Zavraždění Tommyho Robinsona ve vězení by mohlo vést k oběšení Theresy Mary May a vypálení čísla 10
RSS Facebook

Zavraždění Tommyho Robinsona ve vězení by mohlo vést k oběšení Theresy Mary May a vypálení čísla 10

Tommy Robinson určitě není žádný květ, jelikož pokud by byl, tak by nebyl podpalovačem revoluce bílého muže. Na toto květy nejsou, k tomu je třeba bodláčí. A v islamizované Británii, kde starosta Londýna i ministr vnitra jsou mu-slimáci, je třeba opravdu velký bodlák. Pořádně ostrý. A Tommy vzkázal, že se smrti ve vězení rukou mu-slimáků, nebo bachařů nebojí.
Tommy Robinson | foto: spectator.co.uk
Tommy věří, že pokud ve vězení, kde jej mu-slimáci vítali výkřiky „Smrt Robinsonovi,“ a „Bůh je velký,“ bude zavražděn, že to bude impulz k revoluci, která by mohla zavést v Británii opět vládu práva.
Tommy Robinson je britský politický vězeň a vězeň svědomí, jelikož informoval o bandě mu-slimáků, kteří znásilňovali a unášeli malé holčičky, ale to se v islámské Británii už nesmí. Svoboda slova je mrtvá a válí se jako padlý hadr někde v blátě, pošlapána prasaty.
Pokud Tommy Robinson bude ve vězení zavražděn, tak mají praví Britové nárok na občanskou neposlušnost, mají právo na revoluci, mají právo na svržení královny, která toto vše trpí, pak mají právo na vypálení „čísla deset“, pak mají právo na vypálení Dolní sněmovny i Sněmovny Lordů a mají pak i právo politické mrdky, které předaly zemi invaznímu druhu, věšet; tak jako mají i právo opět zavést právo a pořádek, jako i nastolit svobodu slova. Therese Mary May by určitě nějaký kandelábr slušel.
Nad Anglií musí opět zavlát rudý kříž na bílem poli, tak jako v celé unii Union Jack. Přivandrovalí patří domů, jelikož deislamizace je jediná naděje. Pokud ani uvěznění, či případná smrt Tommyho Robinsona nevyžene pravé Brity do ulic, tak jim již nepomůže nic a bude to jen špinavý ostrov někde na konci Evropy.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Tisíce slevových kupónů na 1 místě a vše zcela zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.Dnes nejprohlíženější