Impozantní výzbroj ruských fregat, Defiant ve vzduchu, dorážení Američanů nad Baltem… Zprávy EA24 plus VIDEO
RSS

Impozantní výzbroj ruských fregat, Defiant ve vzduchu, dorážení Američanů nad Baltem… Zprávy EA24 plus VIDEO

Ve Spojených státech uskutečnil první let vyvíjený vojenský vrtulník Sikorsky–Boeing SB-1 Defiant. Vysokorychlostní stroj bude létat cestovní rychlostí hodně přes…

Nové ruské fregaty projektu 22350M budou mít výtlak okolo 7 tisíc tun a budou vyzbrojeny impozantním množstvím 48 střel Kalibr nebo hyperzvukovými raketami Zirkon. Půjde o lodě vycházející z plavidel projektu 22350 Admirál Gorškov, která právě vstupují do služby v ruském námořnictvu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


O stavu rozkladu ukrajinské společnosti vypovídá incident, který se udál v polovině března v obci Luka-Melešivska ve Vinnycké oblasti. Přívrženci Pravoslavné církve Ukrajiny se pokusili „obsadit“ kostel Ukrajinské pravoslavné církve – a nastala bitka, ve které na pohlaví ani věku nezáleželo. Rvaly se i bábušky...
Rusko a KLDR uzavřely v Moskvě smlouvu o výměně v několika oblastech, včetně politické a ekonomické. Obě země jsou pod americkými sankcemi, a jak to ta vypadá, ještě dlouho budou.
Novozélandské neziskovky vyzývají k nošení hidžábu jako výrazu solidarity s oběťmi teroristického útoku, což se i děje – přinejmenším v případě tamních televizních moderátorek. Jenže feministické neziskovky se s tím nemohou smířit, protože v hidžábu vidí symbol útlaku. A už vůbec to prý neukonejšilo muslimy, zejména ty radikálního zrna…
Pokračovalo dorážení amerických B-52H v blízkosti ruských hranic. Jeden z těchto strategických bombardérů musel nad Baltem „doprovodit“ stíhač Su-27 Vzdušných a kosmických sil.

A aby to Američané měli ještě těžší, Rusko údajně začalo s  přesunem komponentů protivzdušných systémů S-300 z kaliningradského Gvardějsku ještě víc na západ, tedy kam až to šlo – do města Baltijsk na Viselské kose.
Turecký prezident Erdogan se chystá do Moskvy, kde se má – znovu – setkat s Vladimirem Putinem. Předpokládaný termín je 8. dubna, oba prezidenti mají „Balšom těatre“ společně zhlédnout tureckou operu s názvem Trója…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Ve Spojených státech uskutečnil první let vyvíjený vojenský vrtulník Sikorsky–Boeing SB-1 Defiant. Vysokorychlostní stroj bude létat cestovní rychlostí hodně přes 400 km/h, přičemž spoléhá na nekonvenční technologii dvou souosých protiběžných nosných rotorů kombinovaných s tlačnou vrtulí. Osvojením této technologie Američané získají značnou výhodu, a to nejen pokud jde o rychlost, ale také stabilitu a ovladatelnost vrtulníků nové generace.
Vznik Muslimského bratrstva iniciovaly britské tajné služby, když Britové cítili ohrožení svého vlivu na Blízkém východě ze strany sílícího komunistického hnutí v arabských zemích. Britská rozvědka tehdy vydávala boj proti komunismu za „boj proti bezbožství“. Tvrdí to sovětský exdiplomat a arabista Vjačeslav Matuzov v nedávno zveřejněném (a velmi zajímavém) rozhovoru pro EADaily.
Ukrajinský ministr zahraničí Klimkin prohlásil , že úroveň vysokoškolského vzdělání v jeho zemi od časů SSSR katastroficky upadla. Ukrajinská společnost po „získání nezávislosti“ na Sovětském svazu údajně očekávala, že se úroveň vzdělání „rychle srovná s evropskou a světovou“, nicméně „stalo se to přesně naopak“. Čím to?
Na Ukrajině zakázali kvůli „příznakům propagandy“ vydání románu Michaila Bulgakova Mistr a Markétka…
ea24
Foto: YouTube.com

loading...
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější