VIDEO: Reportáž německé ZDF o Babišovi je odvetou Berlína za pro-americkou a pro-izraelskou politiku jeho vlády! V reportáži zaznívají úvahy o zastavení evropských dotací do všech pro-amerických států Střední a Východní Evropy! Babišova návštěva u Donalda
RSS

VIDEO: Reportáž německé ZDF o Babišovi je odvetou Berlína za pro-americkou a pro-izraelskou politiku jeho vlády! V reportáži zaznívají úvahy o zastavení evropských dotací do všech pro-amerických států Střední a Východní Evropy! Babišova návštěva u Donalda

VIDEO: Reportáž německé ZDF o Babišovi je odvetou Berlína za pro-americkou a pro-izraelskou politiku jeho vlády! V reportáži zaznívají úvahy o zastavení evropských dotací do všech pro-amerických států Střední a Východní Evropy! Babišova návštěva u Donalda Trumpa spustila v Berlíně křížové tažení proti amerikanizaci zahraničních politik nejen České republiky! V pozadí opět podivná figura Lukáše Wagenknechta a skrytá role Izraele v politickém boji proti Berlínu!
Německá televize ZDF přinesla před několika dny v rámci pořadu Zoom reportáž o Andreji Babišovi, Viktoru Orbánovi a rumunském sociálně-demokratickém politikovi Liviu Dragneovi. Reportáž se týkala propojení vysokých politiků v zemích Střední a Východní Evropy na evropské dotace a jejich čerpání. Hned v úvodu reportáže se reportérka německé televize Britta Hilpert věnovala České republice a Andreji Babišovi.
Podle informací ZDF Andrej Babiš po svém vstupu do politiky v ČR prakticky zdvojnásobil objem čerpaných dotací z EU z objemu 41 milionů EUR až na současných 82 milionů EUR. Babišův Agrofert, který je momentálně ve správě svěřenského fondu, je jedním z největších příjemců evropských dotací v České republice. V souvislosti s vyšetřováním kauzy Čapí hnízdo však Evropská unie zmrazila proplácení dotací Agrofertu, a to až do vyšetření celého případu.
Viktor Orbán, Andrej Babiš a Liviu Dragnea z reportáže ZDF.
Reportáž německé televize přitom nepřináší naprosto nic nového, je to v podstatě německá varianta pořadu Reportéři ČT, která má i podobný scénář a dramaturgii. Co je však velmi zajímavý a zasluhuje si pozornost a rozbor, to je hlavní host v reportáži, který reportérce ZDF o Babišovi vypráví, a to je Lukáš Wagenknecht.
Pokud netušíte, kdo to je, přečtěte si nejprve náš článek zde , který odhaluje velmi podivné vazby Lukáše Wagenknechta na příbuzenstvo Andreje Babiše a na polostátní a státní podniky. Lukáš Wagenknecht kandidoval na podzim do senátu za Piráty a byl za Prahu 8 opravdu zvolen. Nyní jako senátor ČR poskytuje rozhovory německé televizi a upozorňuje německé diváky na černoty premiéra ČR. Mohli bychom se na to dívat jako na demokracii. Jenže tak snadné to není, něco v tom opravdu smrdí.
Berlín zahájil manévry proti představitelům nejvíce pro-izraelských zemí v Evropě
Lukáš Wagenknecht je totiž čestným členem Česko-arabské obchodní komory Czech Gulf Business Council, IČO: 03524078, ve které působí Andrejův nenápadný bratr Alexander Babiš. To je chucpe, že? A to není všechno, protože je i zakladatelem neziskovky Good Governance a k tomu všemu figuruje anebo figuroval v desítkách státních a polostátních firem. A najednou se objevuje v reportáži ZDF. K čemu vlastně došlo? Je to naprosto logické, jedná se o útok a odvetu Berlína proti Andreji Babišovi za jeho flagrantně servilní pro-americkou a pro-izraelskou zahraniční politiku ČR, která jde proti plánům Berlína v Evropě.
Andrej Babiš s Benjaminem Netanyahuem v únoru v Izraeli.
Reportáž totiž přišla jen krátce poté, co Andrej Babiš nasadil v Izraeli na hlavu jarmulku u Zdi nářků a hned poté navštívil Donalda Trumpa v Bílém domě. A k tomu navíc Michal Koudelka jako šéf BIS dostal v americké centrále v CIA v Langley ocenění od ředitelky Giny Hapsel za skvělou kooperaci českých tajných služeb se CIA. A to byla pro Berlín poslední kapka.
Tři země Evropy, které se přiklání k Donaldu Trumpovi, k Jeruzalému jako hlavnímu městu Velkého Izraele a k odporu proti Palestincům, rozumějte migrantům
Česká televize i Pražská kavárna jsou samou radostí bez sebe, že německá ZDF si vzala Andreje Babiše do hledáčku, ale tak jednoduché to vůbec není. Reportáž ZDF totiž nebyla o Babišovi a nebyla ani kvůli Babišovi, a dokonce ani proti Babišovi. Byla to reportáž proti třem zemím EU, které nejvíce v poslední době podléhají americké ozbrojené moci, Pentagonu a především a zejména Izraeli a Benjaminu Netanyahuovi.
Viktor Orbán v klobouku a Benjamin Netanyahu na židovském hřbitově Wallenberg v Budapešti.
Všichni tři politici uvedení v reportáži ZDF se totiž v poslední době setkali s izraelským premiérem Benjaminem Netanyahuem a vytvořili úzká partnerství a vřelé vztahy.  A to se neodpouští. Andrej Babiš byl v Izraeli v únoru tento rok  [ 1 ], Viktor Orbán se o 4 dny později sešel s Netanyahuem na židovském hřbitově v Budapešti [ 2 ] a Liviu Dragnea vloni v srpnu vyjednal v Izraeli tajné obchody a dohody [ 3 ]. Všechny tři země rovněž odporují migraci, země už hostí americkou armádu na pravidelných cvičeních, v jedné z nich je dokonce už trvalá americká raketová základna (Deveselu v Rumunsku) a země představují hlavní blok proti islamizaci Evropy.
Velký Izrael se kvapem blíží, Knesset uzákonil hebrejštinu jako jediný úřední jazyk v Izraeli, Trump uznal Jeruzalém hlavním městem a nově nepočítá už ani se samostatností Palestiny. Kšefty s Izraelem se cení i v Rumunsku
Evropská unie usiluje o vytvoření Palestiny jako samostatného státu. Jeho vznik bude počátkem konce existence Izraele. Jenže, to je naprosto nepřijatelné pro sionisty, kteří plánují vznik velkého Izraele. A jistě jste zaregistrovali výrok Donalda Trumpa před několika dny, že jeho návrh plánu na mírový plán na Blízkém východě nepočítá s Palestinou jako samostatným státem , ale pouze jako jedním z autonomních regionů státu Izrael. A to je šok, protože tím Donald Trump odhalil, že pracuje na plánu vzniku Velkého Izraele. To je plán hlavně sionistů, kteří podle proroctví Talmudu mají spatřit postavení 3. Chrámu v Jeruzalémě, mají spatřit hranice Velkého Izraele a poté i jeho zničení, příchod Boha a vládu nad celým světem. Ale pozor, o Velký Izrael usilují i Židé, nejen sionisté. A tím se to pro góje komplikuje.
Předseda rumunské sociální demokracie Liviu Dragnea a premiér Izraele Benjamin Netanyahu.
Proti tomuto plánu stojí Evropa a především Berlín. Vznik projektu Velkého Izraele podle plánu Domu Sion by vedl skrze americkou ozbrojenou moc v Evropě k válce s Ruskem, což by zničilo celou Evropu. Právě proto sionisté pomáhají všemi prostředky a možnostmi neziskovkám, které importují muslimy a černochy do Evropy, Evropa se má islamizovat, křesťanství má zaniknout a nová generace Evropanů má zaútočit na Chasidskou Rus.
Sionisté pochopili, že Evropané se slovanskými kořeny proti Rusku bojovat nebudou. To se ukázalo v obou světových válkách. Jenže arabizovaní Evropané už slovanskou krev mít nebudou, jejich proces systematické degenerace jim ani neumožní pochopit, že si budoucí Evropa chystá vlastní hrob. Je to forma behaviorální genocidy vlastního druhu, o které se více rozepisuji v nové chystané knize.
Chasidský projekt globalizace Východ – Západ, konkurenční varianta k sionistickému NWO, není žádnou hitparádou pro bílou rasu v Evropě
Pokud se ptáte, o co usiluje Evropská unie, je to projekt “Východ – Západ” a vytvoření globálního trojsvazku na ose Berlín – Moskva – Peking. V tomto projektu budou Židé s velkým Ž kontrolovat největší globalizovaný stát na světě, který se bude rozprostírat od Atlantiku až po Pacifik. Evropa bude v tomto projektu pod kontrolou IV. Říše, tzn. Berlína a procesního plánu Das Neue Europa, celý prostor Ruska a nejbližšího okolí, včetně Turecka, bude pod kontrolou Chasidské Rusi (Erdogan to ještě neví, že mu nic jiného ani nezbyde ) a obecně Moskvy a celá Čína a prostor Jihovýchodní Asie mocensky ovládne Peking. Toto obrovské těleso, tento útvar, bude mít následující globální funkce:
Aaron Shaviv dosadil na Slovensku izraelskou prezidentku.
Rusko poskytne surovinové zdroje všeho druhu. Sibiř poskytne ropu, plyn, nerostné bohatství. Tajga poskytne nekonečnou zásobu dřeva. Čína se stane výrobní základnou a průmyslovými plícemi a Evropa poskytne vzdělání, technologie a procesy řízení, které si Židé ponechají v Evropě. Jenže Evropa v rámci projektu Východ – Západ už bude zcela jiná než dnes. Bílá rasa bude postupně degenerována na chemické a biologické a informačně-deedukativní úrovni.
Bude-li zabráněno islamizaci Evropy a projektu NWO tím, že budou poraženi sionisté a jejich islamizační procesy v Evropě s cílem vybudování armády arabizovaných Evropanů proti Rusku, potom to nebude žádná velká výhra, protože konkurenční projekt Východ – Západ počítá pro změnu s plánem na vznik projektu Das Neue Europa a s ním spojeným plánem degenerace bílé rasy s cílem usnadnění procesů řízení nad evropskými národy z Berlína (dnes se říká z Bruselu, ale to je detail).
Dvě varianty genocidy a obě už byly spuštěny, jenom si jich většina veřejnosti nevšímá
Sionisté i Židé chtějí vládnout světu a v obou případech se nepočítá s prosperitou bílé rasy. Počítá se pouze se dvěma variantami postupných genocid, které nebudou násilné, ale budou dobrovolné a vyplývající z výchovy, tedy bude to genocida behaviorální. Ženy se budou přešívat na muže, muži na ženy, homosexualita bude IN a propustkou do VIP zón a k lepším pracovním pozicím atd.
Bílá civilizace provede svoji vlastní autogenocidu a provede to nová a mladá generace, s radostí, s přesvědčením o správnosti, o lepším světě a lepších lidech. Politici budou za několik měsíců triumfovat a chlubit se, jak zastavují migraci. Nikdo si ale nevšimne, že z mužů už nejsou muži, ženy odmítají rodit, protože chtějí být nezávislé a děti ve školkách a školách se učí homosexualismu a líbání kamarádů stejného pohlaví. K této genocidě nebude potřeba ani jeden migrant, a přesto genocida bude úspěšně provedena. Jenom si toho nikdo nevšimne.
Andrej Babiš v Jeruzalémě.
Německá televize zaútočila na Babiše, Orbána a Dragnea prostě kvůli tomu, protože se připojili svými zahraničními politikami pro-americkým a pro-izraelským procesům vzniku Velkého Izraele a tyto země tak de facto odmítají plán Chasidů na německo-rusko-čínský projekt Východ – Západ a namísto toho preferují prosazování americko-izraelských zájmů v Evropě na vznik Velkého Izraele.
To se netýká jen Česka, Maďarska a Rumunska, ale v poslední době i Slovenska, kde byla zvolena Zuzana Čaputová ze první izraelskou prezidentku Slovenska v dějinách, protože její napojení na osobního přítele Benjamina Netanyahua, tzn. na Aarona Shaviva, se provalilo krátce před volbami. Shavivova firma totiž Čaputové zajišťovala a manažovala kampaň. Izrael tak má své koně v EU v podobě jak ČR, tak i Slovenska, Maďarska a Rumunska.
Sionistický plán na vražení klínu mezi Berlín a Moskvu s cílem zablokování projektu Východ – Západ
Útoky z německé televize proti Babišovi tak vysílají kromě jiného i několik signálů, např. hrozbu zastavení dotací z EU pro tyto země, což je nátlakový mechanismus, kterým Berlín vysílá vzkaz, že se mu nelíbí příklony zahraničních politik ČR k USA a k Izraeli, což jsou příklony, na jejichž konci není nic jiného a nic menšího, než vznik Velkého Izraele a vytvoření mohutného pro-amerického a lépe řečeno pro-izraelského bloku ve Střední a Východní Evropě proti Berlínu a jeho plánu na spojení s Moskvou. Všímejte si svého okolí, co se děje. V České republice není tolik černochů a muslimů jako třeba ve Francii, v Německu nebo v Británii.
Jenže přesto všude vidíte mladé lidi, kteří podporují migraci, multikulti, LGBT a další procesy. A to není způsobené migrací, ale procesy řízení v ČR na všech prioritách, včetně procesů výchovných ve školkách a školách. Oni nepotřebují migranty k tomu, aby zlikvidovali českou kulturu a český národ. Jim stačí kontrolovat procesy výchovy ve školách a mediální a informační prostor. To je všechno co stačí k tomu, aby národ provedl vlastní autogenocidu. Proto nespojujte zánik kultur, tradic a národů jenom s migrací, ale především s výchovou a vlivem médií. Poslední události tak potvrzují, že sionisté dupli na brzdu migrace v Evropě a skrze Izrael a USA se nově snaží politicky a také vojensky zablokovat spojení Berlína a Moskvy. Proto ve Střední a Východní Evropě vzniká americko-izraelský vojensko-poltický blok namířený proti Německu a jeho plánům.
Donald Trump v roce 2017 ve Varšavě na schůzce amerického projektu Trojmoří. Role Trumpa je ochrana amerických zájmů v Evropě a nedovolení posílení role Německa a jeho spojení s Moskvou a Čínou. Trojmoří má vytvořit blokační mechanismus proti Berlínu.
Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.
Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet.  Do konce měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 40%  z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.   Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce  zde . Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Army shop

Internetový army shop Armik.cz nabízí tisíce produktů za výhodné ceny.Dnes nejprohlíženější