Přehled zpráv – RusVesna 8.-9.9.2018
RSS

Přehled zpráv – RusVesna 8.-9.9.2018
1; Trump využívá strachu a hněvu Američanů, říká Barack Obama. Bývalý prezident prohlásil, že lidé disponující mocí a privilegii chtějí, abychom zůstali rozdělení, rozzlobení a cyničtí.
2; Koalice USA zahájila vojenská cvičení na východě Sýrie. Síly koalice pro boj s Islámským státem v čele s USA zahájily v pátek vojenská cvičení na východě Sýrie.
3; Tenhle panák krade džíny bezdomovcům. Lidé se opět smějí ukrajinskému ministru zahraničí. Ten je známý svými totálně nepadnoucími obleky. Tentokrát se „blýskl“ o několik čísel většími džínami, u kterých si musel ohrnout nohavice.
4; Gruzie vydala Rusa do Ameriky. Ve výsledku může být Rus obviněn až z deseti trestných činů.

5; To je totální výbuch mozku. Byl zveřejněn plán vyslání mírových sil na Donbas. Jedním z klíčových detailů byla účast mírových sil na odpoutání bojujících stran.
6; Ukrajinská pravoslavná církev obvinila Konstantinopol z porušení kanonického teritoria. Bez pozvání ať biskupové neopouštějí svou oblast.
7; Uvrhli nás do dluhové pasti! Ukrajinský premiér informoval o hrozícím bankrotu země. Grojsman označil další zvýšení cen plynu pro obyvatelstvo vynuceným krokem.
8; Ukrajinská armáda při přípravě útoku vypaluje pole v Doněcké republice. Taktika zapalování polí byla ukrajinskými okupanty požívána již dříve.
9; Nevyhlášená válka. V Doněcké republice představili fotoalbum o genocidě v Donbasu. Eduard Basurin provedl prezentaci fotoalba věnovaného faktům genocidy civilního obyvatelstva v Donbasu kyjevskou mocí v letech 2014 až 2018.
10; Proč je vyloučeno, aby Ukrajina přešla na digitální vysílání? Ukrajina spolu s dalšími zeměmi Evropy, Asie a Afriky podepsala memorandum o plném přechodu na digitální vysílání.
11; Američtí boháči se aktivně připravují na apokalypsu, píše Bloomberg. Na třech posledních večírcích v Silicon Valley hosté aktivně jednali o útěku na Nový Zéland.
12; Koktejl lží. Vasilij Něbezňa tvrdě odsoudil USA a Velkou Británii. Velká Británie a USA nadále spřádají intriky proti Rusku a obviňují Moskvu z otravy rodiny Skripalových.
13; Bitva o Balkán. Makedonský prezident s ukázal jako americký špión. Vláda Makedonie není schopna si v plné míře uvědomit situaci, do které se země dostala.
14; Nekonečná genocida. Porošenko vydal pokyn, aby se krymské děti odvážely z poloostrova. Úroveň rusofobie na Ukrajině se zvyšuje každým dnem.
15; Ukrajinské reálie: Dcera známého politického šíbra Paula Manaforta, který dlouho pracoval na Ukrajině a který nyní čelí trestnímu stíhání, prohlásila, že si změní příjmení, aby nikomu ani nepřímo nepřišlo na mysl, že by mohla mít cokoli společného s machinacemi svého otce.
16; Proč ruští vojáci varovali USA před útokem na oblast, kde sídlí vojenská základna USA? Pro nikoho není tajemstvím, kde jsou nyní dvě hlavní líhně teroristických uskupení v S7rii.
17; V druhém balíku sankcí je obsažena racionální myšlenka: snížení úrovně diplomatických styků. Ale nemít diplomatickou imunitu je v USA nesmírně nebezpečné – dotyčný může být kdykoli zatčen.
18; Kukly v hlavách, ruce svázané za zády. Zabití vojáci vyvolali hysterii u liberálů na Západě. Ruská vojenské-historická společnost provedla archeologické výkopy u Sandarmoch, kde objevila ostatky zavražděných rudoarmějců.
19; Diplomatická žebračka Evropa se zcela ztrapnila v Sýrii, říká německý politik Norbert Röttgen. Západ se zbavil možnosti jakkoli ovlivnit situaci v Sýrii.
20; V Petrohradě byl zatčen americký pedofil. Sedmačtyřicetiletý občan USA, který pracoval jako učitel anglického jazyka v soukromé škole, zneužíval devítileté chlapce.
21; Fanoušci jásají: Ruské národní mužstvo začalo Ligu národů vítězstvím. Fotbalové umění Ruského národního mužstva opět vyvolává nadšení.
22; Noční ostřelování ze strany ukrajinské armády. Pod palbou se ocitla Sachanka a okraje Gorlovky. Nepřítel použil ruční protitankokvé granáty, velkorážné kulomety a střelné zbraně.
23; Ruské lodě otestovaly hlubinné bomby u břehů Sýrie. Ruská plavidla byla sledována bojovou fregatou „De Ruyter“ z Nizozemska.
24; Ukrajina opět klesla na dno, říká bývalý ministr o národní ostudě. Ukrajina již překročila čáru mezinárodní míry nejrůznějších skandálu, po kterých by v kterékoli jiné zemi následovalo trestní řízení.
25; V USA předvedli koncept zařízení sestřelujících nadzvukové „Kinžaly“. Cílem programu Glide Breaker je „rozšíření možností USA v oblasti ochrany před nadzvukovými zbraněmi“.
26; Lid Donbasu je připraven pokračovat v boji. Surkov poblahopřál Pušilinovi. Asistent ruského prezidenta popřál novému nejvyššímu představiteli Doněcké republiky mnoho úspěchů na odpovědné pozici a ujistil jej o své podpoře.
27; Mimořádná událost v Kerčském průlivu. U břehů Krymu se ocitla v nouzi posádka remorkéru. Na palubě plavidla, které se začalo potápět během bouře, se nacházelo sedm lidí.
28; The Telegraph našel v případu otravy Skripalových „ženevskou stopu“. Zveřejněná dvojice domnělých pachatelů prý podezřele často obchodně navštěvovala švýcarskou Ženevu.
29; Spalničky – pozdrav z Ukrajiny. „Přátelskou palbu“, kdy v důsledku útoku letectva a dělostřelectva hynou vlastní vojáci, nahrazuje dnes „přátelský virus“.
30; „Tvůrci Novičku“ byla diagnostikována rakovina v posledním stadiu. Informoval o tom sám Vil Mirzajanov, který emigroval do USA před více než dvaceti lety. Chemik se vydává za tvůrce „Novičku“.
31; Plovoucí jeřáb se utrhl z kotvy a narazil do pilíře Krymského mostu. Práce na likvidaci následků mimořádné události jsou komplikovány bouří v Kerčském průlivu.
32; Ukrajinská armáda utrpěla ztráty. O nových ztrátách informovali v ukrajinském velení.
33; V USA si policistka spletla dveře a zastřelila majitele bytu, protože si myslela, že se někdo vloupal do jejího obydlí.
34; Ukrajinské národní mužstvo bude hrát před prázdnými tribunami kvůli řádění fanoušků. Připomeňme, že fanoušci z Ukrajiny vyvolali potyčku po prvním zápasu Ukrajiny v Lize národů proti mužstvu České republiky.
35; V Rusku byl zahájen vývoj raketového „ekranoplánu“. Ministr průmyslu poznamenal, že ekranoplán se stane efektivní moderní zbraní neviditelnou pro radary nepřátele.
36; K inscenaci chemického útoku může dojít už dnes večer, varuje ministerstvo obrany Ruské federace. Signálem pro provokaci se stane speciální povel od „zahraničních přátel syrské revoluce“.
37; Známý publicista Israel Šamir komentuje skandální návštěvu amerického „guru“ Tonyho Robbinse, která vyvolala pobouření na sociálních sítích.
38; Královské slovo: Když se mi zachce, dám. Když se mi zachce, vezmu. Trump změnil názor ohledně Sýrie. Zvláštní zástupce státního tajemníka USA pro Sýrii nevylučuje pravděpodobnost přímé konfrontace USA s Íránem a možná i s Ruskem.
39; Tajemství 20. století, která jsou dnes už úspěšně odhalena. Mnoho velikých tajemství, která vzrušovala svět v minulém století, už jsou pozapomenuta. Jedna se ukázala jako smyšlená, jiná byla vyřešena.
40; Fámy o zatčení se nepotvrdily. Timofejev alias „Taškent“ je na nějaké akci nedaleko Moskvy. Podnikatelé Doněcké republiky si stěžovali na zabírání majetku ze strany Timofejeva.
41; Nejhrubší popření kanonických pravidel. Synoda Ruské pravoslavné církve vyjádřila protest proti jmenování exarchů na Ukrajině patriarchou Bartolomějem. Odvetné kroky Moskevského patriarchátu budou následovat v nejbližší době.
42; Ukrajinské tajné služby uskutečnily ozbrojenou provokaci proti vysoce postavenému pracovníkovi OBSE. Informovali o tom v tiskové službě ministerstva státní bezpečnosti Luganské republiky.
43; Facebook zablokoval účet německého politika kvůli fotografii se Zacharčenkem. Poslanec Strany Die Linke Andreas Maurer z třináctitisícového města Quakenbrück zdůraznil, že musel napsat dopis do administrativy Facebooku s požadavkem vysvětlení vzniklé situace.
44; Putina se na nic ptát nebudeme, říká Porošenko o vstupu do NATO a autokefalii ukrajinské pravoslavné církve.
45; Příslušnici ukrajinského specnazu se sami zlikvidovali v Donbasu. Do štábu okupačních sil ale přišla zpráva jen o dvou zraněných v důsledku výbuchu.
46; Na ukrajinském ministerstvu zahraničí označili dohodu s Ruskem o Azovském moři za porážku. Dohoda o spolupráci v Azovském moři byla podepsána prezidenty Vladimirem Putinem a Leonidem Kučmou v roce 2003.
47; V Doněcké republice oznámili začátek volebního procesu. Ústřední volební komise potvrdila začátek volebního procesu v Republice.
48; Ukrajinská armáda zaútočila na Luganskou republiku. Začala hořet pole, pod palbu karatelů se dostali i záchranáři. Ukrajinská armáda ostřelovala pole v okolí obce Zolotoje. Moloďožnoje.
49; Úder z Idlíbu. Kruté záběry nových zvěrstev teroristů v Sýrii. Zahynulo devět lidí, z toho čtyři děti. Šestnáct osob bylo zraněno.
50; Byly zveřejněny závěry s plovoucím jeřábem, který naboural do pilíře Krymského mostu.
51; Cvičení koalice USA v Sýrii znamenají částečnou okupaci, říká senátor. Síly koalice v čele s USA zahájily v pátek na východě Sýrie vojenská cvičení v rajonu posádky Et-Tanf.
52; Pašiňan promluvil o vztazích Ruska a Arménie. Arménský prezident prohlásil, že dvoustranné vztahy mezi Ruskem a Arménii se rozvíjejí velmi dynamicky.
53; Během svého pobytu ve městě Vinnnica Petr Porošenko vyvedl svou ženu na pódium a poblahopřál jí k 34. výročí jejich společného života.
54; Ruská pravoslavná církev hrozí, že přeruší vztahy s Konstantinopolí, pokud Ukrajina obdrží autokefalii. V Ruské pravoslavné církvi považují „prostředky církevní diplomacie“ ve vztazích s Konstantinopolskou církví za vyčerpané.
55; Porošenko řekl, kolik budou platit ukrajinským ostřelovačům v Donbasu. Dále ujistil, že průměrný plat na Ukrajině přesáhne 10 tisíc hřiven.
56; Řecko odmítlo udělit vízum vedoucímu pracovníku Moskevské patriarchie. V srpnu ruské ministerstvo zahraničí zaslalo řeckému velvyslanectví nótu se žádostí o vysvětlení ohledně obstrukcí s vízy pro kněží.
57; Doněck: U místa Zacharčenkovy smrti byl instalován pamětní kámen. Památník byl instalován kolegy Alexandra Zacharčenka.
58; Chovají se k nám jako ke zvířatům. Pavlenskij si stěžuje na mučení ve francouzském vězení. Ruský „umělec“ Petr Pavlenskij nacházející se ve francouzském vězení si postěžoval na kruté zacházení ve věznici.
59; V Doněcké republice informovali o podrobnostech z přípravy tří úderů ze strany Ukrajiny. Informoval o tom zástupce velitele operativního velení Doněcké republiky Eduard Basurin.
60; V Polsku podpálili automobil ukrajinského aktivisty. Automobil člena ukrajinské obce v Polsku Adama Vevjurky podpálili v noci na sobotu 8. září.
61; Strach v Bílém domě. Kdo a proč vykresluje Trumpa jako idiota? Donald Trump si proti sobě poštval mnoho politiků, dokonce i ze své vlastní administrativy.
62; V Ruské pravoslavné církvi promluvili o posedlosti patriarchy Bartoloměje. Informoval o tom zástupce šéfa synodálního odboru Alexandr Ščipkov.
63; Proč se Zacharčenko stal nejvyšším představitelem Doněcké republiky? Bylo zveřejněno interview s novým šéfem Doněcké republiky.
64; Premiér Abcházie zahynul cestou ze Sýrie. Ano, potvrzujeme tuto informaci, řekla tisková tajemnice vlády Abcházské republiky.
65; Na Ukrajině informovali, kolik lidí fandí Putinovi. Podle sociologické skupiny „Rating“ fandí Putinovi každý šestý Ukrajinec. Po volbách by se mohla do Nejvyšší rady dostat prokremelská strana.
66; Kým se stávají dobrovolníci vracející se z Donbasu? Vojenský dopisovatel Alexandr Koc se setkal s bývalými členy domobrany, kteří bojovali za „ruský svět“ v Doněcké a Luganské republice.
67; Mýty Beslanu. Za léta, která uplynula od obludné tragédie z 1. září 2004 je beslanská tragédie opředena obrovským množstvím mýtů a teorií.
68; Armáda Doněcké republiky a „Angel“ plnily důležitou misi na jihu Republiky. Během svých příprav k útoku nepřítel významně zvýšil intenzitu ostřelování na jihu Republiky.
69; Velmocenská cesta Ruska je jediná správná. Všechny ostatní jsou slepou uličkou. Období neopětované lásky k Západu mizí v nenávratnu.
70; Trojúhelník smrti a Golanské výšiny. Unikátní práce Ruské armády v Sýrii. Byla zveřejněna další reportáž ze Sýrie.
71; „Velký klacek“ Ruska může potopit dolar a posílit rubl. Rusko má dnes jeden z nejnižších státních dluhů a jednu z nejvyšších zlatých rezerv.
72; Krach je blízko. Na Ukrajině přiznali, že zahnali zemi do kouta. Vysoce postavení úředníci a okolí Petra Porošenka si dovolují drze lhát a likvidovat zemi zevnitř.
73; Státní teror. Proč obyvatelstvo Ukrajiny mlčí? Dnes to funguje jinak: Ani v Rusku se proti Jelcinovi nezvedl významnější odpor. Situaci vyřešila až výměna elit. Totéž musí proběhnout na Ukrajině.
74; Americká armáda ve Střední Asii se zbláznila. Nezvyklé operace Pentagonu proti Rusku. Střední Asie se už dávno stala jednou z front informační války.
75; Chaos a násilí. Ve Washingtonu objevili děsivou realitu: Jednopolární svět končí svou existenci přímo před očima. Americká přítomnost v mnoha zemích světa vždy jen zlikvidovala stávající systém, ale nikdy nevybudovala nic nového místo něj. Vždy za sebou zanechávala jen chaos a násilí. Nejoblíbenější řečnickou fintou je kladení rovnítka mezi terorismus a touhou dělat politiku nezávislou na USA.
76; V Donbasu byl zlikvidován karatel pocházející z Poltavy obsluhující protivzdušný komplex. V oficiální zprávě štábu okupačních vojsk se přesto o žádných ztrátách nemluvilo.
77; Autokefalie pro Ukrajinu může rozštěpit pravoslavný svět. Ukrajina ale není jedinou zemí, kde se patriarcha Bartoloměj rozhodl pro rozkol v církvi cestou uznání autokefalie.
78; Kyjev zahájil přesun obrněných člunů do Azovského moře. Do konce roku bude v Azovském moři vytvořena vojenská námořní základna ukrajinského námořnictva cestou přesunu stávající základny z Nikolajeva.
79; V Rusku začal jednotný den hlasování. Dnes Rusové zvolí 26 šéfů subjektů Federace a poslance v 16 regionálních parlamentech.
80; V Rusku vyvinuli motor fungující na vodku. Už probíhají zkoušky prototypu motoru s cílem zjištění nedostatků pro následné dopracování.
81; Idiotská migrační politika. V Polsku proběhlo protiukrajinské shromáždění, na kterém zazněla výzva k bojkotu firem, které zaměstnávají Ukrajince.
82; Geraščenko: Je třeba zahájit trestní řízení kvůli vměšování Ruska do vyšetřování Zacharčenkovy vraždy. Proč se Ukrajina bojí mezinárodního vyšetřování vraždy šéfa Doněcké republiky?
83; V roce 2017 byla v Bělorusku zaregistrována nejnižší úroveň zločinnosti, země se dostala do desítky nejbezpečnějších na světě. V Minské hlavní správě se rozhodli informovat občany přes internet a dokázat například, že i policisté mohou mít smysl pro humor.
84; Porošenko se během své návštěvy Vinnice pochlubil, že ukrajinští hackeři se zmocnili informací z ruských vojenských družic.
85; Rusko, Írán a Turecko projednali na setkání v Teheránu otázku obchodování bez dolaru. Šéf íránské centrální banky informoval, že hlavními tématy byly ceny plynu a ropy.
86; Objevily se záběry z místa smrti premiéra Abcházie. Gennadij Gagulija zahynul při dopravní nehodě při návratu ze Sýrie.
87; Rusko je schopno ochránit rubl, říká Bloomberg. Americká informačně analytická agentura informuje, že Rusko má mnoho možností jak ochránit svou národní měnu.
88; Ruská vojska u nás nejsou, to my s vámi půjdeme bojovat. Důchodce z Luganské republiky se dovolal do ukrajinské televize. V ukrajinské televizi došlo k dalšímu problesknutí pravdy.
89; Kyjev formuje dělostřelecké skupiny, Doněcká republika zahajuje velitelsko-štábní cvičení. Dělostřelecké systémy ukrajinské armády přeskupují síly a zařazují jak klasickou, tak i reaktivní složku.
90; O teroristický čin nebo atentát se nejedná. CO je známo o smrti abcházského premiéra? Viník nehody, dvaadvacetiletý obyvatel abcházské vesnice, se v okamžiku nehody nacházel pod vlivem drog. Byl zadržen.
91; Krym bude navěky ruský, říká delegace z Bulharska. Představitel bulharské delegace vyzval, aby si lidé nevšímali protiruské propagandy.
92; USA přesouvají námořní pěchotu do Sýrie, hlásí média. USA poslaly jednotku námořní pěchoty do západní enklávy Et-Tanf, která je prozatím ještě v rukou západní koalice.
93; V Doněcké republice byla za podpálení pomníku horníků-frontových bojovníků zadržena skupina nezletilců. Pomník byl takřka zcela zničen, výrostci jsou podezřelí ze spolupráce s ukrajinskými tajnými službami.
94; Depardieu byl zpozorován v Pchjongjangu v předvečer přehlídky a oslav 70. výročí vzniku KLDR. Na počest svátku se bude konat obrovská vojenská přehlídka a masové choreografické vystoupení.
95; Prezident Moldávie byl účastníkem vážné dopravní nehody. Do limuzíny s prezidentem narazil z protisměru nákladní automobil. Prezidentův vůz se převrátil na střechu, Igor Dodon byl převezen do nemocnice.
96; Vojáci byli zadrženi za obchod s drogami. Kromě drog jim byl zabaven celý arzenál zbraní a munice.
97; Jen sem pojď ty, hajzle! Žirinovskij se popral s kolemjdoucím, který jej urážel. Dnes na Puškinově náměstí v Moskvě předseda Liberálně-demokratické strany Vladimir Žirinovskij vyvolal rvačku.
98; Doněcká filtrační stanice je opět mimo provoz, hlásí doněcké ministerstvo pro mimořádné situace. Připomeňme, že na fungování filtrační stanice závisí dodávky vody pro půl milionu lidí.
99; „Výbuch“ v budově doněckého ministerstva vnitra. Média šíří paniku. Je však potřeba zachovat klid a nereagovat na neprověřené zprávy.
100; V Doněcké republice se ruší ministerstvo obrany. Namísto něj bude vytvořena „Správa Národní policie“. Důvodem je fakt, že Ministerstvo obrany neřídilo většinu ozbrojených sil. Nový úřad navíc plní jeden z požadavků Minských dohod.
101; Malajský Boeing byl nalezen. Brit oznámil nález tajemného ztraceného letadla. Britský pátrač Ian Wilson prohlásil, že objevil malajské letadlo MH370.
102; Litva požaduje zastavení prodeje se symbolikou SSSR v americké síti supermarketů. Podle názoru litevských úřadů tento symbol uráží oběti pronásledování, které probíhalo v sovětských dobách.
103; Peklo v Idlíbu. Ruské letectvo provádí masivní údery na teroristy. Podrobnosti a závěry z akce jsou v reportáži válečného dopisovatele Olega Blochina.
104; Účastníci nepovolené akce blokovali provoz v Petrohradu. Kolem jedné hodiny po poledni se začali scházet účastníci akce u vchodu do budovy Finského nádraží a komplikovali provoz na úzkém chodníku.
105; Kamera natočila, jak nákladní auto nabouralo do automobilu s prezidentem Moldávie.
106; Kdo neskáče, je Rusák. Provokatéři a „ultras“ z Běloruska během zápasu Ligy národů. Skupina radikálů a provokatérů z Běloruska během zápasu Ligy národů vykřikovala protiruská hesla.
107; Těžká technika Ruské federace na cestě k Donbasu. Vojenský dopisovatel Alexandr Sladkov píše o ruské vojenské technice podél silnic směrem k Donbasu. Technika se neustále obměňuje.
108; V Petrohradě 8. září večer udeřil blesk do nejvyšší budovy Evropy.
109; Kim Čong-un se chystá do Ruska. Nejvyšší představitel KLDR Kim Čong-un potvrdil připravenost oficiálně navštívit Rusko.
110; Británie nechává v Německu 200 vojáků, aby zadržovali Rusko. Ministr obrany Velké Británie Gavin Williamson poznamenal, že spolu s vojáky zůstává i 400 členů jejich rodin.
111; Na „Prilepinově usedlosti“ se 8. září konal první „Den separatisty“.
112; Moskva bude patřit Ukrajině. Termíny byly už zveřejněny. Vlad Ross je astrolog, který předpovídá, že v roce 2040 se Rusko rozpadne na jednotlivé republiky a Kyjev bude ovládat vekou část Evropského Ruska včetně Moskvy („nebo co z ní zbude“).
113; Jak se bude vyvíjet válka mezi Ruskou federací a NATO, spekulují The Times. V Evropě se obávají, že ruská armáda se může zmocnit Suvalského koridoru (přístup ke Kaliningradské oblasti) stejnou metodou jako Krymského poloostrova.
114; Letadla USA zaútočila fosforovou municí na Deyr az-Zaur. 8. září dvě americká letadla F-15 zaútočila na syrskou provincii Deyr az-Zaur zakázanou fosforovou municí.
115; „Bojovník za ruské penze“, který se dostal do sporu s Žirinovským, se nakonec ukázal jako Ukrajinec. Na internetu se šíří vtípky na toto téma.
116; Na Ukrajině už nepřepisují historii. Oni už prostě vytvářejí úplně novou – se svými vlastními fakty, daty a závěry.
117; Francouzská herečka promlouvá o architektuře Moskvy, jídlech ruské kuchyně a natáčení filmu o ženě-astronautce. Eva Green začínala svou kariéru v divadle, ale sláva se dostavila až s filmem.
118; Přitažlivost zla. Jak film mění vrahy na nové populární hvězdy. Kde končí umění a začíná výrok, za který by měl autor nést morální odpovědnost?
119; Může Pentagon vytvořit „zabijáka“ ruských nadzvukových raket? Podle názoru expertů se v Pentagonu rozhodli deklarovat své úmysly, ale o reálném výsledku projektu je ještě předčasné hovořit.
120; Sympatie „ultras“. Od katanů Třetí říše až po ukrajinské nacisty. Mezi fotbalovými fanoušky „jihu Ruska“ se stalo módou sklánět se před karateli z dob Třetí říše a jejich ukrajinskými napodobiteli.
121; V nynější Ukrajině degraduje už i samotné zlo. Začíná být banální, nezdárné, nesmyslné a nevkusné.
121; Ukrajině zbývají maximálně čtyři roky do „Dne D“. Ukrajinská otázka bude uzavřena v letech 2020-2022, ihned po dokončení výstavby druhé větve „Severního proudu“.
Zdroj: 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější