Vykřičníky nad Christchurch (část III.)
RSS

Vykřičníky nad Christchurch (část III.)

MICHAL BRAND
Shrnutí a doplnění několika zásadních důkazů, že „Christchurch massacre“ je psychologickou operací tajných služeb. V tomto článku shrnuji dvě zásadní nesrovnalosti z Tarrantova videa, které ukazují jasně na fake charakter „teroristického útoku“. 
Čas 6:30 videa. Malé zelené auto v popředí má otevřené zadní dveře. Sedí v něm někdo, koho Tarrant ignoruje? Proč se případný pasažér v malém zeleném autě schovává, když a) Tarrant zatím nezačal střílet a b) muže v bílém obleku na ulici nerozhodil ani natolik, aby si přeparkoval, natožpak odjel?
Čas 6:33, Tarrant se před prvním vstupem do mešity dívá vlevo, kde je vidět postava muže. Tarrant ho ignoruje. Nic nutně nemusí znamenat. Jen faktická poznámka.
Čas 6:54 Tarrantova videa:
Tarrant po střelbě na dva muže ve vchodu, na dalšího muže v boční místnosti vpravo z chodby postupuje dále chodbou. Při svém prvním vstupu do mešity. Ve druhé polovině chodby vidí na zemi zásobník do svojí pušky, pomalovaný bílými psycho nápisy, přesně jako jeho zbraně a jeho zásobníky. Jde opravdu o zásobník do jeho zbraně, protože o něco později (viz níže) Tarrant tento zásobník zvedá ze země a vkládá do své zbraně.
Detail snímku:
Čas 7:17, Tarrant se vrátil do chodby, aby si vyměnil zásobník. Prázdný zásobník odhazuje na zem v první části chodby, cca 2-3 metry od zásobníku připraveného pro něj tvůrcem scény, a bere si svůj z brašny nebo kapsy na svém levém boku nebo na břiše vlevo. Zásobník – pro Tarranta a přesně na jeho zbraň předem v mešitě připravený – stále leží na svém místě:
Dále se Tarrant vrací zpět do velké místnosti, pálí do „mrtvých těl“ v obou rozích místnosti a v čase 7:30 odhazuje uprostřed místnosti prázdný zásobník a odchází do chodby – kde znovu bere zásobník ze svých zásob. pak se vrací opět do místnosti, střílí do obou rohů, různě přehazuje zásobník (má dva zásobníky spojené lepící páskou k sobě v opačném směru pro rychlou výměnu zásobníku). Toto je zajímavé – zandá zásobník, chvíli střílí, pak otočí a zandá druhý a střílí, pak zase zpět, kdoví proč. Pak tedy střílí, zastřelí muže v chodbě prchajícího z místnosti z jeho pohledu zpět ke vchodu vlevo. Pak znovu střílí do „mrtvých těl“ v obou rozích místnosti. Pak znovu zřejmě vyndá prázdný zásobník (zásobníky) a jde zpět do chodby. Ano – zásobník předem pro něj připravený tam stále leží (alespoň, že nic nepřibylo, jako se stává v gamesách):
Čas 8:32
Čas 8:33, Tarrant došel k předem pro něj připravenému zásobníku, sklání se k němu a je čím dál jasněji vidět, že jde opravdu o zásobník ze stejné rekvizitárny, jako všechny Tarrantovy zbraně a zásobníky (na videu je to zřetelné lépe než na pouhém Print Screen z videa):
Stále 8:33:
Stále 8:33, Tarrant zvedl zásobník od rekvizitáře, a připravuje se ho zasunout do svojí zbraně:
Následně se Tarrant rozhlédl chodbou vpravo (zpět k velké místnosti), vlevo (ke vchodu) a vkládá v čase 8:38 zásobník z rekvizitárny do svojí pušky. Je jasně vidět, že zásobník pokreslil stejný grafik, jako všechny ostatní Tarrantovy rekvizity:
Zásobník perfektně pasuje a Tarrant odchází ven na ulici, kde následně jednak vidíme stále zaparkované stříbrné auto u vchodu v 8:48:
…a jednak následně Tarrant vyjde před bránu pozemku mešity, zmateně pálí do všech stran, nábojnice z jeho pušky vyletují (a mizí uprostřed letu, aniž by kamkoli dopadly).
Poté Tarrant jde zpět do boční uličky ke svému autu, odhazuje svoji pušku na zem a ze stále otevřeného kufru svého auta si bere další pušku, chvíli váhá, jestli si vezme jeden ze dvou červených kanystrů, které tam má položeny, ale nakonec si je nebere. Nebere si ani nové rezervní zásobníky, buď jich má ještě dost nebo spoléhá na rekvizitáře případně na bonusy v gamese. Pokud by měl rezervních zásobníků ještě dost, proč by si bral cizí zásobník ze země v chodbě? Pasují zásobníky do první pušky i do této druhé? Pokud ano, proč měnil pušku a zbytečně ztrácel čas a zbytečně se producíroval po ulici? Pokud ne, proč si sebou na první návštěvu mešity bral zásobníky jak do pušky, kterou měl u sebe, tak do pušky, kterou měl v kufru auta? Jen otázky…
Čas 9:50, Tarrant je zpět na hlavní ulici a postupuje směrem ke druhé boční uličce (do uličky na druhé straně od mešity než parkuje svoje auto). Cestou vidíme, že stříbrné auto u vchodu je stále ještě na svém místě.
(Také vidíme, že auta zaparkovaná podél chodníku nejsou nijak poškozena, přestože Tarrant pálil podél těchto aut jako šílenec na neviditelné cíle).
9:52, Tarrant se letmo podívá k mešitě – nijak ho nezajímá, přestože se o chvíli později do ní vrací (aby znovu „střílel“ do již dávno „mrtvých těl“ – a to dávno mrtvých i v oficiální verzi), ale – auto u vchodu opravdu stále je.
V tuto chvíli Tarrant považuje za nejdůležitější na sebe co nejvíce upozornit a proto nejde do mešity. Natožpak že by se přesunul co nejrychleji ke svému druhému vybranému cíli – co nejrychleji, než bude Christchurch na high allert a v ulicích všichni policisté, vojáci, hasiči, záchranky, které budou po ruce. No, to se vlastně bát nemusel, protože policie a všechny další složky prostě nereagují, nereagují a nereagují. Nereagují ani na předem tajné službě ohlášený útok mailem asistenta(ky) novozélandské premiérky, ani na telefonát a masové střelbě přijatý minutu po začátku střelby. Tady jsem v čase cca 3:16 PO ZAČÁTKU střelby a nikde ani v dálce nejsou slyšet sirény. A tak si Tarrant nakráčí do boční uličky, kde pálí jako u Verdunu na kdovíjaké cíle, protože v záběru kamery není naprosto nic. A opět netrefí ani jednou nepřesnou střelou žádné z aut parkujících po straně uličky.
Tarrant stojí na chodníku u ústí boční uličky a střílí do dálky. Hlavní ulici i bránu pozemku mešity má stále viditelné, stačí pootočit hlavu. Okolo času 10:10 až 10:17 se také Tarrant rozhlíží na obě strany po hlavní ulici. (Skoro jakoby čekal, kdy už sakra někdo přijede. Ale kdoví.)
Pak opět střílí nazdařbůh do boční uličky, jako by ho čekání už nudilo, a pak jde přes boční uličku na pozemek mešity – kde před vchodem už stříbrné auto nestojí:
Čas 10:27.
Někdo s autem odjel. Kdo? Proč není žádný rozhovor s tímto svědkem?
Následně se Tarrant vrací zpět do mešity, opět do velké místnosti, cestou v chodbě tentokrát nic nenachází, i když se trochu rozhlíží i po zemi, ve velké místnosti opět střílí, jakoby zabíjel čas. Nespěchá k druhému cíli, ke druhé mešitě. Vlastně působí celou dobu zmateně, jakoby pořád čekal na příjezd policie nebo na nové instrukce. Jakoby tam chodil, zmateně střílel po ulicích a říkal si „sakra, takhle to přeci nebylo domluveno“. Ale to je jen pocit, to není důkaz.
Při dalším prohlížení videa jsem si všiml ještě jedné věci. V čase 11:29 Tarrant zblízka „střílí“ do dávno již „mrtvých“ těl v jihozápadním rohu místnosti. na obrázku níže je záběr, kdy Tarrant „zasáhl“ zřejmě muže v bleděmodrém triku nebo svetru a světlých, béžových nebo pískových kalhotách v popředí vpravo.
Po „zásahu“ se mu na videu viditelně jakoby nadouvá tričko v tomto místě:
Puška „vystřelí“, proud plynů jakoby dolétl k uvedenému místu na zádech muže, nadul tričko ….a ani o cca 2 sekundy později není na zádech muže vidět žádný otvor po střele ani krvavá stopa.
Výřez, 11:30:
Opět slepé náboje se sníženou prachovou náloží, jako později při „střelbě“ do čelního skla?
11:48, Tarrant je zpět před mešitou. Více než pět minut střílí před vchodem mešity, v chodbě, ve velké místnosti, na chodníku hlavní ulice, dojde si do auta, pak střílí v boční uličce, pak zase v mešitě – a jediný, kdo se za tu dobu ukázal, je žena v černém.
Ženu v černém Tarrant „postřelí“ od vchodu mešity a potom „zastřelí“ zblízka, aniž by vůbec krvácela a zanechala jakékoli stopy po krvi na chodníku, kde celou dobu ležela, než se překulila na kraj silnice vedle obrubníku.
12:20, Tarrant nasedá a „spěchá“ ke svému druhému cíli. Téměř 6 minut od začátku „střílení“. Téměř 11 minut poté, co asisten(ka) novozélandské premiérky zalarmovala tajnou službu, že Tarrant vyhrožuje teroristickým útokem na mešity. Téměř pět minut po prvním telefonátu oznamujícím policii, že se v místě „útoku“ masově střílí. Tarrant měl celkem 6 minut. Z toho samotný útok trval:
6:09 Tarrant vysedá z auta
6:36 došel ke vchodu do mešity a napřahuje pušku k prvním výstřelům
7:32 Tarrant byl v mešitě střílet již dvakrát (podruhé se vrátil po výměně zásobníků v chodbě) ve velké místnosti, kde vystřílel minimálně šedesát nábojů do „těl“ v obou rozích místnosti.
Celá akce mu trvala 1:23. Má vyhlédnutý další cíl, ví, že čas běží a při podobné akci je velice drahý, ale nikam nespěchá. Nebo možná ví, že času má fůry. Nebo stále ještě neví, že scénář už neplatí, že už se ocitl ve zcela jiné hře, než s ním na začátku domluvili. A tak další 4 a půl minuty chodí okolo a zmateně střílí po ulicích téměř stále na zcela neexistující cíle, vrací se do mešity, opět „střílí“ do stále ještě „mrtvých těl“….
Pozn.: Při příchodu do mešity – Tarrant jde, v ruce jednu pušku, na boku zavěšenou druhou (u té mu navíc celou dobu zuřivě bliká ostré bílé světlo, již při vystupování z auta zřetelně vidět), má na sobě maskáče, na hlavě přilbu. Dva chlápci ve vchodu mešity zcela v klidu čekají, až k nim ujde odhadem (zkusil jsem odhadem počítat z videa kroky) cca 16 kroků, deset vteřin od brány k místu, kde Tarrant pušku zdvihne a začne pálit. A nic. Chlápci naprosto nevzrušeně odchází, pomalým krokem dovnitř chodby.
Čas 6:38, muž ve vchodu vpravo už není v záběru, protože odešel do chodby (pomalu ale přeci jen rychleji než zcela ležérní muž vlevo na záběru) a muž vlevo na záběru jde pozvolným krokem do chodby:
Proč ani jeden z mužů ve vchodu nijak nereaguje? Neviděli Tarranta, protože byli celou dobu obráceni zády ven? To ani neslyšeli hlasitý nacistický pochod bubnů a píšťal, který ještě při začátku střelby je slyšet „z auta“ silně, téměř silněji než „výstřely“ samotné? A ani to je nepřimělo se otočit? A muž v pohledu vpravo – proč neprchal, ale pomalu po čtyřech šel chodbou dozadu? Druhý muž pomalu leze po čtyřech pryč dozadu chodbou – později je vidět, jak Tarrant vejde do chodby, pomalu tohoto muže dojde a „zastřelí“ ho 13 sekund poté, co tento muž odešel do chodby. 13 sekund od chvíle, kdy tento muž opustil prostor vchodu – za 13 sekund stihl Tarrant nijak rychlým krokem dojít do zadní místnosti a ještě přitom „střílet“ na různé cíle v chodbě a v boční místnosti. Zatímco tento muž nestihl ujít ani pět kroků. Přitom se už střílí. A muž nikam nespěchá.)
Ke článku na Aeronetu:
Brutální střelba by po sobě měla zanechat lidi válející se na zemi v bolestech, v kalužích krve, všude by měly houkat sanitky, všude by měli být lékaři, a ono skoro nic. Všeho všudy jedna fotka chlapa na nosítkách, jak ho nakládají do sanitky a ani z něho nic neteče a je při vědomí. Stejně tak je zajímavé, že na novozélandských webech si všimli toho, že nikde nebylo vidět auta koronerů a pohřební službu a její vozy. Pokud je někde 50 mrtvých, obvykle jsou na místě koroner a pohřební vozy mezi prvními. Jenže tady je nikdo neviděl a dosud nebyla uveřejněna ani jediná fotka pohřební služby z místa tragédie.
Tento postřeh je také podle mého názoru významný – když si zadám do googlu nebo yahoo klíčová slova k „teroristickému útoku v Christchurch“ a hledám fotky (klidně si to zkuste sami) nebo procházím články v médiích, všude je vidět jen jedna notoricky známá sanitka s jedním zraněným na nosítkách, dvě tři zaparkované sanitky a jinak nic. Kde jsou desítky sanitek a desítky pohřebních vozů pro 50 mrtvých a desítky zraněných? Kde jsou záběry desítek mrtvých a desítek zraněných vynášených na nosítkách?
Pozn.: V uvedeném článku na Aeronetu je ale jedna nepřesnost – Lateef Alabi o sobě netvrdí, že zahnal Tarranta zbraní, kterou sebral ze země. Lateef je ten muslim, který zburcoval všechny křikem, že se střílí – a díky tomu se podle této verze dostala většina lidí z mešity 2 do bezpečí; jen statečný Afghánec Abdul Aziz vyběhl zjistit, kde hoří, cestou popadl platební terminál, protože ten je k hašení docela dobrý, když není nic lepšího po ruce, ale pak venku zjistil, že muž s kvérem není dobrý, tak po něm hodil platební terminál, sebral ze země pušku, pokusil se po něm střílet, prohodil pušku oknem auta (podle nejnovější verze zadním oknem Tarrantova auta – což je malinko zvláštní, když z kufru auta si Tarrant podle této Afghánské ságy bral jinou pušku, Tarrant si z kufru auta vzal jinou pušku a namísto střelby po Afghánském oštěpaři zřejmě jen nadával, pak ale Tarranta zahnalo na útěk to, že mu Afghánec prohodil pušku okýnkem, pak nebo tedy teď vlastně už před tím Tarrant nasedl do auta a začal ujíždět, nebo vlastně ujížděl už před tím a proto mu afghánský gepard a oštěpař prohodil pušku zadním okýnkem v místech, kde si Tarrant právě vzal jinou pušku. Ufff. Některé části oficiální verze údajného teroristického útoku v Christchurch působí stejným dojmem, jako když několik pěti- nebo šesti- letých dětí začne společně vytvářet nějaký dobrodružný příběh – inkonzistence v příběhu jsou zcela zjevné. U fantazírování malých dětí je to i zábavné. U fantazírování organizátorů Psychologické Operace Christchurch trochu neprofesionální a především nemorální, zrůdné a odporné vzhledem k tomu, k čemu bude tato Psyop využita a zneužita.
Ale tedy faktická – Lateef nikde netvrdí, že on sebral ze země pušku a zahnal Tarranta na útěk. Aeronet by si to měl opravit, v tomhle mají chybu.
Je také zcela zřejmé, proč autoři Psyop CH vypustili do světa video a proč se ho ihned snažili a nadále zuřivě snaží zlikvidovat z internetu. Vypuštěno do světa bylo, aby „potvrdilo“ „autentičnost“ „teroristického útoku bělošského protimuslimského teroristy“. Ale podle scénáře mělo být ihned smazáno. Ukázáno, smazáno. Nikde nemůže popřít autentičnost útoku, nikdo nemůže najít žádné chyby ve scénáři, protože video viděl jen rychle jednou, dvakrát a video už zase není. Cokoli se mu zdálo divné, nemůže už prokázat, protože video už dle plánu neexistuje. Proto vláda NZ vyhrožuje deseti lety žaláře za zhlédnutí videa – protože, když je trestné zhlpdnutí videa, tak se naněj nemlže nikdo odvolat. Ergo – novozélandská vláda sděluje, že jakékoli VĚCNÉ A FAKTICKÉ ZPOCHYBNĚNÍ OFICIÁLNÍ VYLHANÉ VERZE BUDE POTRESTÁNO DESETI ROKY ŽALÁŘE ZA PŘEMÝŠLENÍ A AŽ ČTVRNÁCTI ROKY ŽALÁŘE ZA ŠÍŘENÍ PODOBNÉHO „KACÍŘSTVÍ“.
Máme tu tedy dvě další zásadní nesrovnalosti v oficiální verzi a dva další zásadní důkazy, že šlo o Psychologickou operaci:
• s autem před mešitou, které uprostřed celého „útoku“ na mešitu odjelo (aniž bychom slyšeli jakýkoli příběh tohoto očitého svědka, nebo vůbec směli vědět, kdo to byl)
• a především se zásobníkem přesně do Tarrantovy zbraně, se zásobníkem pomalovaným přesně stejnými bílými psychotickými nápisy jako Tarrantovy vlastní (spíše ale autorů scénáře) zásobníky a zbraně, zásobník odložený předem v chodbě pro Tarranta, aby si mohl pohodlně vyměnit prázdný zásobník za plný
Video jsem už před čtením zmíněného článku viděl několikrát, pomalu, pečlivě. A přesto jsem si všiml jiných „podivných“ věcí, ale ne všech. Přehlédl jsem tyto dvě, přinejmenším, a to jsou podle mého názoru ZÁSADNÍ A DO OČÍ BIJÍCÍ DŮKAZY PSYOP. Jasné vyvrácení, že by šlo o skutečný teroristický útok.
A pokud bych neměl možnost vidět jednak zmíněné okomentované video na Aeronetu a neměl možnost si pustit originál, nikdy bych nepřišel na tyto dva důkazy podvodu novozélandské vlády a tajných služeb s vyfabrikovaným „teroristickým útokem v Christchurch“. Nikdy bych si to nemohl ověřit i z jiného zdroje než je samotné video na Aeronetu. Nikdy bych neuvěřil tomu, že tady je zásadní nesrovnalost, která usvědčuje vlády a tajné služby ze zorganizování a krytí této Psychologické operace.
Nikdy by nikdo nemohl dokázat, že vlády a tajné služby lžou, protože samy zorganizovaly divadelně-filmové představení v jednom novozélandském městě.
A proto mělo být video ukázáno – jako „důkaz“.
A proto mělo inkriminované video ihned poté zmizet, jako podvržený důkaz, který už ale nepůjde nikdy vyvrátit jako fejk.
A proto je (zatím jen na NZ) trestné se na něj odvolat – protože je důkazem viny novozélandské vlády ze zorganizování fake teroristického útoku.
Foto k článku:
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější