Národná koalícia: Odmietame cirkusantský spôsob propagácie homosexuality na verejnosti, jednoznačne podporujeme pochod Hrdí na rodinu
RSS Facebook

Národná koalícia: Odmietame cirkusantský spôsob propagácie homosexuality na verejnosti, jednoznačne podporujeme pochod Hrdí na rodinu

Bratislava 12. júla 2018 (HSP/Foto:NK)
 
Tradičná rodina, manželstvo ako zväzok muža a ženy či klasické rodičovstvo boli, sú a vždy budú základnými piliermi našej spoločnosti a sú jedinými zárukami prežitia slovenského národa. Národná koalícia preto jednoznačne podporuje pochod Hrdí na rodinu, ktorého cieľom je pokojným spôsobom ukázať občanom, že naše deti túžia po úprimnej láske otca a mamy.
Logo
Strana zároveň vyzýva svojich členov i sympatizantov, aby aj osobnou účasťou podporili 7. ročník pochodu, ktorý sa uskutoční v sobotu 14. júla o 14:30 na Hodžovom námestí v Bratislave. „Sme zástancami tradičných európskych, na kresťanstve založených hodnôt. Tie však extrémny liberalizmus prostredníctvom zopár mimovládnych organizácií, niekoľkých politikov a podaktorých médií, čoraz drzejšie ohrozuje podporou nekontrolovanej ilegálnej migrácie, multikulturalizmu a genderovej ideológie či dokonca provokatívnou propagáciou homosexuality na uliciach a námestiach našich miest, alebo dokonca už aj na školách, čím ohrozuje zdravý duševný vývoj detí a mládeže,“ upozorňuje Peter Sokol, prvý podpredseda Národnej koalície.
Národná koalícia vyjadruje pobúrenie nad tým, že verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová ako predstaviteľka štátu namiesto účasti na pochode, ktorá má za cieľ spájať spoločnosť a poukázať na potrebu ochrany rodín, osobne podporí 8. ročník festivalu Dúhový PRIDE Bratislava. Ten sa koná tiež v sobotu 14. júla 2018 od 13:00 na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.
„Nielenže rešpektujeme každého jednotlivca, ktorý sa cíti byť homosexuálom, ale odmietame aj akékoľvek ich hanobenie či útoky voči nim. Bohužiaľ však jediným cieľom festivalu je nevkusným a cirkusantským spôsobom propagovať homosexuálnu orientáciu napriek tomu, že v našej spoločnosti sú členovia LGBTI komunity akceptovaní a rešpektovaní. Aj preto by sa mala pani ombudsmanka skôr venovať pálčivejším témam a podporovať efektívnejšie práva a postavenie napríklad slobodných matiek alebo invalidov. Existuje mnoho menšinových skupín, ktoré sú ignorované štátom aj politikmi, nachádzajú sa na okraji spoločnosti a potrebujú pomoc,“ zdôrazňuje Slavěna Vorobelová, predsedníčka NÁRODNEJ KOALÍCIE. Jediným plusom festivalu podľa predstaviteľov strany je, že jeho účastníkom sa poskytne rýchle, bezplatné a anonymné testovanie HIV.
 
Príspevok Národná koalícia: Odmietame cirkusantský spôsob propagácie homosexuality na verejnosti, jednoznačne podporujeme pochod Hrdí na rodinu zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Tisíce slevových kupónů na 1 místě a vše zcela zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.Dnes nejprohlíženější