Na co asi hole?
RSS

Na co asi hole?

MAJKA DUBOVÁ
Seznam Zprávy 16. 5.: Hole, brýle, paruky. Přehled věcí, na které už nedostanete příspěvek.  V článku je vyjmenováno položek více, můžete si přečíst sami. Ono je nejlepší nic od zdravotní pojišťovny, a je jedno u které jste klientem, nechtít . Protože když už něco chcete tak jste ( můj dojem) v podstatě obtížným hmyzem.
Jejich, zprvu kanceláře někde zastrčené, sídla už na první pohled nepůsobí dojmem – nemáme peníze. Pokud vstoupíte (asi ne na kopec, ale něco potřebujete) je na recepci ochotný zaměstnanec, který vás vyslechne a řekne, „posaďte se, počkejte“. Prostor na čekačku není malý, stolky a na nich všemožné reklamní letáčky na všemožnosti pro vaše draví, židle ergonomické – ještě jedna z mála volných tu čeká na vás. Pokud jste mluvní, můžete se dát do hovoru s někým také mluvným a panečku! Už víte co ho bolí, proč tu, stejně jako vy, je a co má za přání. Houbelec přání – co, ze zdravotního hlediska a na doporučení obvodního nebo lékaře specialisty, potřebuje – musí mít ! A svěříte se i vy. On ten váš čas (a věřte není to nikdy jen deset minut) rychleji uteče.
Tak už se vám věnuje pracovník pojišťovny, vám, klientovi, ne otravovi, který něco chce! P rincip gramofonové desky – ano pořád dokola – nemáme, nemůžeme, nemáte nárok. Pochopte nás!!! A vy, třeba 80letá babička, chápete, neodporujete, protože na to prostě už nemáte sílu.
Povím vám příklad z mého osobního zážitku s jistou zdrav. pojišťovnou. Vyřizovala jsem přidělení kompenzačních pomůcek pro mého 85letého tátu, kterého den před tím propustili z nemocnice domů. Jednalo se o pomůcky, které rehabilitačně používal v nemocnici. Poukaz z nemocnice s tím, že si to máme vyřídit ve zdravotní pojišťovně. Když si mladá slečna na recepci vzala do ruky předpis tak řekla „to se bude vyřizovat tak tři týdny až měsíc, pak vám dáme vědět.“ A protože nejsem člověk, který si nechá… …na hlavu, natož když ví co a proč chce a je v právu , ptám se proč tak dlouho, že otec musí rehabilitovat v okamžité návaznosti. „Až tam dá revizní lékař razítko“ snažila se mě vyřídit slečna na recepci. S ním potřebuji a hned mluvit. Povídám já.
Slečna nečekala odpor a řekla mi do jakého patra si mám vyjet výtahem, jméno konkrétního revizního lékaře. Asi jsem se tvářila bojovně (ale jednám vždy slušně)! Pan revizní dal štempl (žádné za tři týdny – hned) a můj táta měl vše co potřeboval k rehabilitaci už druhý den.
Možná jsem se rozepsala moc, ale my – obyčejní lidé – klienti , jsme pojišťovnám asi dobří jen když nic od nich nechceme. Nejlépe když z plného zdraví natáhneme bačkory.
Nevím jak vy, ale já si stále častěji myslím, že naše zdravotnictví řídí zdravotní pojišťovny. Ministr zdravotnictví je hezký, a jistě vzdělaný a chytrý, mladý muž, ale o čem rozhoduje? Totéž, na druhém konci – lékaři. Víc než polovinu jejich pracovní kapacity zabere papírování – lejstra, hlášení, tabulky, výkazy.
On vůbec systém zdravotnictví je tak nějak dlouhodobě “ infikován“ a to, že nedostane ten kdo to potřebuje, třeba brýle, hole paruky, grátis, vůbec není podstatné.
P. S.: Na co asi hole? Jen na nějaké to pokulháníčko?
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Army shop

Internetový army shop Armik.cz nabízí tisíce produktů za výhodné ceny.Dnes nejprohlíženější