Hviezda Hry o tróny vysvetlila, že sa počas prípravy na rolu inšpirovala Hitlerom: “Trénovala som pred oknom a apelovala na okoloidúcich”
RSS

Hviezda Hry o tróny vysvetlila, že sa počas prípravy na rolu inšpirovala Hitlerom: “Trénovala som pred oknom a apelovala na okoloidúcich”

Bratislava 25. mája 2019 (HSP/ Sputnik /Foto:TASR/AP-Evan Agostini/Invision/AP)
 
Britská herečka Emilia Clarkeová uviedla denníku Veriety, že pre jednu z najživších scén seriálu počúvala prejavy diktátorov vrátane Adolfa Hitlera
Na snímke herečka Emilia Clarkeová
Denník vydal rozhovor Clarkeovej, v ktorom Emilia prehovorila o finále série a zvlášť o najpozoruhodnejšie scéne – keď sa Daenerys, po dobytí Kráľovského prístavu, obrátila k svojej armáde stojaca na schodoch zničeného Červeného hradu.
Daenerys sa v tejto scéne objavila v podobe tyrana, ktorý sa chcel podmaniť nielen Westeros, ale aj zvyšok štátu. A hoci mnoho fanúšikov nebolo spokojných s vývojom postavy matky drakov a spôsobom, akým sa nečakane zmenila na darebáka, Clarkeová zrejme pokorne prijala také príbehové rozhodnutie a snažila sa o úlohu diktátora.
V rozhovore potvrdila, že pri príprave na natáčanie záverečnej séria sa inšpirovala tiež prejavmi Adolfa Hitlera.
“Sledovala som veľa videí – teraz to vyzerá smiešne – s diktátormi a vodcami, ktorí hovorili cudzím jazykom. Chcela som zistiť, či rozumiem tomu, o čom hovoria, bez toho aby som poznala jazyk. A zvládla som to! Môžete ľahko odhadnúť, čo Hitler hovorí,” cituje herečku denník.
Clarkeová dodala, že sa pripravovala na scénu vo svojej hotelovej izbe v Belfaste. “Trénovala som pred oknom a apelovala na okoloidúcich. Okno bolo samozrejme zatvorené. Nechcela som sa, aby ma považovali za blázna,” povedala Emilia.
Napriek tomu, že finále Hry o tróny je za nami a HBO už plánuje, ktoré seriály mu budú schopné poskytnúť rovnaké hodnotenie, herci a herečky, ktorí hrali hlavné úlohy, sa nemôžu tak rýchlo rozlúčiť so svojimi postavami.
V deň odvysielaní poslednej epizódy zverejnila Emilia Clarkeová príspevok na sociálnych sieťach, v ktorom sa lúči s Daenerys.
 
Príspevok Hviezda Hry o tróny vysvetlila, že sa počas prípravy na rolu inšpirovala Hitlerom: “Trénovala som pred oknom a apelovala na okoloidúcich” zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější