Německo: Policista byl obviněn z rasismu za prohlášení: „Tohle je moje země a vy jste tu jen hostem“ (video)
RSS

Německo: Policista byl obviněn z rasismu za prohlášení: „Tohle je moje země a vy jste tu jen hostem“ (video)

Pokud by byl jakýkoli cizinec v Sýrii (nebo kdekoli jinde mimo Západ) a tam se choval nepatřičně, pak předpokládám, že kdyby mu nějaký Syřan řekl, že je v zemi hostem, a že je to jeho země, nikdo by to neřešil a nepovažoval za nepatřičné, ale spíš by s ním souhlasil.
Ovšem v Německu, které si dávno na „demokracii“ již jen hraje, si Němec podobná prohlášení dovolit nesmí. To, co by vám kdekoli ještě možná před 20 lety prošlo, je dnes trestným činem. A naopak – muslimům prochází již dokonce i terorismus a vraždy, neboť jsou stále častěji prohlašováni za psychicky nemocné.
Berlínská policie opět čelí obvinění z rasismu. Tentokrát na internetu koluje video z mobilního telefonu, které vzniklo při výkonu zatykače na Syřana. Jádrem rozhořčení mezi dobrosery, kteří policistu udali, je dialog mezi jedním ze zúčastněných důstojníků a manželkou zatčeného.
Nesouhlasí s přítomností policistů ve svém bytě, je vzteklá a útočná vůči jednomu z policistů a požádá ho, aby opustil byt s poznámkou: „To je můj dům!“. Policista oponuje: „Tohle je moje země a vy jste tu hostem!“.

To samo o sobě už úředníka obviňuje z rasismu. Ale zašel ještě dál, což mělo za následek, že proti němu nyní probíhá vyšetřování kvůli počátečnímu podezření z xenofobní urážky a byl převezen do kanceláře poté, co oslovil zatčeného Syřana slovy:

„Tvoje žena se mnou takhle mluvit nemůže. Jste tady v naší zemi, musíte se chovat podle našich zákonů.“
Německá realita 2022: Pokud policista řekne naprostou pravdu, pak je okamžitě cílem systému trestního soudnictví.
V Sýrii a v mnoha dalších zemích světa  policie s kriminálníky rozhodně nezachází v rukavičkách a nikdo nic nenamítá. Na druhé straně v Německu se výzva Syřanovi, aby se „choval podle německých zákonů“, již jeví jako „rasistický přečin“.

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Německo: Policista byl obviněn z rasismu za prohlášení: „Tohle je moje země a vy jste tu jen hostem“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden