Bad Kleinkirchheim ski areál už je přichystán na návštěvníky
RSS

Bad Kleinkirchheim ski areál už je přichystán na návštěvníky

Pěší túry, cyklistika a relax mezi alpskými velikány – to jsou lákadla, které české turisty celoročně přivádějí do Bad Kleinkirchheim ski areálu. Nadcházející zimní měsíce ovšem dávají tušit, že sněhová nadílka bude příznivá především pro vyznavače snowboardingu, lyžování a túr na běžkách. Lyžařský areál leží v Korutanech, je tedy krásně dostupné pro tuzemské milovníky sportu i pobytů na horách. Příznivé cenové podmínky v daných termínech přímo vyzívají rodiny s dětmi, aby si přijely zařádit tak, jak to v českých horách nezažily.
Bad Kleinkirchheim ski rezort není jen o lyžování, nabízí i odpočinek v termálních lázních
Kdo se přes den dostatečně vyřádí během sportovních aktivit, nemusí přemýšlet, co bude v Bad Kleinkirchheim ski areálu dělat. Rezort má přehršli odpočinkových a relaxačních příležitostí v podobě termálních lázní St. Kathrein nebo novějších římských lázní Römerbad. Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim ski disponuje 103 kilometry upravených sjezdovek, na kterých se můžete bez omezení pohybovat s využitím 25 moderních lanovek a lyžařských vleků.
Lyžaři a snowboardisté si mohou zvolit mezi více sjezdovkami různých obtížností. Začátečníkům, malým dětem i opatrnějším seniorům perfektně poslouží 18kilometrové modré tratě, dobrým jezdcům za 77 kilometrů červených sjezdovek a pro opravdu zkušené sportovce je přichystáno osm kilometrů černých tratí. U lanovky Kaiserburg stojí moderní snowpark, na němž si mohou zařídit ti, jimž nestačí jízda seshora dolů, nýbrž se chtějí zdokonalit v tricích a skocích. Pýchou střediska Bad Kleinkirchheim ski je sjezdovka světového poháru Franz-Klammer-Abfahrt. Jistotu souvislé sněhové pokrývky na začátku i konci sezony zajišťuje osm set sněžných děl, která se rovněž podílejí na vytvoření dokonale upraveného lyžařského rezortu.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Army shop

Internetový army shop Armik.cz nabízí tisíce produktů za výhodné ceny.Dnes nejprohlíženější