Mlčení českých politiků k možné bestiální vraždě saudského novináře na saudské ambasádě v Turecku
RSS

Mlčení českých politiků k možné bestiální vraždě saudského novináře na saudské ambasádě v Turecku

Někteří čeští politici jsou vždy velice rozhněvaní, pokud Rusko zlikviduje nějakého pro stát nepohodlného člověka. Mluví o ohrožení demokracie a moralizují. V pořádku. Tyto způsoby do civilizace určitě nepatří. Ale proč jsou tak aktivní jen tehdy, když něco udělá Rusko, a ostudně mlčí, když se něčeho dopustí naši “spojenci”?
Před osmi dny navštívil v Istanbulu saudský novinář žijící v USA, Jamal Khashoggi, tamní konzulát Saudské Arábie. Poté už ho nikdo neviděl. Saudové zprvu tvrdili, že z konzulátu odešel, ale turecká policie vyšetřováním přišla na to, že novinář byl na konzulátu zavražděn speciálním saudským týmem, který kvůli tomu do Turecka přiletěl, byl rozřezán na kusy, a diplomatickou cestou odvezen. To vše prý na příkaz saudské královské rodiny, jejímž byl kritikem.
A teď přichází to zajímavé. Zvykáme si na to, že to, co je kritizováno u našich tzv. nepřátel, je u našich tzv. spojenců tolerováno. Pokud se ruští agenti pokusí zlikvidovat zrádce Skripala, je to pro české politiky málem důvod k vyhlášení války. Pokud někde ve světě někoho zlikviduje izraelský Mossad, taktně se o tom mlčí, nebo se o tom pochvalně mručí. A to samé nyní v případě Saudské Arábie, která je vnímána jako spojenec.
O vraždě saudského novináře už informoval i český tisk. V případě ruské stopy čeští politici obvykle reagují okamžitě. Podíval jsem se na Twitter českých politiků, jestli tam najdu nějakou reakci. Výsledek?
Bělobrádek – nic. Kalousek – nic. Pospíšil – nic. Telička – nic. Hamáček – nic. Fiala – nic. Babiš – nic. Okamura – nic. Filip – nic. NIKDO nic.
Jo a Štětina a Janda taky nic.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Slevový kupón

Slevovykupon.net je největší česká databáze slevových kódů a kupónů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější