Tommy nabídl svůj plat poslance EU parlamentu obětem znásilňovacích gangů, feministky odmítly
RSS

Tommy nabídl svůj plat poslance EU parlamentu obětem znásilňovacích gangů, feministky odmítly

JITKA MOODYJe to takový pěkný obrázek hořkosti a idiocie naší doby. Bílým britským holčičkám celá léta nikdo nepomohl, policie i úřady je nechaly znásilňovat, bít, týrat fyzicky i psychicky, to vše kvůli politické korektnosti. Ta samá zhovadilá politická korektnost pak soudí nikoli viníky, ale ty, kteří se snaží bez velkých žvástů opravdu pomáhat – rozkrývat síť muslimských pedofilů a nabízet nemalé peníze, které by mohly rodinám těch dětí změnit život. Jak říká Milo Yiannopoulose,  feminismus je opravdu rakovina.


V letech 1997-2013 bylo v mnoha městech Británii brutálně znásilňováno na tisíce dívek často ne starších 10 let
Na jedné straně tu máme oběti mnohaletého zneužívání, nucené prostituce a týrání ze strany muslimských vesměs pákistánských gangů . Jde o bílé britské dívky často ne starší 10 let, jež si zažily několik let opravdového pekla na zemi. Znásilňování, často hromadné. Ponižování, bití, mučení, výsměch. Vypalování cejchů…  Ani ony ani jejich rodiny nenašly zastání, pomoc. Policie, která je měla chránit, odmítla vyšetřovat, i když někteří rodiče více než stokrát nahlásili tyto odporné zločiny.  Policie i úřady sociální péče se zkrátka báli, že budou označeni za rasisty, takže nechat dívky dál brutálně znásilňovat jim přišlo jako menší zlo.
Tohle jsou tváře maličkého zlomku dlouholetých obětí evropské idiocie a nekompatibilní kultury:

Mimochodem, věděli jste, že sociální úředníci v Británii pořád ještě nadržují těm nadrženým pákistánským zmetkům a dál nechají ubližovat jejich nevinným obětem? Existuje několik příkladů, kdy zneužívaným dívkám narozené děti byly úřady tlačeny k tomu, aby k nim měl přístup násilník, co za to sedí ve vězení i celá jeho rodina. Jak zrůdná mysl toho, komu toto přijde normální, asi může být?
Také obětem odmítli přiznat odškodnění se zdůvodněním , že s tím vlastně souhlasily, aby je muslimští zmetci v organizovaném gangu nadržených Pákistánců prodávaly k brutálnímu i hromadnému znásilňování. Mnoho z dívek potratilo či porodilo, sama nevím, co pro ně mohlo být horší.
Tommy Robinson byl z těch, který pomohl obětem k normálnímu životu a spravedlnosti
Pak tu máme na straně druhé Tommyho Robinsona, britského pravicového antiislámského aktivistu. Ten spolu se svou stranou Anglická liga obrany  byl jeden z mála, který na tento odporný a dlouholetý problém upozorňoval. Byl jedním z těch, kteří nakonec dokázali přimět příslušné orgány k vyšetřování. Tommy Robinson vrátil život dívkám, co si prošly peklem, stejně jako jejich rodinám.  Nemyslím, že čekal od britské veřejnosti nějaké pochvaly, ale asi zrovna nečekal, že ho za jeho boj pošlou do vězení mezi nejtěžší zločince.
Tommy kandiduje do Evropského parlamentu. To je asi jediná dobrá věc, která vzešla z neochoty i neschopnosti britské premiérky May nechat svou vlast odejít z EU se špetkou důstojnosti. Pochopitelně, vůbec se neví, jestli Tommyho do EP zvolí ani jak dlouho tam bude, třeba se ale najde schopný britský politik, který Brexit uskuteční a tím pádem všem britským europoslancům skončí mandát. A možná to bude zrovna Tommy, kterému se podaří odseknout řetěz do Bruselu.
Feministky v charitách odmítly peníze, které Tommy chtěl věnovat obětem
Tommy Robinson nabídl prostřednictvím charit, které se starají o oběti znásilňovacích gangů, peníze pro ty dívky. Hodně peněz. Celý svůj plat poslance Evropského parlamentu. V přepočtu 160 000 korun mohly být každý měsíc rozděleny mezi dnes už mladé ženy, jejichž život už nikdy nebude normální.  Mohly se použít na jejich vzdělání, na podporu dětí těch dětí, které se jim narodily jako důsledek znásilňování. Nechci si to ani představit, jaké to je a jaké to vůbec muselo pro ně být celá ta léta. Nabídka svého platu obětem hromadných znásilnění je ten nejférovější a nejopravdovější předvolební slib, co si vůbec vybavím.
No a pak tu konečně máme stranu třetí.  Charity, které mají v popisu práce se starat o dobro obětí.  Vesměs jsou to ženy a rovnou feministky, které stojí v čele těch charit a pořád ještě odmítají pojmenovat věci pravým jménem. Podle nich jde o „asijské“ nikoli „pákistánské“ gangy. Jde o „ojedinělé pachatele“, i když se ukazuje, že to je  běžnou normou všude, kde si liberálové dovezli zaostalé týpky ze zemí třetího světa,  jako například Švédsko či Finsko.
Tommy i přes nesnesitelné osobní útoky vůči jeho osobě dále pokračuje v tom, co dělá deset let. Pomáhá dívkám, kterým ta hovada říkala Easy Meat (Lehké/Snadné Maso).  Své peníze nedává charitě, jen jejich prostřednictvím je chtěl věnovat těm zotročeným dětem.  Protože to myslí vážně, protože nebýt jeho, asi by i další dekády pokračovaly odporné zločiny vůči bezbranným, kdy establishment chránil zločince a nikoli oběti.
Charity odmítly peníze určené obětem a napsaly Tommymu otevřený dopis, pod kterými je podepsáno více než 40 aktivistek za ženská práva.
Jak si můžou myslet, že je v pořádku nepřijmout peníze věnované obětem, kterým samy léta pomoc odmítaly?
Víte, jak to ty sobecké myslitelky zdůvodnily? Tvrdí, že Tommy se nestará o práva žen a dívek, jen využívá bolest obětí a jejich rodin, aby podnítil rasistickou nenávist pro vlastní obohacení. Není prý žádným spojencem pro děti, za něž bojuje. Lže o tom, že islám a muslimové mají co společného s tím organizovaným zneužíváním. Jeho nabídka finanční pomoci je urážkou těch obětí. Atakdále.
A levičáci nadšeně tleskají, jak to ty ženské tomu náckovi vytmavily.
Tak si to shrňme. Tisíce dětských obětí byly celá léta zneužívány muslimy z Pákistánu (84 % z odsouzených) a nikdo to nechtěl zastavit, aby se veřejnost nedozvěděla, co jim tam ti muslimové provádějí za svinstva.
A teď se to samé proti těm samým zuboženým dívkám obrací znovu. Nemůžou dostat peníze, které jim Tommy chce dát. A to proto, že Tommy od samého začátku poukazuje na to, že jde o muslimy. Povětšinou Pákistánce, ale Somálci se taky moc hezky činili.
Poraďte mi. Asi jsem něco nepochopila.
Opravdu je Tommyho Robinsona vina, že zrovinka muslimové a zrovinka z Pákistánu jsou zrovinka takovou bezprecedentní hrozbou ženám a dětem v Británii? A nemělo by to, co je v zájmu samotných obětí, být o fous nadřazeno zájmu libtardů a feministek?
Autor:  Jitka MoodyJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější