Trockisté narušili demonstraci SPD na Václavském náměstí, v rozporu se zákonem se přesunuli do těsné blízkosti pódia, kde vystupuje Marine Le Pen, Geert Wilders a Tomio Okamura! Policie nezasahuje a přihlíží nezákonnému shromáždění proevropské Hlukové oly
RSS

Trockisté narušili demonstraci SPD na Václavském náměstí, v rozporu se zákonem se přesunuli do těsné blízkosti pódia, kde vystupuje Marine Le Pen, Geert Wilders a Tomio Okamura! Policie nezasahuje a přihlíží nezákonnému shromáždění proevropské Hlukové oly

Trockisté narušili demonstraci SPD na Václavském náměstí, v rozporu se zákonem se přesunuli do těsné blízkosti pódia, kde vystupuje Marine Le Pen, Geert Wilders a Tomio Okamura! Policie nezasahuje a přihlíží nezákonnému shromáždění proevropské Hlukové olympiády! Zákony platí jen pro někoho, policie je úplně k ničemu, rozčiloval se pán, že policie nezakročí!
Na Václavském náměstí právě umírá další kus české demokracie. Jinak to ani nemohu nazvat. Svoboda umírá v přímém přenosu. Co se děje? Hnutí SPD uspořádalo v horní části náměstí demonstraci, kde na pódiu vystoupí Tomio Okamura, Geert Wilders a Marine Le Pen. Přímý přenos najdete zde . Ovšem pražský magistrát naprosto nepochopitelně povolil i demonstraci zastánců Evropské unie, která se měla konat na opačném konci Václavského náměstí dole na Můstku a mezi oběma demonstracemi měla být vzdálenost skoro půl kilometru. Tato proti-demonstrace má název “Hluková olympiáda” a jak název napovídá, jejím cílem je narušování demonstrace SPD v horní části Václavského náměstí. Vzhledem k původní plánované vzdálenosti se to nezdálo být jako problém. Jenže, znáte to, jak to často říkám: Česko snese fšecko! Stalo se totiž něco, co je možné jenom v Česku.
Facebook Hlukové olympiády.
Demonstrace “Hluková olympiáda” se totiž v rozporu se zákonem o shromažďování přesunula z Můstku do horní části Václavského náměstí do těsné blízkosti demonstrace SPD. Protidemonstranti jsou vybaveni píšťalkami, bubínky a velkým hlukem narušují průběh demonstrace SPD z místa, kde nemají co dělat, kde nemají povolení k demonstraci. Policie však nijak nezasahuje a nezákonné jednání Hlukové olympiády je jim úplně lhostejné. Příznivci SPD jsou rozčarování a ptají se policistů, proč čumí a nic nedělají? Proč nerozpustí nepovolenou demonstraci Hlukové olympiády, která nemá v horní části Václavského náměstí co pohledávat. Jenže, policisté jsou hluší a slepí. A tak se v horní části Václaváku odehrávají těsně vedle sebe dvě demonstrace, jedna je povolená, druhá je nezákonná. Policie je v pohodě, nikde žádní těžkooděnci, žádné vytlačování demonstrantů z míst, kde nemají co dělat. A přesně takto umírá demokracie.
Trockisté narušili demonstraci SPD s projevy zahraničních hostů
Redakce Aeronetu má mnoho výhrad k politice SPD v poslední době, to není žádné tajemství. Jenže při pohledu na záběry, co se děje na Václaváku, se musíme postavit za SPD, protože chování policie ve vztahu k narušitelům demokratického práva na shromažďování je naprosto neakceptovatelné. Začali jsme se proto v redakci zajímat o to, kdo je organizátorem protidemonstrace a nestačili jsme se divit. Je opravdu neuvěřitelné, kdo je nasazován do ulic s úkolem rozbíjení demonstrací. Hlukovou olympiádu na Facebooku [ 1 ] organizuje Socialistická solidarita, Radio Tuleň a skupina nazývaná Kolektiv 115, což je anonymní anarchistická organizace [ 2 ] , která je členem nadnárodního uskupení Beyond Europe [ 3 ].  Tato orgranizace sdružuje feministická a trockistická uskupení, jejichž cílem je neomarxistický plán na sjednocení Evropy, která má být zbavena kapitalismu. Obě dvě organizace, Kolektiv 115 a Beyond Europe jsou operativními křídly nadnárodního globalistického hnutí Antifa.
Stránka webu Kolektiv 115.
Z řad Hlukové olympiády se ozývají hesla jako “Alerta, antifašista!” nebo “Náckové táhněte, uprchlíci vítejte!” a tato hesla jsou poznávacími znaky Antify. Jakmile by např. vlastenecká strana narušila demonstraci nějaké pro-evropské strany a demonstrovala by v místech, kde by neměla povolení, okamžitě by policie zasáhla a shromáždění rozpustila. Dnešní demonstrace ale přináší důkaz, že policie je spolupachatelem nezákonného jednání, protože kryje nelegální demonstraci Antify po krycí nálepkou “Hlukové olympiády”.  Co je ovšem také zarážející, to je opravdu velmi malá účast na demonstraci SPD. Kamerové záběry ukazují, že shromáždění u koně se zúčastňuje hrubým odhadem cca. 800 až 1200 osob, což je opravdu smutné. Ze záběrů online přenosu na serveru Novinky.cz je slyšet, že většina lidí není z Prahy, přijeli z Ostravy a z dalších míst republiky, o to smutnější je, jaké procesy na Ostravsku v poslední době v SPD proběhly. Jenže, to není všechno.
Rozporuplné informace pořadatelů
V online přenosu byl zachycen okamžik, kdy pořádkový velitel vysvětluje jednomu z demonstrantů SPD, že skupina Hlukové olympiády neruší demonstraci SPD, protože pořadatel demonstrace SPD prý uvedl pořádkovým silám, že Hluková olympiáda demonstraci SPD neruší! A z toho důvodu prý policie nezasahuje proti Antifě. Tohle je neuvěřitelná informace, pokud tedy pořádkový velitel si nevymýšlel a mluvil pravdu. To by znamenalo, že někdo chce, aby demonstranti z Antify shromáždění SPD narušovali. Je však úplně nepodstatné, co si kdo myslí. Policie nemá dovolit demonstraci v místech, kde nebyla povolena, a to prostě ukazuje na licoměrnost zásahů policie. Když demonstruje Antifa na místech, kde nemá co pohledávat, je to v pořádku. Když někde demonstruje např. Národní demokracie a má veškerá povolení, tak je demonstrace stejně rozpuštěna, protože se najde záminka, že třeba řečník na pódiu řekl něco, co je proti někomu nebo něčemu.

Demonstrace Antify je vyzbrojena vlajkami Evropské unie a anglo-jazyčným transparentem, že chtějí zůstat v EU i s odpůrci Evropské unie. Další peckou do hlavy je bohužel i to, že hosté na pódiu demonstrace SPD mají své proslovy v angličtině a zjevně tyto projevy nikdo nepřekládá do češtiny, což považuji za velký problém , protože mnoho voličů SPD je starších ročníků a nerozumí a neumí anglicky. Právě i proto na Aeronetu se snažím titulkovat všechna videa, protože je mi jasné, že mnoho starších čtenářů Aeronetu prostě a zkrátka anglicky neumí. Pokud dochází k překladu proslovů do češtiny na pódiu, tak se omlouvám, ale není to slyšet, protože proslovy politiků jsou slyšet dokonale. Takže mám spíš pocit, že žádný překlad tam poskytován není.
Anonymní organizace pořádají oficiální demonstraci na Václaváku, to nevymyslíš!
Ještě se pozastavím nad jednou věcí. Organizátorem Hlukové olympiády Antify jsou anonymní organizace jako Kolektiv 115, které nemají na sebe žádný jmenný kontakt a web mají zrcadlený dokonce na Onion síti darkwebu. Stejně tak je anonymní i trockistická platforma Beyond Europe. Žádost o demonstraci na pražském magistrátu tak zřejmě podávala nějaká třetí osoba, ale samotná demonstrace je plně v dikci anonymních křídel Antify. No to je gól. Když Aeronet publikuje anonymně články, je z toho oheň na střeše. Když ale anonymní trockistické skupiny uspořádají nelegální demonstraci, je všechno v pořádku. To je opět krásná ukázka licoměrnosti.
Marine Le Pen, Tomio Okamura, Geert Wilders.
Když v Německu pořádala Pegida demonstrace, účastnilo se jich pravidelně i čtvrt milionu lidí, tady vidíme demonstraci SPD, na kterou přišla zhruba odhadem tisícovka lidí z celé republiky. To vypovídá o určitém stavu situace v ČR více, než cokoliv jiného.  Cesta do Evropského parlamentu nijak nezmění fakt, že doma v Česku probíhají procesy globální a hluboké integrace do Evropské unie, která probíhá především na 1. prioritě ve školách na všech stupních , z nichž potom vychází noví evropští voliči, kteří se nepovažují za Čechy, ale víceméně za Evropany.
Slovo vlastenec se potom stává sprostým slovem a nadávkou. A když strana, která se snaží alespoň trochu vlastenecké cíle naplňovat, i když s velmi podivnými lidmi v předsednictvu, rozhodne uspořádat demonstraci, tak ta je narušována Antifou za přihlížení policie. Svoboda umírá pomalu, že si toho ani nevšimnete. Je to pomalý proces. SPD má právo na demonstraci jako každá jiná strana, ale to, co předvádí policie svým nekonáním proti Antifě, to je skandál.
Policie se rozhoupala po více jak 3 hodinách
Aktualizace: Policie teprve po více jak 3 hodinách po 18. hodině vytlačila Antifu z dosahu demonstrace poté, co projevy a proslovy na tribuně SPD už skončily. Demokracie opět vydrbala se svobodu a právem. Alibismus pro policii, aby nečelila kritice, že nekonala vůbec, ale jenom trochu?. Pozdě, ale přeci?
Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.
Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet.  Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 70%  z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.   Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce  zde . Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Army shop

Internetový army shop Armik.cz nabízí tisíce produktů za výhodné ceny.Dnes nejprohlíženější