Český prezident Miloš Zeman není schopen výkonu funkce a pracovních činností, jeho prognóza na uzdravení a návrat do výkonu funkce je krajně nejistá! Ředitel Ústřední vojenské nemocnice v Praze prolomil hradbu mlčení a čeští senátoři spolu s novými poslan
RSS

Český prezident Miloš Zeman není schopen výkonu funkce a pracovních činností, jeho prognóza na uzdravení a návrat do výkonu funkce je krajně nejistá! Ředitel Ústřední vojenské nemocnice v Praze prolomil hradbu mlčení a čeští senátoři spolu s novými poslan

Český prezident Miloš Zeman není schopen výkonu funkce a pracovních činností, jeho prognóza na uzdravení a návrat do výkonu funkce je krajně nejistá! Ředitel Ústřední vojenské nemocnice v Praze prolomil hradbu mlčení a čeští senátoři spolu s novými poslanci budou projednávat dočasné převzetí výkonu pravomocí prezidenta! Už je jasné, proč Andrej Babiš odmítl pověření k sestavení vlády, protože na Miloše Zemana a jeho vliv již nejde vsázet politická kariéra! Michal Koudelka z BIS tak konečně bude jmenován generálem? Miloš Zeman a Colin Powell obětí stejné komorbidity nemoci a následků očkování?
Ředitel pražské Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Prof. MUDr. Miroslav Zavoral dnes doručil českému Senátu dopis, ve kterém senátory na základě jejich páteční žádosti informoval, že prezident republiky MIloš Zeman v současném stavu není schopen vykonávat žádnou práci a jeho prognóza na uzdravení a návrat do funkce prezidenta je podle jeho slov krajně nejistá [ 1 ]. Ředitel nemocnice tak veřejně publikoval informace, které naše redakce obdržela z důvěrných zdrojů již minulý pátek. Samotná diagnóza nebyla a podle všeho nebude nikdy publikována, protože je to de facto bezpředmětné.
Záběry [ 2 ] z transportu prezidenta předminulou neděli ze zámku v Lánech jasně ukázaly, že prezident utrpěl s nejvyšší pravděpodobností mozkovou příhodu a přestože se povedlo situaci stabilizovat, jakákoliv prognóza v případě člověka po mrtvici je opravdu a krajně nejistá. Podle názoru našeho kolegy lékaře nemá současný stav prezidenta mnoho společného s játry, ale může jít o souběh více nemoci pana prezidenta, o tzv. komorbiditu.
Prezident Miloš Zeman
A právě komorbidita je součástí komplikací a dokonce úmrtí u starších osob očkovaných vakcínami Pfizer. Tyto vakcíny jsou v USA mezi lidmi stále více dávány do souvislosti s mozkovými mrtvicemi u očkovaných lidí nad 75 let věku, kdy tito lidé mají tři společné jmenovatele. Za prvé, trpí již delší dobu nějakou chronickou nemocí. Za druhé, nechali se očkovat vakcínou Pfizer proti koronaviru. A za třetí, od tohoto očkování uběhlo 5 až 9 měsíců.
Pokud se sejdou tyto 3 podmínky současně, tak opravdu hrozí mozková mrtvice a dokonce i úmrtí v důsledku koagulace a transportu koagulátu do cév v mozku. Riziko prudce vzrůstá u osob, které holdují alkoholu, neboť ten u starších osob velmi výrazně rozšiřuje cévy, takže zachycené koaguláty mají tendenci se uvolňovat a začínají cestovat v těle, přičemž se nejčastěji zaseknou právě v mozku, který se aktivně rozšiřování cév při konzumaci alkoholu brání.
Mozková mrtvice jako následek očkování ve spojení s komorbiditou jiné chronické nemoci
Pokud vás po alkoholu bolí hlava jako střep, je to způsobeno obranným mechanismem mozku, který při intoxikaci alkoholem stahuje v mozku cévy, čímž se snaží zpomalit průtok krve s alkoholem. Toto stahování způsobuje následně silnou bolest nervových spojů, migrény a bolesti hlavy. Jenže, při této obranné reakci mozku dojde k uvěznění koagulátu v mozku, který se uvolnil v oblasti srdce, případně v oblasti břicha. Alkohol rozšiřuje cévy daleko rychleji, než začne mozek na intoxikaci reagovat, takže koaguláty již v krvi a v mozku cestují ve chvíli, kdy si to mozek teprve uvědomí, že je intoxikován a začne stahovat cévy. Mozek se přitom začne intoxikaci bránit jen až při určité výši objemu alkoholu v krvi.
Prof. MUDr. Miroslav Zavoral, ředitel ÚVN
Pokud člověk vypije jen méně alkoholu, mozek na to nijak nezareaguje, vysvětluje lékař. A právě u starších lidí je tolerance k alkoholu opravdu vysoká. A právě v souvislosti s očkováním proti koronaviru se u mnoha lidí vytváří tromby, které ale nemusí způsobit blokádu, ale pouze zpomalí průtok krve, což očkovaný člověk pozná nepřímo, např. není najednou schopen uběhnout 100 metrů na autobus , není schopen po schodech vyjít do 5. patra, aniž by se nemusel zastavovat a lapat po dechu. Pokud toto na sobě pozorujete a byli jste očkováni proti Covid-19, máte v těle s vysokou pravděpodobností depozity trombů s krevními koaguláty způsobenými vakcinační látkou, upozorňuje lékař.
Colin Powell jako plně očkovaný zemřel na následky COVID-19, oznámila jeho rodina
Pfizer za toto nenese trestní odpovědnost, protože má od americké FDA a rovněž do evropské EMA indemnitu, tedy právní ochranu nežalovatelnosti, kdy výrobce vakcíny za látku nenese zodpovědnost, neboť neprošla dlouhodobými klinickými studiemi. Jednotlivé vlády tak udělily farmaceutickým společnostem indemnitu za to, že dodají co nejrychleji turbo vakcíny bez jakýchkoliv 10-letých klinických studií. A právě dnes přišla informace [ 3 ], že v USA ve věku 84 let zemřel bývalý americký ministr zahraničí Colin Powell z dob vlády George W. Bushe.
Pozůstalá rodina na Facebooku [ 4 ] uvedla, že Colin zemřel ve vojenské nemocnici Walter Reed National Military Center v Bethesdě ve státě Maryland na následky nemoci COVID-19, přičemž byl plně naočkován. Rovněž v jeho případě se jednalo o zjevnou komorbiditu jiné nemoci v souvislosti s očkováním proti koronaviru. A právě prezident Miloš Zeman byl již v lednu očkován, potom v únoru dostal druhou dávku, takže to přesně vychází časově okolo těch 8 měsíců od očkování, kdy najednou lidé umírají na mrtvice.
Colin Powell v Radě bezpečnosti OSN v lednu 2003 ukazuje ampulku s údajným vzorkem a důkazem o výrobě zbraní hromadného ničení v Iráku
Tohle všechno by se přitom zjistilo během dlouhodobých klinických studií vakcín, které probíhají obvykle 10 let. Během této doby by se zjistilo, že vakcína se nesmí používat u starších osob, které mají komorbidity. Jenže, teď mi řekněte, který člověk nad 75 nebo 80 let věku nemá komorbidity? Lidé v tomto věku běžně mívají nejen 2, ale dokonce 3 nebo 4 souběžně léčené nemoci. A právě očkování takto specifických osob podléhá dlouhodobým klinickým studiím, které probíhají celé roky.
Během nich se zjišťuje, jestli smrt nebo mrtvici způsobila sama vakcína, nebo tomu přispěla, a pokud ano, z kolika procent, anebo na to vůbec vakcína neměla vliv. A toto se dá zjistit jen z dlouhodobých klinických studií, které prostě nejde přeskočit nebo úplně vypustit. Kdyby se Powell nenechal očkovat, mohl žít klidně ještě dalších 10 let. Jaká je cena za očkování proti respirační nemoci podobné chřipce? Ta nejvyšší cena! Vlastní život. Anebo druhá nejvyšší cena, vlastní zdraví!
Lékař: “Prezident může úřadovat se špatnými játry, ale ne s příhodou po mozkové mrtvici…”
Problémy s játry jsou sice nepříjemná věc, ale pokud člověka potká mrtvice, jedná se o uvolněný tromb, resp. koagulát, který se dostane do mozku a tam uvízne a zablokuje zásobování menší či větší části mozku okysličenou krví. A přestože se může jednat o uvolnění sraženiny v důsledku např. vysoké hladiny cholesterolu, tak stejně tak může jít o následek po očkování vakcínou, o které se ví, že způsobuje za určitých podmínek krevní sraženiny a mozkové příhody.
Častokrát se říká, že lidé umírají na chlast a na alkohol. Ale jak potvrzují lékaři, obvykle jde o smrt způsobenou mozkovou mrtvicí, kdy alkohol pouze rozšíří tepny a tím se uvolní koaguláty a tromby, které jinak s alkoholem nemají nic společného. Ty vznikají buď dlouhodobou špatnou a zejména mastnou stravou, infekční nemocí, anebo právě očkováním. Takže prezident Miloš Zeman je ve stavu, kdy není schopen výkonu funkce. Otázkou teď je rozsah omezení kognitivního vnímáním prezidenta.
Poslední veřejná fotografie prezidenta ze dne 8. října 2021, prezident hlasuje na zámku v Lánech do přenosné volební urny
Podle našeho kolegy lékaře je teď zásadní otázkou, pokud tedy opravdu šlo o mrtvičku, kolik procent mozku je ovlivněno a v jaké oblasti. Jsou známy klinické případy, kdy mrtvice poškodí jen pohybové centrum, ale jinak člověk má mysl ostrou a není nijak zasažena. Z takového člověka se potom může stát paralytik, který se např. nemůže pohybovat od pasu dolů, případně je postižena jedna ruka. Jenže, takové případy nejsou až tak běžné, protože mrtvice obvykle zasahuje celou jednu polovinu těla, obvykle levou nebo pravou hemisféru mozku. To se potom liší tím, jestli je člověk zcela paralyzovaný a není schopen mluvit, anebo je schopen komunikovat, ale pouze v základních obrysech. Koagulát může uvíznout v jakékoliv části mozku a nelze předvídat, co se stane u té které konkrétní osoby.
Andrej Babiš odchodem do opozice a nevyužitím nabídky prezidenta na 2 pokusy o sestavení vlády de facto Miloše Zemana odepsal. A tím je to dané
Kdyby pan prezident byl v pořádku, už dávno by natočil video a pozdravil by své voliče. V této chvíli, podle všech informací, je takový úkon mimo možnosti pana prezidenta. Jiná příčina než mozková mrtvice vlastně nepřipadá v úvahu, konstatuje náš kolega lékař. Aby člověk byl schopen výkonu funkce, musí mu fungovat hlava. Tělesné postižení nehraje naprosto žádnou roli pro výkon funkce. A jestliže není prezident schopen výkonu funkce a prognóza je krajně nejistá, potom se jedná o problém s kognitivními funkcemi, tedy jde o problém s mozkem . Nic jiného nepřipadá v úvahu. Zdravá játra nejsou nutná pro výkon funkce prezidenta, ale hlava musí fungovat. A podle všeho Andrej Babiš byl první, který poznal, kolik uhodilo.
Andrej Babiš v online příspěvku “Čau lidi!”
Pokud jste také byli překvapeni prohlášením Andreje Babiše, že nepřijme prezidentovu nabídku na dva pokusy o sestavení vlády, tak nejste sami. Andrej Babiš si podle všeho spočítal, že Miloš Zeman ho už nebude chránit a podporovat, protože prezidentův zdravotní stav je takový, že je velmi pravděpodobné, že bude zbaven dočasně funkcí, které přejdou na novou vládu, na parlament a na senát. A Babišovi je naprosto jasné, že pověření k sestavení vlády nebude dávat Miloš Zeman, ale někdo úplně jiný. Jinými slovy, Andrej Babiš tímto de facto odepsal Miloše Zemana jako prezidenta.
ANO půjde do opozice a Michal Koudelka z BIS se může pomalu začít těšit na hodnost generála tajných služeb
Hnutí ANO již oznámilo, že odchází do opozice, aniž by se Andrej Babiš pokusil o sestavení vlády, anebo třeba o vládu v demisi za podpory Miloše Zemena. Tento plán podle všeho definitivně spadl pod stůl se zdravotním stavem prezidenta, který se zřejmě v dohledné době nijak nezlepší. A na nemocného koně už nemůže Andrej Babiš vsázet politický kapitál. To je drsné konstatování, ale bohužel, jak sami tušíte, jediné logické. Dočasné převzetí pravomocí senátem a parlamentem bude zřejmě trvalé, a to až do nových voleb prezidenta v roce 2023 , tedy v případě, že se zdravotní stav pana prezidenta nezlepší, anebo naopak nezhorší. Pokud by prezident Miloše Zeman zemřel, konaly by se předčasné prezidentské volby.
Plukovník Michal Koudelka, šéf BIS, ukazuje Tenetovu cenu od CIA udělovanou za výjimečnou zahraniční spolupráci
Tato situace však u některých lidí může vyvolat velká očekávání. Pokud prezident přijde o své pravomoci a bude prohlášen za neschopného výkonu funkce oficiálně, tedy sněmovnou i senátem, tak minimálně jeden člověk bude mít radost. Současný šéf BIS Michal Koudelka v hodnosti plukovníka se totiž v takovém případě dočká povýšení do generálské funkce, což Miloš Zeman pravidelně Koudelkovi zamítal a blokoval. Pokud pravomoci přejdou na sněmovnu a senát, bude jmenování Koudelky generálem tajných služeb jen otázkou několika měsíců.
Andrej Babiš se rozhodl pro aktivní roli v opozici, protože koalice začne mít první problémy už před Vánoci a hlavně po nich, až dojde k prohloubení evropské energetické krize. Desítky dodavatelů energií v celé Evropě jsou před krachem anebo v procesu úpadku, všude je nedostatek elektřiny a dokonce už i plynu kvůli zhroucení spotových trhů. O problematice jsme psali zde . Odepsání Miloše Zemana Andrejem Babišem je nejlepším lakmusovým papírkem skutečného stavu prezidenta. Taková je bohužel drsná realita politiky.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden