Liberálna totalita pokračuje: Kotlebovcom rušia predvolebné mítingy, napriek tomu, že Najvyšší Súd SR rozhodol, že ĽSNS je demokratická strana
RSS

Liberálna totalita pokračuje: Kotlebovcom rušia predvolebné mítingy, napriek tomu, že Najvyšší Súd SR rozhodol, že ĽSNS je demokratická strana

Bratislava 16. mája 2019  (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)
 
Niektorí liberáli neprestávajú so svojimi totalitnými krokmi ani po verdikte Najvyššieho Súdu Slovenskej republiky, o tom, že Kotlebova strana ĽSNS nie je extremistická, ani fašistická, ale je v súlade s demokratickými princípmi Slovenska. Kotlebovcom totiž niektorí primátori, ale aj súkromníci opäť rušia ich predvolebné mítingy
Na snímke predseda strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba
Kotlebovci zažili rušenie mítingov pred parlamentnými, či prezidentskými voľbami. Vtedy však neexistovalo žiadne rozhodnutie súdu. Napriek tomu, že  ĽSNS bola už vtedy riadne zaregistrovaná politická strana, niektorí primátori, ale aj súkromníci argumentovali, že fašistom priestory na prenájom dávať nebudú.
Dnes je už však situácia úplne odlišná. Najvyšší Súd SR totiž rozhodol, že Kotlebova ĽSNS nie je extrémistická strana s fašistickými tendenciami, ako stálo v obžalobe gen.prokurátora, ale ĽSNS pôsobí v súlade s demokratickými princípmi našej krajiny.
Niektorí liberálni fanatici argumentujú, že tento verdikt NS SR, neznamená, že Kotlebova strana nie je fašistická, ale len, že prokurátor Jaromír Čižnár nedodal súdu dostatočné dôkazy.
Je však otázne, či si títo slniečkari vôbec vypočuli tento súdny proces, kde žalobca – gen.prokurátura predložila presne tie argumenty, ktoré spomínajú odporcovia ĽSNS.
Ako príklad možno uviesť šek v hodnote 1488 eur, trestné stíhania poslancov ĽSNS, či poukazovanie na personálne prepojenia z bývalej rozpustenej Kotlebovej strany Slovenská pospolitosť so súčasnou stranou ĽSNS.
Všetky tieto argumenty liberálov tam boli uvedené a tiež mnoho ďalšieho. Najvyšší súd však rozhodol, že nič z toho nie je dôvod na rozpustenie ĽSNS ani na to, aby bola táto strana označená za fašistickú. Naopak rešpektuje princípy demokracie.
Niektorí primátori a súkromníci s totalitným myslením však nedokážu rešpektovať ani toto rozhodnutie Najvyššieho súdu.
Pred blížiacimi sa voľbami do európskeho parlamentu majú politické strany rôzne predvolebné mítingy. Jedine Kotlebovcom však sú tieto mítingy rušené.
Prvým prípadom je primátor mesta Fiľakovo Attila Agócs, ktorý odkedy Kotlebovci ohlásili míting v miestnom penzióne, podľa vlastných slov, robil všetko preto, aby bol tento míting zrušený.
Nakoniec sa to stalo skutočnosťou. Majiteľ penziónu zrejme pod tlakom primátora, Kotlebovcom míting zrušil, vraj z personálnych dôvodov.
Ďalším prípadom je mesto Púchov. ĽSNS tam mala ohlásený míting v podniku Metropolis. Majiteľka reštaurácie však nakoniec akciu zrušila. Podľa Kotlebovcov bola pod tlakom majiteľa objektu, v ktorom má reštauráciu prenajatú:
“Vážení priatelia, s poľutovaním vám musím oznámiť, že plánované stretnutie Mariana Kotlebu a kandidátov ĽS Naše Slovensko do Európskeho parlamentu sa v meste Púchov neuskutoční. Pred malou chvíľou som bol kontaktovaný majiteľkou prevádzky, že má strach o svoje podnikanie. Zo strany majiteľa budovy bola údajne upozornená, že pokiaľ sa plánovaný predvolebný míting ĽS Naše Slovensko v podniku Metropolis uskutoční, tak dostane výpoveď, respektíve jej podnikanie v uvedenej budove sa skončilo. Napriek tejto zlej správe si vás dovoľujem informovať, že s Marianom Kotlebom sa tiež môžete stretnúť 16. mája – vo štvrtok o 18:00 hod. v Novej Dubnici v Kine PANOREX,” napísal na sociálnej sieti Marian Mišún, okresný predseda ĽSNS.
Totalitné sklony má aj vedenie Bratslavskej mestskej časti Devínska Nová Ves. Odsúhlasili si pravidlá, podľa ktorých má táto mestská časť zakázané prenajímať priestory “extrémistom”.
Čo myslia pod pojmom extrémizmus však nie je jasné. Tento miestny “zákon” je teda zrejme možno svojvoľne vykladať a teda môže byť zamedzený prístup ľuďom s inými názormi ako má vedenie mestskej časti.
Všetky tieto prípady svedčia o tom, že liberálna totalita sa stáva akousi novou módou na Slovensku. Každého kto má iný názor treba zakázať.
Pritom v ústave sa píše, že nikto nesmie byť diskriminovaný na základe rasy, národnosti, ale ani na základe politickej príslušnosti, čo je v tomto prípade porušované.
V skutočnosti, ale zrejme neuvedomujúc si to, títo liberálni fanatici robia Kotlebovcom medvediu službu, keďže z nich robia martýrov a tak sa nemožno čudovať, že ĽSNS sa stáva čoraz silnejšou politickou stranou na Slovensku.
Samuel Gdovin
 
Príspevok Liberálna totalita pokračuje: Kotlebovcom rušia predvolebné mítingy, napriek tomu, že Najvyšší Súd SR rozhodol, že ĽSNS je demokratická strana zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Army shop

Internetový army shop Armik.cz nabízí tisíce produktů za výhodné ceny.Dnes nejprohlíženější