Německo: Iráčan řádil v pekařství, protože ho odmítli obsloužit před začátkem pracovní doby
RSS

Německo: Iráčan řádil v pekařství, protože ho odmítli obsloužit před začátkem pracovní doby

Jak si vůbec může podřadný káfir dovolit neuposlechnout rozkaz nadřazeného muslima? Asi tak nějak možná přemýšlel Iráčan, který se domáhal ve 4.30 ráno čerstvého pečiva. Pekárna však měla otevřeno až od 5 hodin – a tak dlouho invazista rozhodně nehodlal čekat…
Iráčan začal vyšilovat, protože ho odmítli obsloužit ve 4:30 v pekárně na hlavním vlakovém nádraží v Řezně, Nakonec musela přijet policie.
Hned po otevření hlavní haly na hlavním nádraží v Řezně se v pekárně objevil 35letý Iráčan. V tu chvíli prodavačky ukládaly pečivo do regálů. Na dotaz muži vysvětlily, že prodej podle federálních pravidel začíná až v 5 hodin ráno.
Iráčanovi se nelíbilo, že nebyl obsluhován.  Prodavačkám sprostě nadával a přitom převrátil stoh bedýnek s pečivem. Zboží pak již nebylo možné prodat.
Zaměstnanci pekárny telefonicky požádali o pomoc Spolkovou policejní inspekci v Regensburgu. Blížící se úředníci situaci uklidnili a při prohlídce 35letého Iráčana u něho našli průkaz totožnosti 42letého Němce.
Občanský průkaz muž podle vlastních vyjádření našel v městské části.  Policisté poté doklad zajistili.  Nepokoje způsobily škodu na majetku ve výši 156 eur.  Spolková policie v Regensburgu nyní podle policejní zprávy vyšetřuje  i případné další škody na majetku. Vzhledem k tomu, že identitu Iráčana bylo možné bezpochyby zjistit, bylo mu po dokončení policejních opatření dovoleno odejít. 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden