Skandál v Berlíně: Německé úřady nechtěně přiznaly, že 30% uprchlických migrantů přichází do Německa ne po zemi, ale přilétají v letadlech! Oficiální dotaz poslance AfD na německé úřady odhalil, že program na tichý import migrantů do Německa podléhá vysok
pravdive+seznam

Skandál v Berlíně: Německé úřady nechtěně přiznaly, že 30% uprchlických migrantů přichází do Německa ne po zemi, ale přilétají v letadlech! Oficiální dotaz poslance AfD na německé úřady odhalil, že program na tichý import migrantů do Německa podléhá vysok

Skandál v Berlíně: Německé úřady nechtěně přiznaly, že 30% uprchlických migrantů přichází do Německa ne po zemi, ale přilétají v letadlech! Oficiální dotaz poslance AfD na německé úřady odhalil, že program na tichý import migrantů do Německa podléhá vysokému stupni státního utajení! Většina dat o migraci podléhá v Německu od roku 2017 utajení, na veřejnost se dostala pouze podivná informace o letadlech! Migranti z letadel vůbec neprochází letištními terminály, poslanec AfD zjistil další děsivé souvislosti!
V pátek na SVCS jsem shodou okolností hovořil o tom, že v ČR jsou vydávány desítky tisíc pobytových víz cizincům a nikomu nemůže uniknout fakt, že v českých městech a nákupních centrech se objevuje rok od roku více Arabů a muslimů. V pořadu jsem zdůraznil, že vláda se nikdy nebude občanů ptát na souhlas s migrací, nebo co si myslí o migrantech a azylantech. Migranti se prostě nasunou do země potichu, Arabové dostanou pobytová víza a tím je to dané. A pokud si myslíte, že toto tvrzení je přehnané, nadnesené, nereálné a dezinformační, tak raději nepokračujte ve čtení tohoto článku, ať se vám nezbourá vzdušný zámek představ o zodpovědných vládách evropských zemích. Co se tedy vlastně stalo?
Leif-Erik Holm, poslanec AfD.
Celé to začalo naprosto nevinně. Německý poslanec za AfD Leif-Erik Holm si chtěl udělat jasno, kolik migrantů a azylantů přichází do Německa v poslední době a kolik peněz tito migranti dostávají na sociálních dávkách, na podpoře pro nastávající matky, podpory na dítě, podpory na vzdělání, podpory na bydlení, zkrátka veškeré nárokové tituly sociální péče, které jsou migrantům v Německu dostupné a mohou v úhrnu, podle velikosti rodiny a případ od případu, dosahovat až 4,500 EUR měsíčně , protože do této sumy se započítávají i jednorázové příspěvky rozpočítané do jednotlivých měsíců v průměru za rok. Když se tedy poslanec AfD obrátil na německé ministerstvo vnitra, očekával na základě zákona o svobodném přístupu k informacím nějaký seznam. Jenže, to se pořádně zmýlil.
Až dosud se mělo za to, že migranti do Německa přichází přes české a polské hranice. Poslanec AfD však úplnou náhodou odhalil tajný program na import migrantů
Ministerstvo vnitra mu totiž oznámilo, že veškerá statistika o migrantech a azylantech podléhá v Německu od roku 2017 stupni vysokého utajení a informace nelze publikovat. To bylo už minulý rok [ 1 ]. Po více jako jednom roce se dočkal. Protože Leif-Erik Holm má bezpečnostní prověrku, ministerstvo mu poskytlo požadované informace, ovšem s upozorněním, že je nesmí publikovat a nesmí o nich mluvit. Poslanec AfD si však všiml jedné zajímavosti v dokumentech, a to díky německé preciznosti úřadů.
Leif-Erik Holm v pořadu ARD.
V jednotlivých utajených dokumentech jsou uvedeny žádosti migrantů o přidělení sociální péče a dávek sociální podpory, ovšem v jednotlivých kolonkách jako místa podání žádostí nejsou uvedena uprchlická a notoricky známa místa v Německu, kde jsou azylová centra , ze kterých migranti žádají o dávky poté, co je přivezou policisté z hranic s Polskem a Českou republikou, ale jsou tam uvedeny kódy a zkratky letišť v Německu, zejména Frankfurt nad Mohanem a Kolín nad Rýnem. A poslanci za AfD to nelezlo do hlavy, co to má znamenat. Takže se obrátil opět na německé ministerstvo vnitra s dotazem, aby mu ministerstvo poskytlo seznamy a statistiky cest a způsobů, jakými migranti přichází do Německa.
Podle německého ministerstva vnitra za rok 2017 přišlo na 30% migrantů do země letecky
Ministerstvo vnitra mu ovšem tato čísla odmítlo poskytnout, že podléhají vyššímu stupni prověření, než má poslanec, ovšem vnitro mu před několika dny v odpovědi prozradilo údaj, který sice není utajený, ale je možná o to více šokující [ 2 ]. Německé ministerstvo vnitra mu totiž sdělilo, že v roce 2017 přišlo do Německa cca. 30% azylantů letecky, a z toho důvodu jsou v utajovaných materiálech u jednotlivých žádostí migrantů o dávky uvedeny jako místa podání žádosti jednotlivé adresy, které odpovídají letištím v Německu!  Kauzy si už všiml i americký server Infowars [ 3 ]. A teď pozor, ať to s vámi nepraští: V roce 2017 bylo podle německých médií na základě ověřitelných informací uděleno v Německu 186,644 azylů jednotlivým migrantů [ 4 ]. A protože ministerstvo vnitra sdělilo Leif-Erik Holmovi, že do Německa v roce 2017 se dostalo 30% azylantů přes německá letiště, tak je vymalováno! To znamená, že cca. 60,000 migrantů bylo jen za rok 2017 dopraveno do Německa letecky v rámci tajných černých operací německé vlády!
Až 30% migrantů v roce 2017 přiletělo do Německa letadlem.
A tato informace spustila v Berlíně obrovský skandál, který se německá média snaží už několik dní ututlat a utajit, německé televize mlčí , podnět pro ustanovení vyšetřovací komise v Bundestagu byl smeten ze stolu a německý poslanec tak de facto úplnou náhodou odhalil tajný program německé vlády na tichou dopravu migrantů do Německa, bez vědomí německých občanů, a to pomocí leteckých mostů.
Na německé alternativě se velmi dlouho mluví o svědeckých výpovědích o nočních spojích, které v noci přistávají ve Frankfurtu a v Kolíně, ale nerolují na letištní ploše k terminálům , ale odjíždějí z plochy do odstavných hangárů i s cestujícími na palubě. Tyto informace dosud působily jako konspirační teorie, ale ve chvíli, kdy německé vnitro se prokecne a uvede poslancovi informaci, že 30% žadatelů o azyl přilétává v letadlech, naprosto mění veškeré představy o tom, co všechno si německá vláda dovolí k občanům.
Kde a odkud se berou Arabové ve velkých i menších českých městech v poslední době?
A já se vás zeptám, opět řečnicky: Vy opravdu pořád nevíte a netušíte, odkud se berou v České republice migranti v českých městech, v nákupních centrech a v hypermarketech? Opravdu stále nevíte, kde se berou Arabové na vlakových nádražích a ve vlacích v ČR? Opravdu vám to pořád nedochází, jak je možné, že v ČR je ve velkých městech více a více Arabů, ale přitom v českých médiích nikdo o žádné migrační vlně neinformuje?
Já doufám, že si z mého pátečního pořadu vezmete ponaučení a pochopíte, že na nasunování migrantů nemají a nebudou mít občané žádný vliv, ani v Německu, ani v Česku, protože vlády obou zemí nepotřebují souhlasy svých občanů k importu migrantů. Oni si to udělají bez vás. A jen hlupák si může myslet, že migrace se zastaví z Evropského parlamentu.  Tu lze zastavit jen z domova, zevnitř států! Protože tento skandál z Německa nemá s Evropskou unií naprosto nic společného. To je rozhodnutí Berlína a německé vlády, že si bude vozit Araby a muslimy do Německa.
Lufthansa, noční rolování na ranveji.
Nebo vy si snad myslíte, že ti Arabové v Teplicích nebo v Brně se objevily na příkaz Evropské unie nebo nějakých kvót? Pobytová, podnikatelská a studijní víza jim snad poskytla Evropská komise bez souhlasu české vlády? Ne, to přece není pravda! Je to jedině a pouze česká vláda, která uděluje víza Arabům z arabských zemí jako je Katar, Saúdská Arábie a Spojené Arabské Emiráty.
A je to německá vláda, která platí tajné noční letecké spoje a přiváží si do Německa migranty a nasunuje je do Německa mimo regulérní procesní postup imigračního procesu na terminálech letišť. Migranti jsou podle informací zavážení v letadlech do hangárů a odtamtud v autobusech a dodávkách rozváženi do azylových center v celém Německu. A probíhá to na příkaz německé vlády, v utajení před občany. Evropská unie v tom vůbec nehraje roli.
Volte si do Evropského parlamentu koho chcete, my si nasuneme do vašich zemí také tolik migrantů, kolik chceme
Za několik dní budou volby do Evropské unie, ve kterých je občanům lháno hned dvakrát. První lež pochází od manistreamových stran, že voliči těchto stran musí zachránit EU před populisty. Druhá lež přichází od některých alternativních stran, že voliči musí jít k volbám do EU a zabránit migraci. Po přečtení tohoto mého článku už minimálně těm bystřejším vám dojde, že obojí je lež
Evropskou unii není třeba zachraňovat před populismem, protože samotná EU stojí před brutální reformou podle dohod a smlouvy z Aachenu, a taková Evropa se změní k nepoznání. A není ani potřeba  bránit přijetí migračních kvót v EU, protože jednotlivé země EU už spustili realizaci tajných black-op programů na nasunování Arabů a muslimů do evropských zemí bez souhlasu vlastního obyvatelstva. Volby do EU jsou tak de facto placebem pro naivní voliče, že poslanci, které do EU parlamentu zvolí, budou mít vliv na zastavení migrace. Ne, nebudou.
Hangár Lufthansy.
Jak by mohli mít poslanci německé AfD v Evropském parlamentu vliv na zastavení migrace do Německa, když německá vláda tajně letadly vozí desítky tisíc migrantů do Německa? Už chápete, proč Evropská komise nenávidí Viktora Orbána, jeho vládu a maďarské voliče, kteří volí Fidesz? Protože Orbánova vláda blokuje nejen tu hromadnou a očividnou migraci, kterou jsme viděli v roce 2015 v podobě migrační vlny, ale blokuje i tu utajenou migraci pomocí leteckých importů migrantů, tajně, bez vědomí občanů.
Proto se ani Viktor Orbám neúčastní akcí protimigračních evropských stran, proto ani neposílá své politiky na demonstrace a setkání v evropských zemích, protože není debil a ví, že volby do EU nebudou mít na zastavení migrace žádný vliv, protože nasunování migrantů běží na plné obrátky v rámci tajných vládních programů. Německo vozí desítky tisíc migrantů nočními letadly do Německa, Česká republika vydává ročně desítky tisíc pobytových víz. A to bez ohledu na Evropskou unii nebo evropský parlament.
Volba do EU parlamentu je volbou do Říšského sněmu. Víte, jak máte volit?
Víte, co to znamená? Volby do EU jsou od začátku až do konce podvod na voliče a podvod na vlastence a odpůrce migrace. Je úplně jedno, kdo vyhraje volby do EU, na migraci v našich zemí to nebude mít naprosto, ale naprosto žádný vliv. Jediný vliv bude mít, pokud se v evropských zemích podaří hungarizace politických národních procesů. Změna vládních reprezentací jednotlivých zemí zevnitř. To je hlavní bojový úkol pravé alternativy.
Je obrovská škoda, jak málo lidí přišlo ke komunálním a senátním volbám, zatímco k volbám do EU se dělá kampaň, jako kdyby šlo o život. To je tak fatální nepochopení řídících procesů, že je mi z toho na zvracení. Až půjdete k volbám do EU, přistupujte k nim jako k volbám do Říšského sněmu. Prosadit a změnit nepůjde nic, ale je potřeba, aby byl ve sněmu národ slyšet! Doufám, že víte, koho máte volit. Národ! Ne reformu!
Volby do Evropského parlamentu.
Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.
Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet.  Do konce měsíce zbývá 11 dní  a zatím jsme vybrali jen cca. 24%  z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.   Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce  zde . Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!
Záznam pátečního pořadu, mj. o procesech nasunování migrantů do zemí EU bez vědomí občanů

-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější