Mimozemšťané před 60 lety téměř začali třetí světovou válku, tvrdí bývalý americký vojenský důstojník
RSS

Mimozemšťané před 60 lety téměř začali třetí světovou válku, tvrdí bývalý americký vojenský důstojník

Robert Salas, bývalý důstojník amerického letectva, nedávno uvedl několik pozoruhodných tvrzení týkajících se mimozemšťanů. (Foto: Twitter/Robert Salas)
Pokud Salasovi uvěříte, mimozemšťané převzali kontrolu nad jadernými zbraněmi na Zemi a v roce 1967 téměř rozpoutali třetí světovou válku.Toto odhalení přichází v souvislosti s tím, že několik bývalých velitelů amerického letectva přišlo s vyprávěním o UFO a mimozemšťanech.Existence neidentifikovaných vzdušných jevů (UAP), které byly dlouho považovány za tabu, byla poprvé přiznána, když americké úřady zveřejnily, že viděly letadla, která nevypadají jako lidská technika. Tato letadla stále zůstávají neklasifikovaná.Bývalí vojenští důstojníci si jsou mimozemšťany jistiOčekává se, že čtyři bývalí kapitáni USAF si na tato tvrzení o mimozemšťanech a UFO dále posvítí podpůrnými odtajněnými vládními dokumenty na akci 19. října ve Washingtonu.Přestože akce UFS nebude přístupná všem, Salas v tiskové zprávě oznámil, že bude vysílána živě online poté, co se na ni podařilo vybrat téměř 14 000 dolarů.ŽIVÝ STREAM ZAČNE 19. 10. 2021, 14:45 – evropského času:

Salas především tvrdí, že 24. března 1967 převzali mimozemšťané kontrolu nad deseti mezikontinentálními balistickými raketami a vyřadili je z provozu.Údajný incident se odehrál na letecké základně Malmstrom v Montaně v USA poté, co UFO vyřadilo z provozu zbraňové systémy na jaderných základnách a aktivovalo rakety vynucením startovacích sekvencí… a nedlouho poté vše vypnulo, uvádí se v tiskové zprávě.Jako by se údajní mimozemšťané chtěli předvést. „Jen vězte, že to můžeme udělat, kdykoli se nám zachce,“ můžeme si představit, jak mimozemšťané myslí.In one week I and three other witnesses to UFO-NUKES incidents will be holding a press conference at the National Press Club. Anyone can watch it live here: https://t.co/2kxvhTBcMo — Robert Salas (@keptycho) October 12, 2021Zdroj: indiatimes.com
Článek Mimozemšťané před 60 lety téměř začali třetí světovou válku, tvrdí bývalý americký vojenský důstojník se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden