Podle zákonů debilních časů
RSS

Podle zákonů debilních časů


U aktivistky Jeleny Berežné proběhla domovní prohlídka na základě rozhodnutí soudu o podezření pokusu o státní převrat a zradu. Domovní prohlídka měla najít plakáty a transparenty vyzývající ke státnímu převratu, zbraně a náboje.
Jelena Berežná je aktivistkou proti přejmenování bulváru Vatutina na ulici Šuchevyče, což je ukrajinský národní hrdina, který pod vedením Abwehru zformoval dva policejní prapory složené z ukrajinských nacionalistů – Nachtigall a Roland. Ty se podílely na etnických čistkách na Ukrajině a na pogromech ve Lvově. Později velel jednotkám UPA.
Podle vyjádření Jeleny Berežné se jedná o opatření, jež má znemožnit položení květin u památníku generála Vatutina, který velel vojskům, jež 6. listopadu 1944 osvobodila Kyjev od nacistů.
Jak vidno z videa, jako svědky domovní prohlídky „přizvalo“ SBU dvě neznámé dámy z ulice (o sousedy nemělo zájem) a nepřizvalo advokáta.
Do bytu se SBU dobývalo 60 minut. Po příchodu advokáta mu pracovníci SBU nechtěli sdělit, co v pytlích zabavila. Na ofotografovaném papíru zabavilo SBU nejenom počítače, mobily a jinou elektroniku, ale také cennosti, zlato a peníze.
V době, kdy jsou na Ukrajině novým režimem zatýkáni aktivisté proti neonacismu, se samotným neonacistům poklidně žije pod ochranou nového režimu, a to bez ohledu na to, že na Ukrajině platí zákon, který zakazuje propagaci nacismu a komunismu, viz Koncert v kyjevském klubu Bingo konaný 29. dubna 2018 .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější