Ozbrojenci v Sýrii plánujú nafingovanie chemického útoku v Sarakíbe, kde sa nachádzajú utečenci
RSS

Ozbrojenci v Sýrii plánujú nafingovanie chemického útoku v Sarakíbe, kde sa nachádzajú utečenci

Damask 22. mája 2019 (HSP/ Sputnik /Foto:TASR/AP)
 
Sýrski ozbrojenci plánujú nafingovat chemický útok v obci Džardžanaz a v meste Sarakíb , kde už bola zhromaždená skupina utečencov , informoval vedúci ruského centra pre zmierenie znesvárených strán v Sýrii generál Viktor Kupčišin
Ilustračné foto
Dodal , že teroristi , ktorí pôsobia v Idlibskej zóne deeskalácie , majú k dispozícii veľké množstvo otravných látok , ktoré pridávajú do munície , aby tým inscenovali používanie chemických zbraní zo strany vládnych vojsk proti civilnému obyvateľstvu .
“ Ozbrojenci majú v pláne vykonať túto inscenáciu v obci Džardžanaz a v meste Sarakíb , kde už bola zhromaždená skupina detí i dospelých z utečencov z južných provincií Sýrie . Podobné prípravy sa vykonávajú na západe provincie Aleppo , “ povedal Kupčišin .
V piatok ruské ministerstvo obrany vyhlásilo, že teroristická skupina Front an Nusrat sa v Sýrii chystá znovu k falošnej provokácii v provincii Idlib , aby obvinila ruské vzdušné sily z údajného napadnutia civilistov chemickými zbraňami .
Ozbrojenci plánovali natočiť otravu civilistov vedľa fragmentov ruskej munície , aby následne zverejnili zábery na sociálnych platformách a v západných médiách , oznámili v armáde . Počas posledných dvoch týždňov teroristi podľa informácií zvýšili počet útokov na severozápadné provincie Sýrie , najmä v Idlibe .
Na začiatku mája zvýšili teroristi početnosť útokov na sýrske provincie Hama , Aleppo a Latakia . Tiež sa pokúšajú napadnúť pozície sýrskej armády v regióne . Vládne sily reagovali zosilnením svojich útokov na teroristov v provincii Idlib .
Sýrske sily útočia na sklady , delostrelecké pozície a pozorovacie stanovištia teroristickej skupiny Fronta an Nusrat .
Ozbrojený konflikt v Sýrii prebieha od roku 2011. Koncom roka 2017 bolo vyhlásené víťazstvo nad teroristickou skupinou Islamský štát v Sýrii a Iraku . V niektorých oblastiach Sýrie pokračuje vyčistenie od bojovníkov . V súčasnej dobe sa do popredia dostávajú politické dohody , obnova krajiny a návrat utečencov .
 
Príspevok Ozbrojenci v Sýrii plánujú nafingovanie chemického útoku v Sarakíbe, kde sa nachádzajú utečenci zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější