Švédsko: Policisté ustupují klimatickým idiotům, kteří přilepení k zemi blokují silnici (video)
RSS

Švédsko: Policisté ustupují klimatickým idiotům, kteří přilepení k zemi blokují silnici (video)

Klimatičtí šílenci se již objevují na silnicích po celé Evropě prakticky denně. V poslední době je lze spatřit také v různých galeriích, kde se vždy přilepí k rámu některého vzácného obrazu. Také blokáda silnic je stále vylepšována a to tím, že se extremisté k zemi přilepí či dokonce zabetonují.
Na většině snímků z míst, kde tito extremisté omezují provoz – a tím často brání v průjezdu třeba i sanitkám – vidíme, že s klimatickými idioty zachází policie v rukavičkách, ne tak již naštvaní řidiči.
Většinou blokáda po nějaké – zpravidla nepříliš dlouhé – době dopadne tak, že jsou klimatičtí šílenci odtaženi ze silnice a odvezeni policií a místo je na nějaký čas opět průjezdné. Ovšem ve Švédsku policisté zřejmě neslouží většině občanů, neboť klimatickým idiotům při jejich aktivistických blokádách pouze asistují s tím, že v případě nutného průjezdu sanitky některé z nich s pomocí rozpouštědla odlepí, aby je záhy po průjezdu sanitky nechali sednout zpět a přilepit se tam, kde seděli předtím. A blokáda tak může pokračovat do doby, než to klimatické šílence přestane bavit…

8.39 imorse filmade jag detta. Efter 20 minuters kaoz och aktivism lyckades polisen få igenom ambulansen med en akut Prio 1-patient. Miljömupparna tycker våtmarker är viktigare än demokrati. Hoppas patienten överlevde! pic.twitter.com/Cakg6atL89
— Birger Svensk (@DrSvensk) August 29, 2022

Když takzvaní „klimatičtí aktivisté“ včera zablokovali provoz na E4, policie nečinně přihlížela, jak  sedí na vozovce.
Uprostřed pondělní ranní špičky  zablokovali klimatičtí šílenci provoz na E4 na mimoúrovňové křižovatce Haga Norra poblíž hřbitova Norra v Solně.
Přivolaná záchranka s těžce nemocným člověkem uvízla ve frontě, která vznikla, když se aktivisté přilepili na silnici. Policie, která dorazila na místo, použila aceton k rozpuštění lepidla a osvobození klimatických extremistů.
Snímky z incidentu ukazují, jak aktivisté ustoupili, aby nechali projet sanitku. Ale hned po průjezdu sanitky se znovu přilepili na silnici aby blokovali dopravu.
I přes početnou přítomnost policie na místě policie nedělá nic, aby extremistům zabránila znovu se přilepit na silnici. Policisté tak podle všeho trávili den hlídáním klimatických šílenců, snad aby jim někdo neublížil ve vzteku, že blokují – či de facto odklání – dopravu. 
K incidentu jen dodávám, že podobná praxe bude zřejmě stále obvyklejší, neboť klimatický alarmismus má být nyní v popředí politiky celého Západu. Podobní šílenci tak budou mít každopádně zelenou a je možné, že časem přikročí i k radikálnějším činům…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Švédsko: Policisté ustupují klimatickým idiotům, kteří přilepení k zemi blokují silnici (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden