Běloši nemají v Evropě co pohledávat, jsou to vetřelci
RSS Facebook

Běloši nemají v Evropě co pohledávat, jsou to vetřelci

MILAN RADEK
Zatím ne, ale už se na tom pracuje. Nejdříve musíme vychovat mládež a lid tak aby tomu věřili. Tak se začíná falšovat historie. BBC která točí historické seriály a poučná videa pro žáky, si dala za úkol přesvědčit lidi že černoši jsou našimi předky také. Historici jim v tom pomahají, jsou studovaní, musí to vědět.

Překlad Homéra je prý nepřesný, plavé vlasy Achilovo prý může znamenat že se jeho černá kudrnatá kštice leskla, prý také Homér říkal že se jeho vlasy podobaly vlně, a tu si představujme černou. Antické sochy prý vidíme bílé, ale bývaly barevné, teda rozhodně černé. Bohové, které v novém seriálu o Troji jsou černoši, to přece je správné, bohové se umí převtělit i ve zvířata, proč ne v černochy?
V kresleném seriálu o starověkém Římu jsou černí senátoři, mají bílé manželky a kávové dětičky, protože Řím býval multikulturní. Francouzská blond královna je hraná černoškou, PODLE HISTORIKŮ ČERNOŠI JSOU SOUČÁSTÍ NAŠEHO STŘEDOVĚKU. To mi připomíná jednu blbku které jsem v USA řekl že v Evropě jsou také gastarbaiteři, a zcela vážně se divila kam až ti Mexičané chodí za prací. Jenže tohle je vysvětlování univerzitních blbů, kteří takto vychovávají lid.
Co se teda chystá? Inu – evropské hodnoty, historie a tradice jsou zesměšňovány, nejen islám patří do Evropy, ale ramadán je údajně STARÁ NĚMECKÁ TRADICE, a v hodně evropských zemích se slaví na náměstích. Muslimové se dostávají do vedoucích funkcí v politice, a zanedlouho se islám tak zabydlí a naše kultura tak odbydlí že se běloši budou cítit jako vetřelci, přece naše historie je plná černochů, bohové, králové, Julius César, naši hrdinové nám černají před očima.
Takže co tu vlastně běloši pohledávají v Evropě? No, když budou sloužit a poslouchat, tak budou trpěni, jejich kontinent to přece není. To je asi v kostce to co se začíná lidu vtloukat do hlaviček.
Takže – 1.- nejsme tu doma, bílá holoto. Islám je evropský a evropská hodnota. 2.- je to tu jejich, staré tradice – jejich. 3.- co tu ještě pohledáváte? Buďte rádi pokud vás tu trpí, buď budete sloužit nebo…


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Tisíce slevových kupónů na 1 místě a vše zcela zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.Dnes nejprohlíženější