Trapné divadlo v poslanecké sněmovně – každý ví, co se mělo dělat
RSS Facebook

Trapné divadlo v poslanecké sněmovně – každý ví, co se mělo dělat

Je zajímavé, když se tahají politické strany o moc v hlasování o důvěře vládě, jak najednou všichni vědí, co by se mělo v parlamentu udělat. Jak opozice, tak vláda, žádající o důvěru. Kde budou jejich slova za dva měsíce?
Karel Fleischer | foto: PL (archiv autora)
Když slyším z úst premiéra Babiše, co vše chce udělat dobrého pro lidi, pro studenty, pro důchodce, pro podnikatele, pro dopravu, pro energetiku, tak bych i uronil slzu, pokud bych neznal politiku Babiše – daňová Kobra drancující nebohé OSVČ a malé „eseróčkaře“, kteří si vydělají sotva na provoz firmy a domácnosti. Řádící exekuční mafie, kterou nezastavila ani jedna vláda. Předražené státní zakázky a podvody v dotacích.
Na druhé straně vystupuje trdlo a známý parlamentní žvanil Fiala, ověnčen akademickými tituly nám vysvětluje, že v ČR nemáme dálnice ani rychlovlaky. Možná tu nemáme ani stromy, pane profesore Fialo z té vaší jediné správné strany, která to tu dá do pořádku. Je mi ctí, že jste citoval má slova, která jsem zde psal: „budeme vás hlídat po dobu vaší vlády, budeme tvrdí a budeme trvat na plnění vládního programu“, asi se vám to na mém profilu líbilo a tak jste to opsal a řekl ve Sněmovně. Na víc vy nemáte. Nejste jiný, než lichvářka a plagiátorka Malá, ta alespoň odstoupila.
Vaše ODS nedělala nic jiného – drancovala malé živnostníky, lhala, že jim zjednoduší administrativu a že sníží daně a bude rozpočtově odpovědná, o čemž jste mlel i dnes ve své plamenné řeči. Ale pokud si dobře vzpomínáme, tak ODS zkomplikovala život i nezaměstnaným, kteří dnes chodí na dva úřady práce a nezjednodušila podnikatelům ani jedinou A4 papíru, nesnížili jste daně, ale zvýšili a to všechny, včetně daně z prodeje nemovitosti. A rozpočtová odpovědnost? Váš ministr za ODS Chalupa rozdával miliony pochybným sdružením, která nic nedělala a byla vytvořena pro formu jen účelově a spolu s Kalouskem jste vy ODS a TOP09 rozházeli 400 miliard korun, které chyběly po vaší vládě v rozpočtu, ale zato vaši ministři a poslanci i jejich kamarádi „podnikatelé“ byli o to bohatší, o co víc nyní musí do rozpočtu zaplatit pracující a podnikatel na daních, protože vaše strana to byla, spolu s TOP09, která rozházela stovky miliard, stejně jako později ČSSD.
ČSSD má plná ústa medu a najednou si vzpomněla i na fakt, že lidé nemají kde bydlet a co jíst i když pracují a že máme v Česku místa chudobná bez investic a bez práce a místa bohatá a přeinvestovaná téměř s plnou zaměstnaností. To víte až dnes? Že jste to nevěděli celé roky, co jste se Sobotkou strašili ve Strakovce?
Je úplně jedno jak dopadne hlasování, protože každý tam v Poslanecké sněmovně dnes výjímečně bude vědět co je třeba udělat, ale za dva měsíce už to „nepůjde“.
Jste stejní všichni zleva doprava a to včetně STAN, kteří prolezli o volbách do PSPČR na poslední chvíli o pár desetinek procenta. Nedělají nic. Nejsou přínosem.
KDU-ČSL si najednou vzpomněla na rodiny a na spravedlnost a KSČM najednou ví, že máme nízké mzdy? To jste nevěděli celá desetiletí, co sedíte v parlamentu?
Dnes, milí občané, uslyšíte v Poslanecké sněmovně z úst poslanců vše, co vás občany pálí a co je třeba řešit. Je divné, že to říkají právě ti, kteří seděli v parlamentu celou dobu a měli k tomu mandát, pravomoc a hlasovací právo, ale neudělali vůbec nic.
Jaká shoda najednou panuje v parlamentu, že se nestaví byty a že sociální systém je špatný. Že jste se neshodli v parlamentu dříve a nezlepšili to? Proč jste nic neudělali? Dnes to víte?
A tak bude nejlepší, když se vezmete za ruce a odejdete z Poslanecké sněmovny všichni a pustíte tam ty lidi, kteří možná nemají tituly a desetiletí praxe sezení a tlachání v parlamentu, ale vědí co je třeba udělat z pozice občana a udělají to. Vy neuděláte nic, stejně jako jste neudělali nic od počátku svých mandátů. A tím, že potvrzujete, že o problémech víte jen dokazujete, jak jste na lidi a Českou republiku celé roky ve svých dobře občany placených poslaneckých funkcích kašlali a kašlat budete i dál. A proto nejen jako místopředseda SPR-RSČ, ale i jako občan vás vyzývám – odejděte a rozpusťte tuto ostudnou trapnou sestavu, která zabírá místo v Poslanecké sněmovně.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Tisíce slevových kupónů na 1 místě a vše zcela zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.Dnes nejprohlíženější