Islám k nám proniká pomalu, potichu a o to intenzivněji
RSS

Islám k nám proniká pomalu, potichu a o to intenzivněji

J3K
Střet různých civilizací připravovaný kdysi pouze cestovními kancelářemi, ovšem v poslední době organizovaný politiky, neziskovkami a veřejně i v zákulisí činnými vítači, se stal zásadním tématem propíraným v médiích, na veřejnosti i v soukromí. Zatímco odpůrci islamizace Evropy argumentují skutečnými událostmi, které se staly součástí dění napříč celou Evropou a de facto i mimo ní, fanatičtí přívrženci tyto fakta ignorují a popírají nebezpečí vzešlé z náboženství spojené s vírou v Alláha a jeho proroka Mohammeda. Jejich hlavním argumentem je skutečnost, že se u nás zatím příliš moc činů ve jménu Alláha nestalo, snad s výjimkou fyzického napadení číšníka v Praze a obtěžování zdravotnického personálu v jedné nemocnici, se tu muslimové prozatím drží zpět.

Nelze popřít, že Česká republika byla doposud považována za bezpečnou, což je způsobeno omezeným výskytem migrantů z řad muslimů. Své problémy tu máme s Ukrajinci především na ubytovnách. Pravdou je, že k nám míří stále méně kvalitní část ukrajinského národa, navíc často ovlivněná protiruskou politikou, nicméně tyto záležitosti jsou řešitelné. Východní Asie komplikuje život především v oblasti obchodu, kdy jsou některá místa centrem praní špinavých peněz z drogových deliktů, nedostatky jsou také v hygieně, odvodu daní a respektování duševního vlastnictví a falšování ochraných známek u známých značek. I to je však při jisté snaze možné vyřešit.
Islám k nám však proniká pomalu, potichu a o to intenzivněji. Vysílání České televize, především ČT D, se stalo hlásnou troubou nalhávající nám, že existuje islám s lidskou tváří. Agitace u těch nejmenších, při které je spojeno cizí náboženství, kultura a gender, se stala zásadním zlomovým bodem, kdy veřejnoprávní stanice překročila hranice toho, co je přípustné. O systematické výrobě fake news z v dílnách předních světových levicově zaměřených médií už dlouho nelze pochybovat, takové CNN a BBC jdou ještě dále, než výše uvedená ČT, nebezpečí však dlí v tom, že naše veřejnoprávní televize žijící luxusně z vybraných koncesionářských poplatků a dotací od státu přebírá zprávy i z těchto velkých zahraničních médií. Průnik islámu mezi mládež a do škol podporují i takové neziskové kolosy, jakým je bohatě dotovaná společnost Člověk v tísni a další ideově s ní spřízněné neziskovky. Zatím nám tedy nehrozí přímé nebezpečí z muslimské komunity u nás, to se však může během jednoho roku změnit. Navíc u Teplic stavěná vesnička patřící pouze bohatším investorům z arabských zemí je důkazem, že naše dveře jsou více, než jen pootevřené.
Poslední volby ukázaly, jak krátkozrací jsme. Vyjmenujeme li proimigrační strany, tedy Piráty, KDU-ČSL, Top09, ČSSD, STAN a částečně ANO, polovinu ODS, nezbývá mnoho těch, kteří vzdorují přílivu muslimů k nám. Přestože většina Čechů otevřeně stojí proti migračním snahám, při volbách se ukazuje naprostá neznalost problematiky islámu. Pomoci nám může vzdělávání se v této oblasti. Existuje institut nazvaný Centrum pro studium politického islámu, který pořádá přednášky o dopadech muslimské invaze do Evropy a při nich vycháí ze znalostí historie tohoto náboženství. V úvodu je pozvánka na další zajímavý seminář. Chceme li kritizovat systém otvírající islámu evropské dveře, je třeba vědět, čím můžeme přesvědčovat lidi kolem nás. Znalost nepřítele je prvotním impulsem k obraně proti němu. Doporučujeme Vám seznámit se s přednáškami rektorů tohoto centra, umožňuje to poté získat logické vysvětlení toho, proč se sveřepě bránit příchodu muslimů k nám.

Autor:  J3.K
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější