Šílené rozhodnutí soudu v USA: Zákaz účasti biologických mužů v ženských soutěžích je protiústavní
RSS

Šílené rozhodnutí soudu v USA: Zákaz účasti biologických mužů v ženských soutěžích je protiústavní

Také jste si všimli toho, jak mainstreamová média v poslední době propagují transky, nebinární a různé psychické poruchy jako normu, kterou je nutno nejen akceptovat, ale také podporovat – a to i u dětí? Zřejmě se již i u nás chystá půda na podobné šílenosti, které jsou v pokrokovějších zemích již docela obvyklé. Nic na tom, že tisíce dětí se stávají obětí této politiky, neboť je jim vsugerováno, že jsou trans a je jim záhy vnucena i hormonální léčba a operace.
Případy, kdy se biologický muž prohlásí za ženu, aniž by musel podstoupit jakoukoli hormonální léčbu, jsou také stále běžnější. Pak se dostávají biologičtí muži do ženských věznic, kde ženy znásilňují nebo oplodňují , posílají je i na ženská oddělení nemocnic, kde také dochází ke znásilněním pacientek, ale mohou používat i dámské toalety či šatny.
Nejvíce se však všeobecně propírá možnost účasti v ženských sportech, které biologičtí muži stále častěji vyhrávají. Stačí, když se průměrný sportovec prohlásí za ženu a záhy může závodit v ženské kategorii, kde pak samozřejmě – díky své tělesné konstituci – vyhrává. Ženské sporty tak byly zcela degradovány a zdá se, že tato degradace bude i nadále pokračovat. Snaha některých republikánských států USA o vydání zákazu účasti biologických mužů v ženských sportech nyní vyšla vniveč…
Soudce v americkém státě Montana zřejmě rozhodl zcela po vládní linii. Zákaz transgender sportovců v kolektivních sportech nesmí být zachován. Nařízení přijaté republikánskou vládou podle soudu porušuje ústavu.
Soudce z Montany rozhodl, že řada zákonů přijatých republikánským zákonodárným sborem státu, které ovlivňují univerzitní a vysokoškolské předpisy, jsou protiústavní.
To zahrnuje zákon zakazující transgender ženám (tedy biologickým mužům) účastnit se ženských sportovních akcí.
Rozhodnutí soudu přichází v době, kdy se vášnivě diskutuje o otázce transgender sportovců v americkém sportu. Jedna strana trvá na tom, že sportovcům by nemělo být odepíráno právo soutěžit kvůli jejich „genderové identitě“, zatímco druhá strana tvrdí, že transgender sportovci mohou mít výraznou konkurenční výhodu oproti skutečným ženám.
Jde o druhý rozsudek za několik dní v otázkách transgenderů poté, co jiný soudce rozhodl, že státní pravidlo zakazující transgender lidem měnit informace v jejich rodných listech musí být  zrušeno.
Nejméně 12 států řízených republikánskými zákonodárnými sbory v současnosti zakazuje transgender atletkám (tzn. biologickým mužům) na vysokých a středních školách soutěžit proti ženám či dívkám nebo s nimi.
Rozhodnutí soudu v Montaně nemusí nutně souviset s podstatou rozhodnutí, ale spíše s pokusem zákonodárce celkově regulovat politiku vysokých škol.
Emilee Cantrell, mluvčí generálního prokurátora Montany Austina Knudsena, republikána, který hájil zákon přijatý státním zákonodárným sborem, řekla: „Soudy znovu zbavily občany Montany pravomocí, které uplatňují jimi zvolení zákonodárci. Nevolení správci vysokých škol, kteří proti zákonu vystupovali, mají nyní větší moc.“
Velká část debaty se točila kolem Lii Thomasové (viz titulek), americké vysokoškolské plavkyně, která je pravděpodobně nejpozoruhodnějším příkladem bývalého mužského atleta, který se prohlásil za ženu – a bez jakékoli nutné operace nyní soutěží proti ženám.
Připomínám, že i v Evropě se ve sportovních soutěžích stále častěji objevují muži, kteří se prohlásí za ženu. Nedávno se například ženského cyklistického závodu ve Velké Británii účastnili i dva biologičtí muži, kteří se prohlásili za ženy. Oba samozřejmě obsadili první dvě příčky, biologické žena se objevila až na třetí…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Šílené rozhodnutí soudu v USA: Zákaz účasti biologických mužů v ženských soutěžích je protiústavní se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden