Prokáže se napojené Emmanuela Macrona na teroristy Islámského státu? Jeho stana je plná gaunerů
RSS Facebook

Prokáže se napojené Emmanuela Macrona na teroristy Islámského státu? Jeho stana je plná gaunerů

PAŘÍŽ | Ve Francii nabírá popularitu skandální videonahrávka, která zachytila pracovníka Elysejského paláce, který s policejním označením bil účastníky průvodu 1. máje. Ale i beztak prezidentské okolí pravidelně doprovázejí naprosto neuvěřitelné události.
Emmanuel Macron – sexuální deviant ukájející se na opici
Sputnik Francie přináší výběr největších skandálů, v nichž byli zamícháni Macronovi lidé. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.
Pracovník prezidentské kanceláře převlečený za policistu bije demonstranty
18. července 2018 bylo na webu novin Le Monde uveřejněno šokující video natočené během prvomájové demonstrace v Paříži. Na něm Alexandre Benalla, v té době poradce prezidenta, v civilním oděvu, ale s policejní helmou a, jak se ukázalo, s páskou „policie“ na rukávu, rozlíceně bil demonstranty. Zúčastnil se přitom demonstrace jako pozorovatel. Alexandre Benalla „byl propuštěn ze služby na 15 dní s přerušením mzdy“ a „odvolán z plnění povinností spojených se zajištěním bezpečnosti prezidenta,“ upřesnil Bruno Roger-Petit, tiskový mluvčí Elysejského paláce. Takový mírný trest pobouřil levičáky i pravičáky. Tím spíše, že, jak zjistil tisk, Benalla po události odpovídal za dost důležité věci: zajišťoval bezpečnost první dámy a také ho viděli v autobuse s národní fotbalovou reprezentací.
Pařížská prokuratura zahájila 19. července předběžné vyšetřování ve věci „násilné činnosti ze strany státního úředníka“, „přisvojení si pravomoci úřední osoby“ a „přisvojení si atributů státní moci“. V pátek 20. července Elysejský palác informoval o propuštění svého pracovníka, který, jak uvádí BFMTV, byl ráno téhož dne zadržen.

Bývalý osobní strážce Emmanuela Macrona si hraje videohry s člověkem, který pronajímá byt teroristům Islámského státu
Dne 6. června 2018 se na stránce Jawada Bendaouda na sociální síti Snapchat objevilo šokující video. Muž, který pronajímal byt teroristům Daiš (v Rusku zakázaná teroristická skupina), hrál on-line hru FIFA 2018 s jakýmsi Makaem, bývalým osobním strážcem Emmanuela Macrona. Poté bude jeho totožnost potvrzena na webu prověrky důvěryhodnosti faktů Check News (projekt Libération).
Toto video uveřejněné dva měsíce poté, co se na Twitteru objevila fotografie Makaa, vyvolalo příval kritiky na sociálních sítích. Mnozí uživatelé internetu byli šokováni, když uviděli bývalého osobního strážce prezidenta ve společnosti člověka, který pronajímá byt teroristům. Prezidentská kancelář se zdržela komentářů.
V Paříži poslanec za stranu En Marche! bije motocyklovou helmou socialistu
Dne 31. srpna 2017 týdeník Marianne psal o neuvěřitelné události. Poslanec za stranu En Marche! (LREM) M’Jid El Guerrab napadl aktivistu federace socialistické strany Borise Faura, s nímž měl politické neshody.
Aktivistovi, zbitému motocyklovou helmou, museli lékaři poskytnout vážnou pomoc. M’Jid El Guerrab se hájil tím, že jednal v rámci sebeobrany.
M’Jid El Guerrab, který byl obviněn z „násilné činnosti s použitím zbraně“, byl nucen opustit stranu a doplnil řady nezávislých poslanců.
Poslankyně ukázala zuby
Krátce před El Guerrabem upoutala pozornost tisku poslankyně za macronovskou stranu. 5. července 2017 noviny Canard Enchaîné psaly o kuriozní příhodě.
Dne 23. června Laëtitia Aviaová, mladá poslankyně za LREM, symbolizující politickou obnovu vyhlášenou Emmanuelem Macronem, se poprala s taxikářem. Policisté kantonu Saint-Mandé departamentu Val-de-Marne tvrdí, že poslankyně kousla taxikáře do ramene.
Podle slov policistů se chovala „urážlivě a arogantně“. Co následovalo? Stížnost taxikáře v souvislosti s bitím a zraněním a stížnost poslankyně v souvislosti s protizákonným zbavením svobody.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější