Uprchlíci nebo vražední piráti?
RSS Facebook

Uprchlíci nebo vražední piráti?

MONIKA PILLONI
Migranti vyhrožují posádce lodi Vos Thalassa smrtí, jestliže je loď neodveze do Itálie. Tato loď naložila celkem 67 migrantů. Musela zasáhnout italská Námořní hlídka. Kdo vyhrožoval půjde do vězení, řekl Salvini.Migranti  vyhrožují svým  zachráncům
Stalo se to v úterý večer v libyjských vodách, kde tento remorkér slouží u ropných plošin. Tato loď naložila celkem 67 migrantů.
.
Ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že tato loď nebude vpuštěna do italských přístavů. To ještě ovšem netušil, že později Vos Thalassa přeloží svůj náklad na palubu lodi italské Námořní hlídky – CP 941 Ubaldo Diciotti. V té době byla také libyjská Námořní hlídka připravena k zásahu.
Salvini dále prohlásil, že italská Pobřežní hlídka Diciotti nesmí suplovat tu libyjskou, speciálně, když už afričtí kolegové vyjeli do akce.
Italská loď přispěchala remorkéru na pomoc, protože  velitel lodi Vos Thalassa signalizoval “velké nebezpečí”  pro italskou posádku, která se na této lodi nachází.  Někteří migranti totiž posádce vyhrožovali smrtí, jestliže je neodvezou do Itálie.  K tomuto se mimo jiných politiků také vyjádřil na Fb krajský tajemník Lombardské Ligy – Paolo Grimoldi, který mimo jiné napsal ” A my bychom měli tyto potencionální vrahy přijmout? Jen dál Matteo, nezastavuj se!” a publikoval pod textem ofocenou první stránku deníku Libero Quotidiano, kde se píše, že migranti vydírají své zachránce pod výhrůžkou smrti, jestliže nebudou odvezeni do Itálie. Toto jejich počínání je pod titulkem klasifikováno jako  AKT  PIRÁTSTVÍ .
Italský ministr vnitra nekompromisně uvedl, že dokud nebude jasné kdo vyhrožoval posádce a nebude odvezen do vězení, tak nepovolí přistání.
Podle posledních zpráv, bude “Diciotti” vyloďovat v sicilském přístavu Trapani.Autor: Monika Pilloni
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Tisíce slevových kupónů na 1 místě a vše zcela zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.Dnes nejprohlíženější