Šéf americké agentury CDC připouští, že uvedli nepravdivé informace o sledování bezpečnosti vakcín
RSS

Šéf americké agentury CDC připouští, že uvedli nepravdivé informace o sledování bezpečnosti vakcín

Pamatujete si ještě, jak se ve svých dezinformačních článcích svého času velmi často odvolával mainstream na americkou CDC, aby lid přesvědčil o více než 90% účinnosti vakcín? Ano, také tato informace svého času padala ze stránek Seznamu , který tvrdil, že Moderna nebo Pfizer zajistí více než 90% jistotu, že se nenakazíte a velmi podobné nesmysly psal třeba iděs a mnohá další propagandistická média.
Hlasy oponentů byly nálepkovány za dezinformace a dodnes nejsou ti, kdo měli ohledně takzvaných „vakcín“ pravdu, nazýváni dezinformátory – a to včetně odborníků jako Malone, Yeadon nebo již zesnulý Montagnier. Ti všichni od začátku upozorňovali na to, že očkovaný neznamená automaticky bezinfekční.  A upozornili i na mnoho jiných rozporů v oficiální propagandě.
Spolehlivost informací CDC, které diktoval sám Fauci, byla pravděpodobně od samého začátku velmi pochybná. A to především proto, že informace nebyly vypouštěny na základě skutečných objektivních studií, ale na politickou objednávku. Stejně tak tomu bylo při prezentaci takzvaných „vakcín“ coby bezpečných…
Systém hlášení nežádoucích účinků vakcín byl založen CDC a FDA jako „národní systém včasného varování pro identifikaci potenciálních bezpečnostních problémů s vakcínami schválenými v USA.“
Webové stránky VAERS hlásí celkem 30 796 úmrtí a 1,4 milionu nežádoucích příhod spojených s vakcínami COVID-19.
CDC trvá na tom, že zprávy VAERS nejsou nutně spolehlivé, ale ředitelka Dr. Rochelle Walensky ještě nesplnila slib, který dala senátorovi v lednu, že řekne, kolik lidí si myslí, že bylo poškozeno nebo zemřelo v důsledku vakcín.
Nyní, v dopise senátorovi Ronu Johnsonovi, Walensky připustila, že agentura poskytla nepravdivé informace o monitorování bezpečnosti vakcíny COVID-19 , uvádí Epoch Times.
CDC uvedlo, že v roce 2021 provedlo analýzu nazvanou Proportional Reporting Ratio (PRR), což je metoda používaná k měření toho, jak často se u daného léku vyskytuje nežádoucí příhoda.
Účelem je jednoduše poskytnout míru toho, zda riziko konkrétní vakcíny nebo léku stojí za potenciální přínos či nikoli. Očkovací kampaň federální vlády proti prasečí chřipce byla v minulosti zastavena po pouhých 32 hlášených úmrtích.
V dopise zveřejněném v pondělí Walensky připustila, že CDC nikdy neprovedlo PRR v roce 2021.
Walensky řekla, že CDC provedlo PRR mezi 25. březnem a 31. červencem. Výsledky ale agentura nezveřejní.
Johnson v odpovědi Walenské uvedl, že její dopis „neposkytuje žádné ospravedlnění toho, proč CDC provádělo PRR v určitých časových obdobích a v jiných ne“.
Johnson, vysoký republikán v podvýboru Senátu pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti, se zeptal, proč agentura neprováděla PRR až do března a proč dezinformovala veřejnost.
Mluvčí CDC řekl Epoch Times, že „představitelé CDC nikdy úmyslně neposkytli nepravdivé informace“.
Mluvčí tvrdil, že byly poskytnuty nesprávné informace, protože CDC si myslelo, že Epoch Times a Children’s Health Defense si  žádají jiný typ analýzy nazvaný Empirické bayesovské dolování dat.
Nicméně jak Epoch Times, tak Children’s Health Defense ve svých dotazech konkrétně jmenovaly PRR.
FDA provedla empirické bayesovské data mining na zprávách VAERS, ale odmítla ukázat výsledky deníku The Epoch Times.
Johnson řekl, že obecný nedostatek transparentnosti CDC je nepřijatelný, zejména s ohledem na protichůdná prohlášení CDC k této záležitosti.
Mnoho lékařů a vědců se domnívá, že skutečný počet nežádoucích účinků je mnohem vyšší než čísla VAERS.  Lékaři, kteří zažalovali FDA kvůli dokumentům týkajícím se klinických studií vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer, odhadují, že skutečná čísla jsou pětkrát vyšší. Studie vedená výzkumníkem z Columbia University odhaduje, že skutečná čísla jsou 20krát vyšší . 
Deset let před COVID-19 takzvaná Lazarova studie výzkumníků z Harvardu odhadla, že VAERS zaznamenal pouze 1 % skutečných poškození souvisejících s očkováním.
Steve Kirsch, výkonný ředitel nadace Vaccine Safety Research Foundation, a další provedli analýzu porovnávající míru anafylaxe publikovanou ve studii s mírami zjištěnými ve VAERS.  Došli k závěru, že skutečný počet úmrtí na vakcíny COVID-19 je 41krát vyšší.  Odhadovaný faktor nedostatečného vykazování 44,64 byl vypočítán na webu VAERS Analysis za použití whistleblowerů z Centers for Medicare and Medicaid Services (CMS).
Jak uvedla WND, Walensky v březnu uznal, že CDC bylo „příliš málo opatrné a příliš optimistické“, pokud jde o účinnost vakcín, že má sofistikovaný datový systém COVID, že ve veřejnosti vyvolává dojem, že věda je spolehlivá, a že nedokázala zvážit riziko COVID-19 s nezamýšlenými důsledky omezujících opatření, jako jsou úmrtí na opiáty a „duševní problémy“.
Později vyšetřování dohlížejícího vládního úřadu pro odpovědnost dospělo k závěru, že úředníci CDC a FDA „potlačovali“ vědecké důkazy v souvislosti s pandemií COVID-19 kvůli politickému tlaku.
V červenci interní dokumenty potvrdily, že existuje přímá koordinace mezi CDC a velkými technologickými společnostmi s cílem cenzurovat skepticismus nebo kritiku vakcín proti COVID-19.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Šéf americké agentury CDC připouští, že uvedli nepravdivé informace o sledování bezpečnosti vakcín se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden