Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament! Zákony navrhuje pouze Evropská komise a EU parlament k nim zaujímá stanoviska, která ale pro EU komisi nejsou závazná! Samková zopakovala, že jediná šance na změnu je zevnit
RSS

Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament! Zákony navrhuje pouze Evropská komise a EU parlament k nim zaujímá stanoviska, která ale pro EU komisi nejsou závazná! Samková zopakovala, že jediná šance na změnu je zevnit

Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament! Zákony navrhuje pouze Evropská komise a EU parlament k nim zaujímá stanoviska, která ale pro EU komisi nejsou závazná! Samková zopakovala, že jediná šance na změnu je zevnitř států za pomoci bojkotu evropských norem podle vzoru Maďarska! Jenže kolik politiků v ČR má koule postavit se Evropské komisi? Europoslanci jsou iluzí a hrou na demokratické zastoupení v naprosto nedemokratickém kolosu Evropské unie!
Advokátka Klára Samková napsala na svém Facebooku včera zásadní text [ 1 ], kterému je potřeba na vlastenecké scéně věnovat zásadní pozornost. V textu advokátka informuje o tom, že se na ní obrátila Národní asociace obrany občanských práv a svobod s dotazy, co bude dělat v Evropském parlamentu, pokud se tam dostane. Spolu s dotazem zaslala asociace i seznam otázek, ze kterých ale zjevně vyplývá, že mnoho voličů a dokonce i občanských aktivistů netuší, co je to Evropský parlament a jaké má pravomoci. Přestože na Aeronetu jsme toto téma probírali už před lety a stejně tak na rádiu v mých pořadech, je nezbytné si celou situaci s EU parlamentem důkladně osvěžit.
Klára Samková, advokátka a kandidátka do EU parlamentu.
Evropský parlament nemá zákonodárnou iniciativu, což znamená, že nemůže navrhovat vlastní návrhy. Nefunguje to jako v pravých a poctivých parlamentech, že poslanci se dohodnou a představí tzv. poslanecký návrh zákona a předloží ho k projednání parlamentu. Takovou pravomoc Evropský parlament nemá. Evropský parlament má pouze status plenárního sboru. Ti mladší z vás, kteří nepamatují dobu Sovětského svazu, tak to rád objasním. V Sovětském svazu držel veškerou moc Nejvyšší sovět.
Evropská komise je derivátem Nejvyššího sovětu SSSR
Ten měl absolutní pravomoc nad navrhováním, schvalováním a rušením zákonů. Pod tímto Nejvyšším sborem bylo Lidové pléno sovětů, které se skládalo z lidových zástupců celého SSSR. Toto pléno nemohlo navrhovat zákony, pouze se k nim vyjadřovalo a zaujímalo stanoviska. Komunisté měli alespoň tolik soudnosti, že tento sbor bez pravomocí nenazvali “parlamentem”. Jenže celý Sovětský svaz i s jeho Nejvyšším sovětem překonala Evropská unie.
Klopový odznak Nejvyššího sovětu.
Evropský parlament je pouze plenárním, tzn. poradním sborem. Návrhy zákonů může podávat pouze Evropská komise, což není nic jiného než bruselská kopie moskevského Nejvyššího sovětu z dob SSSR. A celý Evropský parlament je kopií moskevského Lidového pléna v dobách Sovětského svazu. Stejně jako Nejvyšší sovět, ani Evropská komise se nemusí řídit stanoviskem Evropského parlamentu. Celý parlament, který má dokonce dvě administrativní sídla, v Bruselu a ve Štrasburku, je tak pouze iluzí a falešnou hrou na demokracii. Co je to za parlament, ve kterém poslanci nemohou vytvářet návrhy vlastních zákonů? A já vám na to odpovím: Takový parlament je podvodem na evropské národy z dílny sionistického židovstva, které zrealizovalo projekt EU na základě multirasové doktríny Roberta Coudenhove-Kalergiho.
Klára Samková je jedna z prvních, která pochopila, že nejde o volby, ale o válku proti národům Evropy
Klára Samková na svém Facebooku naznačila, jaké je řešení. Jednou z možností je změna složení Evropské komise, že by se tam dostali odpůrci migrace, alternativci a národovci. Jenže to se nestane, to je naprostá utopie. Takových komisařů se do EU komise dostane jen pár, můžeme říct, že pouze ze dvou zemí, z Itálie a z Maďarska. Ostatní komisaře obsadí globalistické, rozuměj sionistické kádry. Tudy proto cesta nevede.
Sídlo Evropské komise.
A s potěšením konstatuji, že Klára Samková to konečně jako jedna z prvních pochopila, že proti EU je potřeba bojovat z domova. Jednou z možností je tzv. maďarská cesta, tzn. bojkotování zákonů a příkazů Evropské komise ve vlastní zemi, stejně jako to dělá Viktor Orbán v Maďarsku, který se nezakecá. Zrovna v pátek zazněla další výhrůžka z Bruselu, že Budapešť může čelit sankcím EU, pokud přijme plánovaný zákon na zákaz činnosti neziskovek George Sorose v Maďarsku. Nosatí v Bruselu jsou vztekem bez sebe, protože Viktor Orbán jim vzkázal, že se nenechá vydírat a zastrašit a zákon bude prosazen.
Je třeba se učit od těch, kteří se již Evropské komisi postavili
Chápete, dámy a pánové, o čem pořád dokola mluvím i na SVCS rádiu? Mluvím o tom, že nejsou kádry a těch pár kádrů, které jsou, ti vypadají přesně jako Viktor Orbán nebo Vladimir Putin. Jenže kolik znáte takových politiků a jejich vlád, které by měly koule na to jít do války s Evropskou komisí, a to dokonce za národní zájmy? Jak zajistit změny v Evropě? Jedině zezdola a zevnitř národních států, které začnou bojkotovat Evropskou komisi stejně jako Viktor Orbán a jeho vláda. Protože jedině tak je možné zlomit moc sionistické hydry, pokud uvidí, že národní vlády evropských zemí nedají své národy do náruče migrace a s ní související islamizace.
Viktor Orbán
A teď ruku na srdce, dovedete si představit Babišovu vládu, že by se postavila EU komisi za národní zájmy jako Viktor Orbán? Sami víte, že je to utopie v zemi, kde šéf tajné služby BIS si jezdí za ředitelkou CIA do Langley pro vyznamenání za “effective collaboration”, tedy v překladu za účinnou spolupráci, i když překlad anglického slova pro spolupráci je v češtině hodně dvojznačné, protože “kolaborace” má v češtině mnohem jiné konotace. A jak jistě uznáte, s takovými kádry nelze očekávat, že budou bojovat proti Evropské komisi.
Potřebujeme generály pro ochranu národa, ne politiky pro ochranu Evropské unie
Změna je možná pouze tehdy, pokud se změní v ČR volební elektorát, který bude více kritický vůči Evropské unii a její politice, protože všechny volby, které probíhají na všech úrovních, tak de facto potvrzují, že český volič upřednostňuje EU i s jejími nedostatky, než že by chtěl z EU vystupovat nebo v EU něco měnit ve smyslu jejího fungování. A změna elektorátu je ideologickou prací, což je úlohou médií a alternativy zejména. A jsme zase zpátky u Aeronetu a naší práce. Na začátku všeho je informace a od ní se odvíjí všechny ostatní procesy ve společnosti.
George Soros, filantrop a majitel Open Society Foundations.
Proto se nikdo nesmí divit, že se snažíme lidem otevírat oči, a to někdy i velmi drsným způsobem, který boří ideje, vzdušné zámky, rozbíjí modly a demontuje mesiáše. Jsme ve válce, dámy a pánové. Chtějí nám sebrat hranice, naši kulturu, naše děti, naší půdu a vodu, naše majetky a hlavně naši svobodu a budoucnost. Každý, kdo si vezme do úst slovo “vlastenec”, musí pochopit skutečnost, že toto není politika, ale toto je válka o přežití národů. A ve válce se musíte řídit radami generálů, ne politiků. A právě Viktor Orbán je jedním z takových generálů, který pochopil, že už není v politice, ale ve válce.
Když se rozhodnete hrát karty s čertem, nikdy nevyhrajete. Evropská unie je přesně takový čert, který byl navržen tak, aby eurposlanci nikdy nemohli vyhrát nad Evropskou komisí. Jedinou cestou k rovnému boji je odmítnutí pravidel hry, které určil čert, tzn. Evropská komise. Jak se to dělá, to ukazuje Viktor Orbán. Bojkotuje Evropskou komisi a řídí národ jen podle zájmů vlastního národa. V roce 2015 postavil na jižní hranici plot proti migrantům a Evropská komise to odsoudila a chtěla po Maďarsku jeho odstranění. Viktor Orbán neuhnul a neustoupil nátlaku. Evropská komise nakonec musela rezignovat. Toto pouze ukazuje, že změna EU může přijít jen zevnitř národních států, ne z Evropského parlamentu. A je dobré, že alespoň Klára Samková to pochopila. Potřebujeme více generálů národa než politiků Evropy!
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější