Slovenský přivandrovalec Andy Babiš si za Vaše peníze udělá výlet do Finska. Aby mu bylo líp!
RSS Facebook

Slovenský přivandrovalec Andy Babiš si za Vaše peníze udělá výlet do Finska. Aby mu bylo líp!

PRAHA | Předseda vlády Andrej Babiš navštíví v neděli 20. a v pondělí 21. května 2018 Finskou republiku, šíří Babišovi poskoci dezinformace, jelikož Andy Babiš není předsedou vlády, nýbrž je předsedou vlády bez důvěry a v demisi, což je podstatný rozdíl, jelikož jeho mandát je silný asi jako jeho lži v rámci argumentace, která se mu od nevymáchané tlamy sype.
Andy Babiš – Ten pocit být píča je k nezaplacení
„V rámci pracovní návštěvy bude jednat s finským premiérem Juhou Sipilou o evropských otázkách, obchodní spolupráci obou zemí a oblasti vzdělávání,“ stojí v tiskové zprávě, avšak o tom, že patrně i dojde na ožrání Babiše Finskou vodkou, není nikde ani čárka.
V Helsinkách se setká také s ministrem zahraničních věcí Timem Juhanim Soinim a se zástupci krajanské a česko-finské podnikatelské komunity, stojí ve zprávě s tím, že během jednání bude Babiš se svým finským protějškem Sipilou hovořit především o užší spolupráci v oblasti evropských záležitostí, a to především o podobě budoucího evropského rozpočtu, směřování Evropské unie a také reformě azylového systému a dále: „Diskutovat budou také oblast vzdělávání, kde bude tématem úspěšné propojování finského akademického a podnikatelského sektoru a přizpůsobování výuky dnešním potřebám ekonomiky a společnosti. Pohovoří rovněž o rozšíření česko-finské obchodní spolupráce, posílení obchodní výměny a boji proti hybridním hrozbám,“ což by bylo legitimní, kdyby Babiš měl plnohodnotný mandát, ale jeho mandát je uchvácen.
Štbák se během návštěvy setká se zástupci krajanské komunity, zúčastní se Česko-finského business fóra a navštíví základní školu Aurinkokivi ve Vantaa a Aaltovu Univerzitu v Helsinkách.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Fenix je dostupná každému. Peníze do 10 minut

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Cashback

V posledních letech navíc existuje nová možnost úspory: cashback.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější