V USA brzo přejde šílenství v soutěžích krásy, v EU se to ujme na delší dobu
RSS Facebook

V USA brzo přejde šílenství v soutěžích krásy, v EU se to ujme na delší dobu

MILAN RADEK
Poté co Playboy přišel s krásným ideálem že nahotinky jsou fuj, a doufali že chlapi budou vystřihávat obrýlené intelektuálky a lepit si je na zeď aby jim bylo veseleji, a feministky které byly nadšeny nad tou nááádhernou změnou, ale ani je nenapadlo kupovat Playboye, tak redakci přešly roupy. V USA totiž si musí na sebe vydělat, granty nedostanou. Po roce se vrátili k prasečinkám, protože by přišli na buben.

Ale pořadatelé Miss America, nepoučeni, se nadchli pro další kravinu, prý při soutěži žádné ukazování tělíček v plavkách, žádné vysoké kramfleky, ale bude se ukazovat intelekt. Při soutěži krásy! Asi jako kdyby se u maturity muselo špacírovat ke zkouškám v bikinách a vysokých podpatcích. Nestačilo že při Oscarech se místo oblíbené show pořádal hon na Trumpa, a dělala se propaganda Me too. Sledovanost byla velmi mizerná, protože Amíci to tak nežerou jak novináři tvrdí.
A sponsoři když nevidí účast, nepustí chlup. Nějaké okecávání nebo nafouklá čísla sledovanosti neplatí, zde jde o prachy a sponzory neožerete rohlíkem. Zrovna tak zkrachuje Politicky korektní nově genderovská Miss America. Stát to dotovat nebude, tak se z pořadatelů příštím rokem znovu stanou sexistická prasata. Prachy jsou prachy, zadara to dělat nebudou .
Jenže Evropa je jiné kafe, neboli jiný systém, dotuje se kdejaká kokotina. Stát – daňový poplatník – to zacáluje ať na to čumí nebo ne. Zatím něco podobného navrhla jedna politčka Zelených v Německu, a toho se neziskovky chytnou jak lejno košile, různí vystudovaní genderisté prostě musí mít zaměstnání. Granty budou, ne že ne. A vyvážená soutěž krásy bude obohacena i o ošklivé lidi, jinak to je diskriminace. Poukáže se na to že v USA to jde, nevadí že to půjde jen jednou protože sponsoři nebudou cpát do něčeho co nemá velkou sledovanost, jenže v EU to bude platit ten vůl který maká a platí daně, jako platí evropskou televizi, nevadí jestli se líbí – budete platit tak jako tak. Čili bude u televize ještě větší zábava, tu pak snad trumfne jen muslimská televize nebo televize v KLDR.


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější