Manifestace PRO budoucnost nás a našich dětí
RSS

Manifestace PRO budoucnost nás a našich dětí


Vážené odborářky, vážení odboráři,
chtěli bychom vás touto cestou pozvat na manifestaci, která proběhne v neděli 11. září 2022 od 14 hodin na Staroměstském náměstí v Praze.
Všichni sledujeme kroky vlády, která nepodniká žádné kroky ke zvládnutí ekonomické a energetické krize. Jediné, co z úst politiků slyšíme je to, že to musíme zvládnout sami. Současné dění kolem válečného konfliktu je stále zneužíváno k dalšímu omezování našich práv a svobod, a to jak na úrovni ČR, tak i EU.
Od března, kdy jsem se viděli na Staroměstském náměstí se situace k horšímu změnila i v médiích. Ta už nic jiného než vládní propagandu nešiří a kdo by si dovolil mít jiný názor, ten je okamžitě odstaven na okraj společnosti.
Přes všechny tyto skutečnosti nesmíme přestat v boji za svá práva a svobody. Je nutné, aby se znovu vrátil respekt k právu a odbornosti. Vládu musí převzít oborníci, kteří začnou okamžitě provádět kroky, abychom měli dostatek energií za přijatelnou cenu, zastavilo se zdražování potravin, protože jinak spadnou další tisíce rodin do ekonomické chudoby.
Přijďte nás podpořit svou účastí na manifestaci. Představíme Vám našich „sedm statečných“, sedm významných osobností, úvodních signatářů Charty 2022, kteří kandidují do Senátu za stranu Právo Respekt Odbornost. Vystoupí také profesor Jiří Beran, Jindřich Rajchl a další významní hosté.
Chtěli bychom Vás také požádat, abyste tuto pozvánku šířili mezi své kolegy a známé.
Čím více nás bude, tím více budeme slyšet.
Těšíme se v Praze 11. září na viděnou.

Odborová organizace Pro Libertate


Nejčtenější za týden