Pozrite si zoznam svetových značiek, ktoré podporujú LGBTI. Tradičnú rodinu odignorovali
RSS Facebook

Pozrite si zoznam svetových značiek, ktoré podporujú LGBTI. Tradičnú rodinu odignorovali

Bratislava 13. júla 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Vadim Ghirda)
 
Niektoré svetové korporácie sa nevenujú len obchodovaniu, ale angažujú sa aj politicky a ideologicky. Podporu tradičných hodnôt a klasických rodín v zložení muž, žena a deti by sme však od nich čakali márne. Namiesto toho podporujú LGBTI komunitu.
Ilustračné foto
Veľké značky známe na celom svete sa jedna po druhej pridávajú k tým, ktoré podporujú Pride podujatia, alebo LGBT komunity. Informoval portál HNonline .
Ako napísal český spisovateľ Vlastimil Podracký, “hodnotný útvar, ako je rodina, ktorá plodí deti a vychováva ich, sa znehodnocuje a nehodnotný útvar, ako je neplodná homosexuálna dvojica, sa vyzdvihuje.”
K vyzdvihovaniu homosexuality na úkor tradičnej rodiny prispievajú aj korporácie vlastniace svetoznáme značky. Pozrite si zoznam týchto firiem, ktoré sa v poslednej dobe aktívne angažujú v propagácii LGBTI:
APPLE: tento rok podporili LGBT dúhovou témou ako štýl pozadia pre Apple Watch, ktorú si mohli užívatelia stiahnuť na mesiac jún.
AT&T: Veľkú finančnú podporu na oslavu Pride mesiaca sa rozhodla poskytnúť spoločnosť AT&T organizácii, ktorá má na starosti prevenciu pred samovraždami LGBT mladých – The Trevor. Podporou v sume milión dolárov sa stala jednou z najväčších finančných príspevkov v histórii spoločnosti.
LEVI´S: Za LGBT komunitu sa postavila aj značka Levi´s so sloganom Be Proud. Be Bold. Be Yourself. Na fotenie dúhovej kolekcie si spoločnosť prizvala svetové osobnosti ako napríklad fotografa Tiletta Wrighta a známu šéfkuchárku Mellisu King.
ADIDAS: pri príležitosti Pride mesiaca vytvoril limitovanú kolekciu štyroch tenisiek, každú s iným dizajnom. Všetky štyri typy sú dostupné na oficiálnej stránke a boli hneď v prvý deň Pride mesiaca dostupné za 90-150 amerických dolárov.
INTEL:  23. júna vyslala na oblohu nad kalifornskou základňou 300 dronov, ktoré vytvárali obrazy zobrazujúce podporu Intelu LGBT komunít. Zobrazili dúhovú vlajku, rovnaké sexuálne symboly a jednorožce.
SPOTIFY: vytvorili playlist Pride Classics, okrem toho pridáva malú, farebnú figúrku pridávania zvuku. Ak pridáte zvuk na maximum, tradičná zelená farba sa zmení na dúhovú a objavia sa podporné slová pre LGBT priaznivcov.
CONVERSE:  dúhové tenisky „Happy Hippie Foundation“ navrhla Miley Cyrus. Converse Pride Collection ponúka štyri typy farebných bodkovaných alebo pásikovaných tenisiek.
SKITTLES: Skittles známe pre svoje farebné obaly to minulý rok otočilo. V priebehu osláv LGBT v Británii cukrárska spoločnosť zo svojich obalov farby vymazala, aby zdôraznila, že je dúha dôležitejšia pri príležitosti Pride mesiaca. Namiesto klasických balení rozdávala biele cukríky v bielom balení, ktoré mali reprezentovať jednotu.
DOVE:  sa minulý rok stal známym vďaka svojmu odhodlaniu podporovať lepšie sebavedomie a pozitívnu dôveru medzi ženami aj mužmi navzájom. Minulý rok spustil kampaň Dove Men + Care nazvanú “Prvé otcovské okamihy”, ktorá sa zamerala na skutočných otcov a na ich prvé kroky otcovstva. V kampani boli dvaja otcovia rovnakého pohlavia.
Samuel Gdovin
 
Príspevok Pozrite si zoznam svetových značiek, ktoré podporujú LGBTI. Tradičnú rodinu odignorovali zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Tisíce slevových kupónů na 1 místě a vše zcela zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.Dnes nejprohlíženější