Německá ministryně zahraničí říká, že podpora Ukrajině bude pokračovat bez ohledu na názory voličů
RSS

Německá ministryně zahraničí říká, že podpora Ukrajině bude pokračovat bez ohledu na názory voličů

I přes rostoucí ceny energií, které ohrožují stabilitu země, říká ministryně zahraničí Annalena Baerbock, že ona bude v podpoře Ukrajiny pokračovat „bez ohledu na názory voličů.“
Baerbock tento pozoruhodný komentář pronesla během včerejší akce v Praze organizované neziskovkou Fórum 2000.
„Když jsme dali lidu Ukrajiny slib – ‚Budeme za vámi stát tak dlouho, dokud nás budete potřebovat‘ – tak to chci splnit. Bez ohledu na to, co si myslí moji němečtí voliči, neboť já chci plnit sliby lidu Ukrajiny,“ řekla.
Tato německá činitelka prohlásila, že tento přístup se nezmění, ani když se do ulic vyhrne velké množství lidí, aby protestovali proti ochromujícím účtům za elektřinu.

German FM: I will put Ukraine first “no matter what my German voters think” or how hard their life gets. pic.twitter.com/GwAqIZ2jL7 — Ignorance, the root and stem of all evil (@ivan_8848) August 31, 2022 „Čeká nás teď zimní období, kdy budeme jakožto demokratičtí politici vystaveni zkoušce. Lidé se vyhrnou do ulic a budou říkat: ‚Takové ceny energií platit nemůžeme.‘ A já jim řeknu: ‚Ano já vím, proto vám pomůžeme sociálními opatřeními.‘ Nechci jim ale říkat: ‚Ok, tak zastavíme sankce na Rusko.‘ My přeci stojíme za Ukrajinou a to znamená, že sankce potrvají i v zimním období, i když to bude pro politiky opravdu tvrdé,“ řekla Baerbock.
Tento komentář je ohromujícím upřímným přiznáním, že světoví vůdci mají v úmyslu tu válku protahovat, jak dlouho to jen půjde, bez ohledu na to, jak moc to ublíží zemím, které by měli podle očekávání zastupovat.
Německo se potýká s jednou z nejhorších krizí životních nákladů v Evropě, kdy vlády ve velkých městech zařizují ‚ohřívárny‘, kam budou chodit lidé, kteří nemohou zaplatit své účty, aby neumrzli, jelikož se očekávají blackouty.
Občané v mnoha oblastech už vykoupili elektrické ohřívače, palivové dřevo a kamna, jelikož se připravují na zimní energetické příděly, když inflace v Německu dosáhla už nejvyšší úrovně za skoro 50 let.
Také ti, kteří plánují protesty proti této situaci, jsou už úřady démonizováni jako domácí extrémisté.
Jak už jsme referovali minulý měsíc, zemský ministr vnitra Severního Porýní Vestfálska Herbert Reul (CDU) už nehorázně prohlásil Němce, kteří by případně plánovali protesty proti energetickým backoutům, za „nepřátele státu“, kteří chtějí svrhnout vládu.


BY TYLER DURDEN
THURSDAY, SEP 01, 2022 – 03:15 PM
Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Evropa nemá za ruský plyn žádnou skutečnou alternativu, říká bývalý viceprezident Aramco

Zákaz ruských energií by byl ‚historickým selháním‘, tvrdí Orbán

Německo varuje před zákazem dovozů energie z Ruska, že nedostatek energie rozbije sociální soudržnost
Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/german-foreign-minister-says-support-ukraine-will-continue-no-matter-what-voters-think


Nejčtenější za týden