naleznou důležitý zdravotnický materiál i starší lidé, kteří ke své denní potřebě zařazují kupříkladu dávkovače léků, potřeby pro inkontinenci a absorpci a další nutné pomůcky. Myslí se samozřejmě i na osoby s různým postižením – zdravotnické prostředky jim pomáhají být plnohodnotně zapojeni do běžných denních činností. Zrakově, sluchově a pohybově postižení si v pestré nabídce naleznou zdravotní materiál konkrétně pro svoje potřeby.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější