Čeští identitáři si založili profil na ruské sítí VKontakte. Facebook je blokuje
RSS Facebook

Čeští identitáři si založili profil na ruské sítí VKontakte. Facebook je blokuje

Profil české Generace Identity na Facebooku, který má přes 9000 fanoušků, je od 1.6. nedostupný. Facebook stránku zablokoval, když se zde objevil report z demonstrace před rakouskou ambasádou na protest proti kriminalizaci rakouských identitářů. Prý nebyl v souladu se zásadami komunity.
Podle českých identitářů jde o celoevropské tažení Facebooku proti hnutí Identity. Zmizely v podstatě všechny hlavní stránky tohoto hnutí ve Francii, Rakousku, Německu, Slovinsku a Itálii. Některé regionální stránky se ještě drží, ale to zřejmě jen proto, že o nich Facebook neví. Vše svědčí o tom, že nejde o porušování nějakých zásad nějaké komunity, ale o sprostou cenzuru ze strany Facebooku.
Profil českých identitářů je dočasně deaktivovaný. Jak bývá obvyklé, Facebook jim se smazáním příspěvku poslal dotaz, zda chtějí stránku dočasně deaktivovat a odstranit “závadné” příspěvky. Adam Berčík k tomu napsal:
“Byli jsme 1. června bez jakéhokoliv bližšího vysvětlení ze strany FB upozorněni, že „porušujeme zásady komunity“. Bylo nám zároveň doporučeno dočasné pozastavení profilu a odstranění nijak nespecifikovaných „závadných“ příspěvků. Na náš dotaz, v němž jsme požadovali upřesnění, které konkrétní příspěvky měly být ty závadné a čím konkrétně jsme porušily pravidla jsme odpověď do dnešního dne nedostali, respektive dostali, ale uvedenou zřejmě automatem generovanou nic neříkající frázi: „Váš názor nám pomůže vylepšit Facebook. Děkujeme, že jste si našli čas na nahlášení.“, rozhodně za odpověď nepovažujeme.”

Z těchto důvodů, v očekávání další cenzury a konečného smazání profilu na Facebooku si čeští identitáři založili profil na ruské síti VKontakte . Dosah v rámci České republiky je oproti Facebooku minimální, ale bez cenzury.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější