Weigl: Migračná kríza je zámerný projekt pokrokárov. Idey, ktoré stoja za paktom OSN, sú konečne otvoreným vysvetlením EÚ i vrcholových politikov na čele s Merkelovou k masovej migrácii.
RSS

Weigl: Migračná kríza je zámerný projekt pokrokárov. Idey, ktoré stoja za paktom OSN, sú konečne otvoreným vysvetlením EÚ i vrcholových politikov na čele s Merkelovou k masovej migrácii.

Praha 8. novembra 2018 (HSP/Foto:Screenshot Český rozhlas)   Český ekonóm a spolupracovník bývalého prezidenta Václava Klausa Jiří Weigl v súvisalosti s debatou o mirgračnom kompatke OSN uviedol, že v posledných dňoch sa množia jasné dôkazy potvrdzujúce jeho dávnu tézu, že migračná kríza, ktorá v Európe eskalovala v roku 2015 a stále trvá, nie je výsledkom neodvratného prirodzeného …
Source: Weigl: Migračná kríza je zámerný projekt pokrokárov. Idey, ktoré stoja za paktom OSN, sú konečne otvoreným vysvetlením EÚ i vrcholových politikov na čele s Merkelovou k masovej migrácii – Hlavné správy
The post Weigl: Migračná kríza je zámerný projekt pokrokárov. Idey, ktoré stoja za paktom OSN, sú konečne otvoreným vysvetlením EÚ i vrcholových politikov na čele s Merkelovou k masovej migrácii. appeared first on Slobodný vysielač .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější