Americká okupace Al Tanfe destabilizuje situaci v Sýrii
RSS

Americká okupace Al Tanfe destabilizuje situaci v Sýrii

MOSKVA | Vojenská přítomnost Spojených států na území východně od řeky Eufrat v Sýrii a oblasti Al Tanfe destabilizuje situaci a komplikuje politický proces, oznámil v rozhovoru pro Sputnik náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Vasiljevič Veršinin. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.
Americký okupant v Sýrii
Připomněl, že Spojené státy (SS) zachovávají svoji nezákonnou přítomnost v Sýrii na těchto území východně od Eufratu a na územích okolo Al Tanfe, kdy takto korektně označil americkou přítomnost za okupaci v rámci válečného zločinu útočné války.
„Stále mluvíme a potvrzujeme, že Američané přece jen musí odejít, nachází se tam nezákonně a jejich přítomnost pravděpodobně neulehčuje proces politické regulace v Sýrii, pouze to destabilizuje situaci,“ uvedl Veršinin, Sergej Vasiljevič.
Situace v oblasti Al Tanfe opakovaně vyvolává znepokojení ruských vojáků. Podle jejich informací tam pod vedením amerických instruktorů probíhá příprava teroristů, kteří následně bojují proti syrským orgánům.
SS a jejich spojenci v Iráku a Sýrii od roku 2014 údajně provádí operaci proti teroristické skupině IS, přičemž v Sýrii působí bez souhlasu syrské vlády. Rusko v roce 2015 na žádost Damašku zahájilo operaci proti teroristům na území Sýrie.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Slevový kupón

Slevovykupon.net je největší česká databáze slevových kódů a kupónů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější