Ve feministickém světě se krása neodpouští. Modelky kritizovány za roli hostesek na veletrhu v Anglii
RSS

Ve feministickém světě se krása neodpouští. Modelky kritizovány za roli hostesek na veletrhu v Anglii

Modelka musela bránit svou roli hostesky na zemědělském veletrhu poté, co se proti ní obrátila internetová vlna nenávisti, která její účast na show označila za “krok zpátky”.
Debata o tom, že “ženy mají možnost dělat práci, kterou chtějí”, vypukla poté, co zemědělská firma Agrifac zveřejnila příspěvek s pozváním na show v Birminghamu společně se dvěma najatými hosteskami.
Proti tomu se zvedly reakce, že “taková propagace je již dnes neakceptovatelná”, “trapná”, “špatná”, “zklamající”.
Předsedkyně klubu Mladých farmářů o fotkách řekla, že je “frustrující, že v roce 2019 ještě musíme vést takovou konverzaci”.
“Nemám nic proti těm dívkám. Jde o to, že něco takového už je zastaralé”.
Je zajímavé, jak se tito lidé vždy oženou nějakým datem. Obvykle aktuálním rokem, nebo tisíciletím, a dodají, že nechápou že v (doplň libovolný rok) se ještě “něco takového děje”. Vztahuje se to na cokoliv, co nevyhovuje jejich agendě, a použití aktuálního roku je takovým zaklínadlem, který má jejich tvrzení dodat legitimitu. Například: “Jak ještě v roce 2019 může být někdo rasistou”, nebo o něco absurdněji, “Jak může ve 21.století ještě někdo mluvit o národu”. Jde o argumentační trik, který vás automaticky zažene do obrany, a asi nejlepší je zareagovat stejně demagogicky – “Jak může ve 21.století ještě někdo popírat existenci národů”.

Agrifac AiCPlus technology scoops Silver future innovation award at @lammashow 2019. Here, Steven Koop accepts the award. #Lamma19 pic.twitter.com/yX83UT1DH8
— Agrifac UK (@AgrifacUKLtd) 8. ledna 2019

Negativně se, v souladu s vlnou feminismu, vyjádřil i manažér prostor, kde se show koná:
“Mnoho žen chce být uznáváno za svůj přínos zemědělství a chtějí být brány vážně v dříve muži ovládaném odvětví”.
Jedné modelce se ale komentáře lidí, kteří jí vůbec neznají, nelíbily, a do debaty se zapojila také, když jedné “farmářce”, co ji přirovnala k “děvce”, řekla, že její oděv je uniforma, na které není nic špatného.
Také odmítla tvrzení, že je “dekorací” a vysvětlila, že její role je propagace značky a komunikace se zákazníky tak jako to dělají druzí v normální práci.
Pro BBC pak řekla: “Lidé, kteří nás nazývají blond Barbínami bez mozku jsou nechutní,” a dodala, že od lidí, kteří na veletrhu skutečně byli, má jen pozitivní reakce.
Šéfka propagační agentury Fan Experience, která dívky na akci vyslala, kritiku odmítá s tím, že většina z ní pochází od lidí, kteří se veletrhu neúčastnili, a je podle ní nevhodné, aby se ženám říkalo, že to, co nosí, je špatné.
“Tyto ženy jsou profesionálky, které dělají skutečnou práci, a mají pozitivní ohlasy od lidí, kteří tam byli.”
Ti samí lidé, kteří účast dívek na veletrhu kritizují, jsou schopni v jedné větě říct, že nechápou, proč ženy v roce 2019 nemohou dělat práci jakou chtějí (s odkazem na touhy některých žen sloužit v armádě, nebo dělat typicky mužské práce), a v té samé větě zkritizovat ty ženy, které se rozhodnou pro svou práci využít svou krásu. Ukazuje to, že feminismus je ve skutečnosti snahou ženy “pomužštit” a zbavit je jejich klasických ženských rysů a chování. V té samé chvíli probíhá tažení proti příliš mužským mužům s přebytkem testosteronu, a běží snaha je zženštit.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější