Džihád v České republice. Teroristický útok zmařen. A příště?
RSS

Džihád v České republice. Teroristický útok zmařen. A příště?

MICHAL MALÝ
Strašíte migranty a přitom u nás žádní nejsou. Strašíte terorismem a přitom u nás nic nehrozí. To tvrdí politici a většina medií směrem ke kritikům současného vývoje v Evropě.


Dnes se v mediích objevila zpráva o tom, že byl zadržen radikální muslim, který připracoval teroristický útok v České republice. Toto sdílel na sociálních sítích:  “Tahle země bude naše! A nebude moci být pro všechny!”  (rozuměj: bude muslimů).
Doporučoval bych těm “uklidňovatelům”, co tvrdí, že se u nás straší migrací a terorismem,  aby si prohlédli ty hrůzné fotografie z řady teroristických útoků . Fotografie a videa, zachycující řádění migrantů, násilí, žhářství. Aby si spočetli mrtvé. Aby se podívali, kolik bylo znásilněno a i zavražděno žen. Pokud někdo klade otázku, zda se to může stát i u nás, je špatně položena.

Otázka nezní zda, ale kdy se to stane.  To není strašení, to, že v naší zemi může dojít k teroristickému útoku nelze vyloučit. Policie odvedla skvělou práci a včas zadržela teroristu. Co se stane ve chvíli, kdy jiného neodhalí, nechci ani domyslet. Tak, jako by to mé včerejší video bylo nadčasové. Dovolím si je znovu připomenout.

Hranice Evropy nejsou chráněny.  Brusel situaci včetně migrační krize absolutně nezvládá. Místo aby chránil Evropu, vydává nesmyslné směrnice, nařízení či omezení a hrozí Polsku, nám, Maďarsku. Tohle musím skončit. Musíme zůstat samostatným suverénním národním státem.  Státem, o kterém budeme rozhodovat my sami, ne Brusel.  O to se budu zasazovat, dokud budu dýchat. Jde o naši zemi, o budoucnost našich dětí.

Autor: Michal Malý, člen ReV Strany svobodných občanů, člen liberálně- konzervativního názorového křídla Svobodní  Plusko , protože usiluji o zachování suverenity a nezávislosti ČR, usiluji o skutečnou svobodu našich občanů: kandiduji do Senátu ve volebním obvodě 23 –  Praha 8 pod číslem 9


O nás mu síme rozhodovat sami! Jde o naši zemi a budoucnost našich dětí.   Prosím, podpořte  Deklaraci nezávislosti České republiky
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější