Huawei nám pokračuje
RSS

Huawei nám pokračuje

RED HOOK
Tak nám začal Nový rok, matko. My od Hooka nepochybujeme, že bude plný radosti, skotačení, rozverných volnočasových aktivit a znamenitých sociálních jistot.

Chtěl jsem původně s Novým rokem napsat lehounký esej na téma smyslu bytí nás, citlivých pouličních nuselských elfů s planoucí karmou, ale kašlu na to, bo bych se v tom akorát zamotal. Navíc se dějou děsně zajímavé věci, které mne baví víc než nějaké přiblblé eseje.
Třeba náš pan prezident byl včera v televizi Barrandov u podivuhodného Benjamina Soukupa.  Pan Benjamin Soukup je podivuhodný tím, že se stejně jako pan Button chronologicky vrací, tedy mládne. V současnosti je v levelu Pampers 3+.
Pan prezident k němu pravidelně chodí, bo jsou spolu v akordu, a když si poštelují brainstorming, je to jak když zapnete takovou tu jednoúčelovou ždímačku, co ji musíte držet, aby vám nevyrazila s koblížkem na vandr. Fakt intelektuální tajfun a tornádo a tsunami dohromady. Zeman a Soukup.
Tak.
Aféra kolem firmy Huawei nekončí. Spíš jde do obrátek, bo náš Hrad se spravedlivě nasral. Natolik, že pan prezident, který je tváří firmy Huawei, se téhle čínské manufaktury u pana Soukupa hlasitě zastával a pana Koudelku a Navrátila, kteří vedou naše zpravodajské služby a před Huawei varují, nařkl z debility.
Celé to prý ohrožuje příliv čínských investic, které se zatím nekonají proto, bo je sucho.  A taky by se mohlo stát, že Číňani našemu panu prezidentovi neposkytnou nového poradce jako kompenzaci za toho, kterého mu zavřeli.
A také jsou ohroženy páně prezidentovy pravidelné výlety do Číny, což je malér, protože pan prezident je ve věku, kdy se s obtížemi zvyká na novou destinaci.
Během obhajoby firmy Huawei seděl pan prezident v klasické uvolněné poloze lotosu před sklizní. Skoro se nekýval.
Pan Soukup seděl jako vždycky. Speedy Gonzáles v tenzi.
Jeden by uvěřil, že máme moudrého pana prezidenta, který vidí dál než ostatní, který slyší víc než jiní, a kterému pod šedinami jede kvantový mozek na plnej céres.
Jeden by uvěřil, že firma Huawei je v klidu, že vše je jen falešný útok falešných hráčů a pokud nejde o plány v plánech jiných plánů, určitě jde o neskutečné dehonestující svinstvo.
A pak se dozvíte, že dnes Poláci zatkli jednoho z ředitelů polské pobočky firmy Huawei, bo je to špión s dvěma nulama a velkej hochštapler k tomu a máte pocit, jestli ten náš pan prezident není místo brilantního politického hráče s kvantovým mozkem pouze jakýsi prostoduchý obecní ňouma, co má pod čepicí abakus bez kuliček.
Mno.
Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli je vezmu sáňkovat. Když je ta zima.
Jsem jim řekl, že určitě. Budeme jezdit zpod Nuseláku dolů na Folimanku.
Se těšej moc.
Dnes bude mrazivo. Musíme to nějak přežít.
To je zatím vše.

Autor: Red Hook, fcb
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější