Většina Němců se ve své zemi cítí jako cizinci
RSS

Většina Němců se ve své zemi cítí jako cizinci

Lipská Studie o autoritářských trendech odhalila , že 24 procent Němců má vůči migrantům negativní vztah. Vzhledem k ostatním výsledkům této studie je třeba slovo negativní vnímat jako hodně silný kalibr, spíše jako nenávist, než pouhou negaci, protože s jejich působením v Německu je nějakým způsobem nespokojeno mnohem více lidí.
Tak například 36 procent souhlasí, že cizinci přicházejí do Německa jen proto, aby získali výhodu z benefitů. 25 procent by je zase poslalo pryč, pokud dojde k poklesu zaměstnanosti.
36 procent Němců si myslí, že se Německo ocitlo nebezpečně pod cizím vlivem. Nejvíce takových názorů panuje ve východním Německu.
Studie, která tyto trendy zkoumá od roku 2002, dále zjistila, že 45 procent respondentů si myslí, že by muslimové neměli být do země vpuštěni, což je o 7 procent víc, než v roce 2014.
Kromě toho už si 56 procent lidí myslí, že se ve své zemi cítí jako cizinci. A od roku 2017 je to navýšení od 13 procent. Souvisí to se zvýšeným počtem imigrantů v zemi, kdy zvláště ve velkých městech Němci stále častěji kolem sebe vidí lidi jiné barvy pleti.
80 procent respondentů říká, že úřady by žádosti o azyl neměly masivně schvalovat. 72 procent Němců věří, že migrační politika jejich země je příliš bezstarostná.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější