Otevřený dopis europoslankyni Šojdrové
RSS

Otevřený dopis europoslankyni Šojdrové

STANISLAV KADEŘÁBEK
Vážená paní europoslankyně Šojdrová,

chtěl bych Vám jako občan ČR položit jednu otázku, které stále nerozumím, a nenašel jsem nikoho, kdo by mi na ni byl schopen odpovědět, proto se obracím na Vás, jestli nebudu mít štěstí.

 
 .
Učím synka, aby se již ve svých 13 letech dokázal vypořádat s fenoménem “fake news” , nebo jak já říkám s manipulativní zprávou, protože je to podle mého přesnější. Je z tohoto pojmu lépe vidět, že nic jako vyvrácení “fake news” udělat nelze, správná manipulace je postavena především na pravdě. Lze si jen udělat na událost vlastní názor.
 .
Jako příklad jsme si vzali pakt OSN o migraci, o kterém slyšel i ve škole. A jako každé dítě v jeho letech by rád pomáhal druhým, a přijde mu tedy divné, že já se k migraci stavím odmítavě, přestože ho učím, že se ke každému má chovat slušně, nehledě na barvu pleti nebo hendikep.
 .
Jelikož ho od malička učím, že čísla nelžou, začali jsme je hledat, abychom si mohli představit, o jak velký problém jde. Ve zprávě OSN jsme dohledali, že podle dnešních odhadů je lidí bez domova (uprchlíků, ne ekonomických migrantů) k dnešnímu dni 250 miliónů.
 .
Zkusili jsme si tedy dohledat, jak bude situace vypadat dále . Našli jsme další statistiku OSN, která říká, že jen v subsaharské Africe bude podle odhadů v roce 2030 (tedy za pouhých 12 let) dalších 450 miliónů nově narozených dětí. Z grafu, do kterého jsme si vynesli skutečné přírůstky z minulosti i odhady OSN stran budoucnosti, je také vidět, jak jsou další odhady podhodnocené, ale i tak ukazují, že za dalších dvacet let už jsou tyto počty v miliardách.
 .
Poté následovala synkova logická otázka – A kam se vejdou? Vždyť celá Evropa má 740 milionů obyvatel, a tady se jen v příštích 30 letech bavíme o miliardách? Jaké řešení tedy zastánci migrace navrhují?
 .
Dostal mne, nevím, sám tomu nerozumím. Jediná odpověď, která mne napadá, je, že jsou sice možná hodní lidé, ale neumějí počítat. Dokážete mému synkovi vysvětlit, že nemám pravdu a počítat umíte? Mně argumenty na vaši obhajobu došly.
 .
A jelikož jsem si ověřil, že otázka nezajímá jen mne a mého syna, ale ráda by na ni dostala odpověď mnohem větší množina občanů v ČR, jejichž jste v europarlamentu zástupcem, obracím se na Vás ne formou osobního, ale otevřeného dopisu a kopii posílám i všem celostátním a internetovým deníkům a televizím, které tímto prosím, o jeho zveřejnění.
 .
Blíží se Vánoce a proto Vám přeji vše nejlepší v osobním i profesním životě a moc se těším na Vaši případnou odpověď.
 .
S úctou
 .
Stanislav Kadeřábek
 .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější