Editor Denníka N: Na Slovensku vedia reálne fungovať iba liberálne médiá. Ale ako je to možné, keď obyvateľstvo liberalizmus odmieta?
RSS

Editor Denníka N: Na Slovensku vedia reálne fungovať iba liberálne médiá. Ale ako je to možné, keď obyvateľstvo liberalizmus odmieta?

Podľa účastníkov diskusie dezinformačné a konšpiračné weby vytvárajú pre slušných politikov štvavú atmosféru, v ktorej sa potom takýto politik takmer bojí vyjsť na ulicu. „Dezinformátori“ vraj atmosféru natoľko vybičovali, že podľa nich sa ľahko môže stať, že mentálne slabší jedinec jej môže podľahnúť a fyzicky na slniečkara zaútočiť.
Nuž povedzme si to otvorene. V skutočnosti jediní, kto prechádza v rámci štvavej atmosféry od slov k činom, sú tí akože slušní, ktorí upozorňujú pred „konšpirátormi„. Žiaden „konšpirátor„ nevolal po obmedzení slobody nepohodlných, nevolal po tom, aby sa rušili diskusie s nepohodlnými osobami, aby boli vylistované nepohodlné médiá, aby boli odstrihnuté od príjmov, „konšpirátori„ nezakladajú vojnové miestnosti, nezriaďujú task force jednotky na boj proti trollom, nemažú facebookové kontá, nehovoria o potrebe prevzatia moci…
 
Editor Denníka N: Na Slovensku vedia reálne fungovať iba liberálne médiá. Ale ako je to možné, keď obyvateľstvo liberalizmus odmieta? - Hlavné správy

Bratislava 16. mája 2019 (HSP/Foto:Facebook) Minulý týždeň sa v bratislavskom Kafe Scherz konala verejná diskusia na tému Sloboda médií za účasti poslankyne NR SR Lucie Nicholsonovej (SaS), editora extrémistického Denníka N Filipa Struhárika a novinára Borisa Géciho. Odznelo tam viacero zaujímavýc…The post Editor Denníka N: Na Slovensku vedia reálne fungovať iba liberálne médiá. Ale ako je to možné, keď obyvateľstvo liberalizmus odmieta? appeared first on Slobodný vysielač .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější